Strona 634 z 634 PierwszyPierwszy ... 134534584624632633634
Pokaż wyniki od 9 496 do 9 510 z 9510

Wątek: Pojedyncze zdjecia / Madness? Sparta? No! THIS IS PĄĄĄ-PAAA !!!

Cytat Zamieszczone przez fazzeerr Zobacz posta
    Według Rysia jak ktoś nie ma 180+ to ćwiczy bo go tata bił pasem, mama nie dawała obiadu, jest kryptogejem, ma problemy z erekcją i zakola. I jeszcze Sebixy zmuszały go, żeby gałe im robił za śmietnikiem.

Natomiast jak ktoś jest wysoki, to ćwiczy bo... bo jest zajebisty.
    W punkt

Teraz na serio, nie oceniam sylwetek poniżej 180cm bo nie traktuje tego w kategorii mężczyzny, czy to coś złego? Każdy ma wolną wolę i ma prawo mieć zdanie na jakiś temat i je wypowiadać na forum dyskusyjnym. Jeżeli ktoś się pokazuje publicznie i oczekuje oceny to nie może spodziewać się tylko spijania z dzióbka.

Jakby wrzucić taką ilość mięsa przy takim bf na MĘŻCZYZNE o normalnym wzroście to byłoby naprawdę spoko, ale no cóż.....

Co do mojej formy, na pewno mam gorszą z punktu widzenia karakanów, dla których sensem życia jest wbijanie towaru, wpierdalanie i spanie. Mamy po prostu różne priorytety. Ja już towaru nie bije więc pewnie na scenie (nie wiem w jakiej kategorii moglibyśmy się spotkać bo dzieli nas pewnie z 15cm) kolega powyżej by mnie zjadł formą, ale w realnym życiu to co najwyżej mógłby się schować w moim cieniu w słoneczny dzień, albo poprosić żebym go podsadził do drążka na siłowni.

Pomijając powyższego dżentelmena, tak na serio, naprawdę nie zauważyliście, że większość sterydziarzy to karły?

kurwa, ale serio, bez napinania.

Powiedzcie, że nie to umrę ze śmiechu.
    Ostatnio edytowane przez rysiokoks ; 17-02-19 o 20:08

W sensie sam jesteś (były) sterydziarz a wypominasz ludziom, że biorą sterydy?

I w jakiej kurwa Ty dżungli żyjesz, że od wzrostu wszyscy Ci kurwa padają do stóp? Ja jebie, wszystkim poniżej 180 cm dać orzeczenia o niepełnosprawności i zrobić sługami Rysia.

Rysio ja tak zauważyłem po postach. Jakiś czas temu pytał o prace w policji po czym prasuje chyba korpo. Rwie duoeczki z HR.
    Dobra sylwetka dobra pensja brak zakoli i wgl Superman.A facet zaczyna sie od 180cm Rysio ty masz coś z inżyniera.
    Wszystko byś mierzył na cm wcześniej pamiętam o dł penisa toczyłeś walke teraz o wzrost i to mężczyzn. Trochę sie dziwie tyle wolnego czasu poświęcasz temu aż to troszke podejrzane sam przyznaj

On pewnie pisze prywatne wiadomości do tych co wyszuka na youtubie i instagramie, czy go nie przytulą w ciemną noc swoim umięśnionym zakolakowo-karłowatym ciałem, bo wtedy czuje się najbardziej bezpieczny.

Cytat Zamieszczone przez rysiokoks Zobacz posta
    W punkt
    Teraz na serio, nie oceniam sylwetek poniżej 180cm bo nie traktuje tego w kategorii mężczyzny, czy to coś złego? Każdy ma wolną wolę i ma prawo mieć zdanie na jakiś temat i je wypowiadać na forum dyskusyjnym. Jeżeli ktoś się pokazuje publicznie i oczekuje oceny to nie może spodziewać się tylko spijania z dzióbka.
    Ok, tylko powiedz co ma wzrost do konkretnej sylwetki? "Karzeł" to nie musi się starać i dlatego nie jest to imponujące? Bo na niskiego to mięśnie same wskakują?
    Ostatnio edytowane przez fazzeerr ; 17-02-19 o 20:57

Poczciwy dzik
    Cytat Zamieszczone przez rysiokoks Zobacz posta
    W punkt

Teraz na serio, nie oceniam sylwetek poniżej 180cm bo nie traktuje tego w kategorii mężczyzny
    Nic Ci w zyciu nie wyszło i zostało Ci tylko to, ze jesteś wysoki?
    I nawet na towarze Ci nie szlo?
    Jakie to smutne

Jaki wysoki...

Jak bym miał taką sieczkę w głowie, jak Ryszard, to pozostałaby chyba tylko eutanazja, nawet te 180 cm + by mnie nie cieszyło.

Rysiek approve?

Ostatnio mówił, żebyś zgolił włosy na krótko, ale że masz czapkę na głowie to nie widać. Zastosowałeś się?

zalozyl czapke zeby rysiek nie mowil, ze zakolak

Cytat Zamieszczone przez fazzeerr Zobacz posta
    Ostatnio mówił, żebyś zgolił włosy na krótko, ale że masz czapkę na głowie to nie widać. Zastosowałeś się?
    Cytat Zamieszczone przez tommy Zobacz posta
    zalozyl czapke zeby rysiek nie mowil, ze zakolak
    hahaha

jebaniutki się zabezpieczył, ale dobrze pamiętam tą kupkę siana na głowie

gol ten cymbał na łyso, broda jest, wzrost się zgadza, wąska talia, szerokie plecy.

cóż tu więcej pierdolić - props.

Zwierzokoks Awatar fosa
    no ale rajtki ma

Ale z under amur więc +10 do wygladu

To żeby nie było widać złych proporcji uda / łydki, Rysio nie zauważył, a poprzednio narzekał, więc sukces

Cytat Zamieszczone przez KeNiO Zobacz posta
    Ale z under amur więc +10 do wygladu
    Czapka i buty jordana
    +20
    I mogę iść jeszcze w kosza pograć

Łydki nie dojechały do zdjęcia i nigdy nie dojada ale nadrabiam wzrostem bo ponad srednia rysia grubo

Uprawnienia umieszczania postów