Strona 640 z 641 PierwszyPierwszy ... 140540590630638639640641 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 9 586 do 9 600 z 9615

Wątek: Pojedyncze zdjecia / Madness? Sparta? No! THIS IS PĄĄĄ-PAAA !!!

Sztywny Pal Azji
    Państwową komisję ds. wzrostu kulturystów należałoby powołać i wyjaśnić wszelkie niejasności.

Cytat Zamieszczone przez Polskikoks Zobacz posta
    Prosimy o zdjęcie z miarką na dowód dla Rysia.
    Cytat Zamieszczone przez fazzeerr Zobacz posta
    Państwową komisję ds. wzrostu kulturystów należałoby powołać i wyjaśnić wszelkie niejasności.
    no weźcie spójrzcie na proporcje głowa-ciało. Jeżeli on ma 102kg i 182cm to gość ma kurwa największy baniak w kraju.

patrzcie na ten WIELKI ŁEB. Albo kłamie ze wzrostem co jest typical u koksów, albo ma BANIAK jak pierdolony arbuz.

Ostatnio edytowane przez rysiokoks ; 23-08-19 o 13:34

Sztywny Pal Azji
    slaby aparat psuje proporcje ciala. leb najwiekszy w swiecie nie jest ale tez nie jakis maly.

nogi ciezko wyseparowac jezdzac czasem 250 km jednego dnia rowerem. kulturystyka to nie cale moje zycie i nie jedyny sport jaki uprawiam.

Pozrwiam wszystkich i slodziaka Rysia naszego detektywa:-D

stary nie wiem co byłoby gorsze w Twoim przypadku, czy to, że jebnąłeś się ze wzrostem o +/- 7cm i masz dosyć dużą dyńkę, ale jesteś króciakiem, czy to, że faktycznie masz 182 cm i kurwa największy PIERDOLONY B A N I A K jaki widziałem...

Jeżeli ta druga opcja to oficjalnie wnioskuję do moderacji o nakazanie Ci w trybie pilnym dodanie do avatara jednej z poniższych opcji:

Ostatnio edytowane przez rysiokoks ; 23-08-19 o 16:37

Zwierzokoks Awatar Huskyman
    rysio ale to forum by bylo smutne bez ciebie

rysio lepszy niz detektyw brejza

Sztywny Pal Azji
    Taki geniusz a nie wpadł na to że zdjęcie robione lekko od góry.

Trochę mi dokucza bok uda(obszerny boczny) więc zacząłem morsować.Co wejście jest coraz lepiej,dzisiaj zrobiłem sobie fotki,to wrzucam,tragedii nie ma:

Sztywny Pal Azji
    Jabra to na sterydach ta forma?

Rysio na czysto wygląda lepiej.
    Ostatnio edytowane przez fazzeerr ; 11-01-20 o 17:08

Cytat Zamieszczone przez fazzeerr Zobacz posta
    Jabra to na sterydach ta forma?

Rysio na czysto wygląda lepiej.
    Ale uzgodniliśmy że rychu jest wybitną jednostką,a ja?Ja jedynie mam konsekwencje.I nie na sterydach,tylko na sterydzie-150 mg propa tygodniowo.Ktoś kto w minimalnym stopniu wie coś o środkach,to zrozumie.

Edit:Zresztą formę zobaczyć bliżej lipca,jak będę startował w Sopocie.
    Ostatnio edytowane przez Jabra ; 11-01-20 o 17:13

Zwierzokoks Awatar Huskyman
    Ile tam wagi jest?

85 kg

brzydko się otłuszczasz Jabra. Podwójny podbródek to nie wypada nawet u niedzielnego kulturysty.

Klatka też bardziej przypomina cycki grubasa niż dojebaną klatę kogoś kto ćwiczy +10 lat.

Poniżej klatka NATURALA, środek cyklu masowego, czytaj: podstawa pożywienia to co na redukcji + nadwyżka kcal z dowolnych produktów (pizza, drożdżówki, lody, czipsy). Kreatynę biorę jak mi się przypomni, wczoraj popiłem 9 capsów SFD szklanką wina.

Klata twarda, dół podcięty, szczelina między cycami zaczyna się tak wysoko, że nawet jak założę koszulkę z głębszym dekoltem na balety to już widać ten przedziałek.

185 cm / 89 kg

Niestety nie morsuję.

Ostatnio edytowane przez rysiokoks ; 12-01-20 o 17:23

Sztywny Pal Azji
    O dokładnie, grecki, tzn. dolnośląski bóg wina i ruchania rysiokoks. Patrz jabra, ile tam było 12+ lat i dalej rośnie jak ciasto na drożdżach a bez żadnych sterydów. Koksy na 7 środkach mu zazdroszczą, że widać w oczach jak dokłada suchego mięśnia.

rysio, myślałeś zostać dawcą do banku spermy? Dzięki tobie świat może wyewoluować do niesamowitego poziomu, jeśli podzielisz się swoimi genami.
    Ostatnio edytowane przez fazzeerr ; 12-01-20 o 18:04

Uprawnienia umieszczania postów