Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Wątek: Karta revolut

Karta revolut

Wiem ze wiele osób z Was korzysta z tej karty, a ze wzgledu ze wybieram sie do Grecji to chyba jest to kraj na tyle rozwienity ze warto poleciec z karta niz gotówką , chyba ze sie myle i nie maja tam wszedzie mozliwosci placenia karta ?
    Sprawdza sie ta karta revolut na takie wypady ,zamiast brac gotówkę ?

2. Chcesz spalić tłuszcz?

spalacz tluszczu
    Sztywny Pal Azji Awatar Cajmer
    Wchuj się sprawdza, placisz w restauracjach, sklepach, wyplaty z friczko z bankomatów (kazdego bankomatu bodajże), od razu masz na aplikacji pokazane co kupiles za ile i gdzie. Bierz nie pierdol

Ja w ogóle się zastanawiam czy nie spierdolić z tego PKO na stałe i cały piniondz na revoluta przenieść

Jaszczomp BF Awatar BzykuDG
    W Hiszpanii w wielu bankomatach jednak chcieli prowizję. Ale nie w każdym.

Teraz wszystkie banki prawie mają karty walutowe na bardzo fajnych warunkach, sam używam Intensive z mBanku i sprawdza się wzorowo, a z Revolutem w kilku miejscach miałem problem i nie mogłem zapłacić/wypłacić.
    www.PanDietka.com

Konsultacje z zakresu dietetyki, dietetyki klinicznej.

No to ja tydzień w Hiszpanii i potem weekend w Czechach bez problemu. Często też używam przy zakupach w necie i gra i buczy.

Cytat Zamieszczone przez Cajmer Zobacz posta
    Wchuj się sprawdza, placisz w restauracjach, sklepach, wyplaty z friczko z bankomatów (kazdego bankomatu bodajże), od razu masz na aplikacji pokazane co kupiles za ile i gdzie. Bierz nie pierdol

Ja w ogóle się zastanawiam czy nie spierdolić z tego PKO na stałe i cały piniondz na revoluta przenieść
    Tylko uwazaj na swoje miliony bo revolut to jeszcze nie bank a wiec moze sie zawinac z Twoja kasa i huja im zrobisz podobno chca byc bankiem ale to jeszcze pewnie im zajmie

Cytat Zamieszczone przez krissxd Zobacz posta
    Teraz wszystkie banki prawie mają karty walutowe na bardzo fajnych warunkach, sam używam Intensive z mBanku i sprawdza się wzorowo, a z Revolutem w kilku miejscach miałem problem i nie mogłem zapłacić/wypłacić.
    Sprawdze u siebie w ING m oze faktycznie tez maja dobra karte bo pamietam w tv sie reklamowali

Sztywny Pal Azji Awatar Cajmer
    Cytat Zamieszczone przez ziki2000 Zobacz posta
    Tylko uwazaj na swoje miliony bo revolut to jeszcze nie bank a wiec moze sie zawinac z Twoja kasa i huja im zrobisz podobno chca byc bankiem ale to jeszcze pewnie im zajmie
    Obiło mi się o uszy, że już zostało bankiem. Poza tym nawet gdyby mnie odjebali to 20zl w pizde nie jest koncem świata

Na Revolut przecież nie trzyma się kasy, to co mają zajebać? Wpłacasz kilkaset złotych, jak się kończą,to wpłacasz kolejne.

Poczciwy dzik
    Ma juz status banku, w estonii. Tylko ma wiecej uzytkownikow niz estonia obywateli

12. Wybierz suplementy dla siebie

Licenje bankowa Revo uzyskalo na Litwie nie w Estoni.

Uprawnienia umieszczania postów