Strona 639 z 639 PierwszyPierwszy ... 139539589629637638639
Pokaż wyniki od 9 571 do 9 577 z 9577

Wątek: Pojedyncze zdjecia / Madness? Sparta? No! THIS IS PĄĄĄ-PAAA !!!

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez miesko Zobacz posta
    Dokładnie 177.5cm, zaokrąglone do dowodu było
    Aż tak zajebiste nie jestem
    Na wspomaganiu rzecz jasna
    Żeby nie było, dla mnie to nie ma znaczenia, ale wg Rysia jeśli masz poniżej 180-185 cm wzrostu, chodzisz na siłownię i wszczykujesz sobie sterydiany to znaczy że leczysz kompleksy i jesteś podczłowiekiem

Cytat Zamieszczone przez fazzeerr Zobacz posta
    Rysio ale zjebałeś, pochwaliłeś a tutaj takie coś

Ehh, raz chciałem być miły bo myślałem, że natural
    Ostatnio edytowane przez rysiokoks ; 16-08-19 o 09:48

Żeby nie było, dla mnie to nie ma znaczenia, ale wg Rysia jeśli masz poniżej 180-185 cm wzrostu, chodzisz na siłownię i wszczykujesz sobie sterydiany to znaczy że leczysz kompleksy i jesteś podczłowiekiem
    I tak się długo utrzymałem zacząłem późno bo w wieku 34 lat, więc chyba mogłem już a nie tak jak połowa bywalcòw siłowni ledwo co po 20

Cytat Zamieszczone przez rysiokoks Zobacz posta
    Ehh, raz chciałem być miły bo myślałem, że natural
    Naturalnie nie naturalny

I tak się długo utrzymałem zacząłem późno bo w wieku 34 lat, więc chyba mogłem już a nie tak jak połowa bywalcòw siłowni ledwo co po 20
    Ta.

I mimo tego towaru, 20 paru lat na karku, 10 lat na siłowni, nigdy nie widzieli swoich mięśni brzucha, albo "pod światło" na koniec redukcji, kiedy zejdą może do 15%

Jestem najbardziej docięty w mojej kuźni, paradoksalnie jako jeden z nielicznych nie bije towaru i to ja jestem cały czas ostrzeliwany tekstami "no co tam bijesz EHEHE?" "ładnie idzie suchy mięsień, pewnie trenik idzie jak ta lala HEHEHE". Chuj, że ja mam 86kg, a są koty po 100-120, tylko poulewani jak skurwysyn przez cały rok.

rysio tez wszczykiwal wiec nie jest natural

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez tommy Zobacz posta
    rysio tez wszczykiwal wiec nie jest natural
    Wiem, ale Ty źle rozumiesz. Sterydy jak masz 185 cm i twarz modela, to nie jest nic złego. Poza tym to wcale nie tak, że Rysio zrobił dużo mięśni ponad swój naturalny limit i teraz korzysta z tego faktu nawet jeśli już nie wszczykuje. Zupełnie się zresetowało. Coś jak raz w dupę to nie pedał a po dwóch razach się zeruje.
    Ostatnio edytowane przez fazzeerr ; 16-08-19 o 11:11

Uprawnienia umieszczania postów