Strona 58 z 66 PierwszyPierwszy ... 8485657585960 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 856 do 870 z 983

Wątek: Co tam w Świecie piszczy. Programy z TV, gazet, medium wirtualne.

Jaszczomp BF
    400mln dofinansowania na kulturę ... Bednarek 500tyś , Krystyna Janda i Karolak na swoje fundacje nie całe 2mln , Bayer Full też dobra kasa ..

Podatnicy zapłacą, a co tam.
    Nie możesz jednocześnie myśleć i uderzać - Miś Yogi.

a na wiosne polacy musieli uzbierac 3,5mln dla lekarzy i pielegniarek w hot16, bo nie bylo

Jaszczomp BF
    Ale mikropożyczka 5000zł dla przedsiębiorcy , albo zawieszenie ZUSu z łaską ... to jest pomoc , za takie 2mln Karolak pewnie ledwo wiąże koniec z końcem, czy Bednarek albo Hyży za 500 koła.
    Ostatnio edytowane przez macio09 ; 15-11-20 o 14:18

No pamiętam jak na Unię Literacka wplacalem, bo pomagała pisarzom, którzy w Polsce żyją że spotkań autorskich w domach kultury za 500-700 zł, bo przecież nie że sprzedaży książek. Nie ma drugiego tak antypolskiego środowiska jak te bogojczyzniane śmiecie z PiSu.
    Ostatnio edytowane przez siwy800 ; 15-11-20 o 14:37

Sztywny Pal Azji
    Siepaliście mordami nie wiedząc, że pan minister tu zagląda, a tu proszę:

Minister Kultury Piotr Gliński poinformował w mediach społecznościowych, że w związku z kontrowersjami, jakie wzbudziły wypłaty środków z Funduszu Wsparcia Kultury, zapomogi zostaną wstrzymane. To reakcja na oburzenie, jakie wzbudziła informacja o skali wypłat dla niektórych znanych artystów.

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez siwy800 Zobacz posta
    No pamiętam jak na Unię Literacka wplacalem, bo pomagała pisarzom, którzy w Polsce żyją że spotkań autorskich w domach kultury za 500-700 zł, bo przecież nie że sprzedaży książek. Nie ma drugiego tak antypolskiego środowiska jak te bogojczyzniane śmiecie z PiSu.
    A to tak wspomniales, zeby sie pochwalic jaki Ty jestes swiety, ze wspomagales autorow ktorych nikt nie chcial kupowac? Bo co to ma wspolnego z tematem? Wina PiSu, ze Ci autorzy nie sa popularni? Czy moze zakazali im sprzedawac ksiazki?
    Ostatnio edytowane przez fazzeerr ; 15-11-20 o 14:50

Cytat Zamieszczone przez macio09 Zobacz posta
    Ale mikropożyczka 5000zł dla przedsiębiorcy , albo zawieszenie ZUSu z łaską ... to jest pomoc , za takie 2mln Karolak pewnie ledwo wiąże koniec z końcem, czy Bednarek albo Hyży za 500 koła.
    karolak to dowhanowi wisi setki tysiecy pozyczone na jego teatr X lat temu - jest wyrok, ze kase musi oddac a nie oddaje 'bo nie ma z czego'

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez fazzeerr Zobacz posta
    A to tak wspomniales, zeby sie pochwalic jaki Ty jestes swiety, ze wspomagales autorow ktorych nikt nie chcial kupowac? Bo co to ma wspolnego z tematem? Wina PiSu, ze Ci autorzy nie sa popularni? Czy moze zakazali im sprzedawac ksiazki?
    Pudło, bo Pan Penderecki był mniej popularny od Pani Kozidrak i co w związku z tym.
    A Sinfonia Varsovia dostała połowę tego co Pan Golec.
    Ostatnio edytowane przez paavo ; 15-11-20 o 15:00

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez paavo Zobacz posta
    Pudło, bo Pan Penderecki był mniej popularny od Pani Kozidrak i co w związku z tym.
    A Sinfonia Varsovia dostała połowę tego co Pan Golec.
    Ja wiem, ze ty chcesz mi jakos dokuczyc, bo naznaczyles mnie jako swojego wroga, ale gdzie ty wyczytales, ze ja popieram ta zapomoge PiSu dla tych i tak bogatych artystow? Jak im malo milionow na koncie, moga Patreona otworzyc albo grac na dworcu.

No w chuj się chwalę, order mi dajcie. W Polsce rynek książki jest śmiesznie mały i zwyczajnie nawet jakosciowi autorzy mają smutne życie, wyłączajac kilku tuzów i literackie odpowiedniki Patryka Vegi. Wina PiSu że rozdzielili srodki jak debile w kraju w którym safety net nie istnieje. Nie mów mi, że zatrudnieni na umowe-zlecenie ludzie w teatrze mieli z czego odlozyc pieniądze na czarną godzinę. A oni też muszą dzieciom dać jeść. A bracia Pierdolec są ustawieni na trzy pokolenia do przodu. Tak to właśnie wygląda, dziki kapitalizm dla ubogich i socjalizm dla grubasów.
    Ostatnio edytowane przez siwy800 ; 15-11-20 o 15:08

Jaszczomp BF
    Swoją drogą to też dobre , jak dają to biorę chuj ... a zapytaj o Bayer Full na mieście kiedy ostatnia płyta/utwór wypuścili ..

Niestety, nie wszyscy artyści kwalifikują się do otrzymania od rządu finansowego wsparcia. Jednym z takich muzyków jest Mateusz Zawistowski (lepiej znany pod pseudonimem Żabson), jeden z najpopularniejszych raperów młodego pokolenia i współczesny idol nastolatków. W opublikowanej w sobotę na Instagramie relacji 26-latek w żartobliwym tonie odniósł się do decyzji władz, publikując listę z wypisanymi zespołami i wokalistami, którym udało się załapać na datek.

Szkoda, że nie dali, to bym se drugiego rolexa kupił za siano podatników - zadrwił Żabson. Swoją drogą patent Bayer Full na wzięcie dwa razy na impresariat i na zespół jest cudowny, widać kto się szkolił w PRL z poboru dofinansowań.

Peja i Kult też wyśmiali te dofinansowanie i tych którzy po to łapy wyciągnęli.
    Ostatnio edytowane przez macio09 ; 15-11-20 o 15:22

Sztywny Pal Azji
    Ja wiem, ze ty chcesz mi jakos dokuczyc, bo naznaczyles mnie jako swojego wroga,
    A nie prawda, bo ja bardzo Cię lubię.

We Francji narasta sprzeciw wobec zamknięcia kościołów dla sprawowania Mszy świętej. Niektórzy sięgnęli zatem po wypróbowany sposób i odprawili Msze święta trydencka przed kościołem
    correlation doesn't imply causation

A odnośnie Francji tłumienia zamieszek;
    https://www.youtube.com/watch?v=1tplJBR6FbM
    Widzicie taką akcję Pl?
    Forma i treść i treść ważniejsze niż liczby.

Uprawnienia umieszczania postów