Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 25

Wątek: Podłoga amortyzująca do ćwiczeń w domu

Sztywny Pal Azji

Podłoga amortyzująca do ćwiczeń w domu

Wymyslilem, że zrobię sobie kącik do ćwiczeń w sypialni, jakieś 2x2 metry mogę wygospodarować (drazek stacjonarny z poreczami, box, jakieś gumy i może kiedyś hantle). Chcę położyć sobie kostkę gumową (puzzle), bo mata typu https://www.domenasportowa.pl/produc...hoCx7AQAvD_BwE to mi będzie jeździć po plastikowych panelach i sobie zrobię kuku.

Czy ktoś orientuje się jak jest z zapachem gumy i bezpieczeństwem dla dzieci? Nie tak dawno były badania o szkodliwości SBR i EPDM, które montowali na Orlikach.
    Ostatnio edytowane przez siwy800 ; 04-05-19 o 07:56

2. Chcesz spalić tłuszcz?

spalacz tluszczu
    Ścięgno sarny
    O.o

Sztywny Pal Azji
    O,to jest najnowsza opcja https://bushido-sport.pl/product-pol...tami-2-cm.html z pianki EVA,czyli teoretycznie bezpiecznego materiału. Ale jest EVA dla noworodków i EVA 10 miesięcy plus

Ścięgno sarny
    Znalazłeś rozwiązanie więc nie komplikuj sobie życia. Póki nie każesz dziecku tego jeść nic mu nie będzie. Naprawdę Siwy.
    Co do afer na Orlikach - aż żal czytać niektóre artykuły. W jednym z nich postawiono diagnozę zatrucia kadmem. Spoko. Tylko że do zatrucia dochodzi w przypadku stałej inhalacji, w określonym stężeniu i w zamkniętym pomieszczeniu. Zatrucie oparami kadmu na boisku? Beka w chuj.
    Pomijam fakt że kadm jeśli już to występuje w wiązaniach z ołowiem. Na przykład.

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez BlackAdder Zobacz posta
    Znalazłeś rozwiązanie więc nie komplikuj sobie życia. Póki nie każesz dziecku tego jeść nic mu nie będzie. Naprawdę Siwy.
    Co do afer na Orlikach - aż żal czytać niektóre artykuły. W jednym z nich postawiono diagnozę zatrucia kadmem. Spoko. Tylko że do zatrucia dochodzi w przypadku stałej inhalacji, w określonym stężeniu i w zamkniętym pomieszczeniu. Zatrucie oparami kadmu na boisku? Beka w chuj.
    Pomijam fakt że kadm jeśli już to występuje w wiązaniach z ołowiem. Na przykład.
    https://www.google.com/url?sa=t&sour...mmc_419aGjqnNW bardziej o coś takiego mi chodziło. Rozumiem że znasz się na temacie? Bo ja wcale, więc nie wiem co myslec. No i głupio wyjebać 500 zł na coś śmierdzącego w sypialni
    Ostatnio edytowane przez siwy800 ; 04-05-19 o 12:00

Ścięgno sarny
    Tabela ze strony 44. Wszystko prócz cynku poniżej poziomu detekcji.
    Tak, studiowałem chemię kwantową i krystalografię. Nie, nie jestem ekspertem. Powisiałem chwilę na łączu z kolegą z UAM-u.
    Miałem w domu zwykłe gumowe wycieraczki, takie wielkie oczkowe jak leżą przed marketami. Sprawdzały się. Na początku śmierdziały, z czasem przestały. A finalnie wyniosłem się z siłownią do budynku gospodarczego.
    Teraz pewnie brałbym te maty piankowe które wrzuciłeś. I tyle. Pod spód dałbym dodatkowo mate antypoślizgową taką jak stosuje się w transporcie ładunku.
    Pianka śmierdzieć raczej nie powinna ale najprościej zadzwonić do sklepu i zapytać przed kupnem.

Sztywny Pal Azji
    Z tymi piankami eva jest tylko pytanie o formamid (ban dla zabawek w FR i BE).
    https://echa.europa.eu/web/guest/vie...f-30234108c7f4 zobaczę co odpisze producent i będzie kosher. mały wyleci do swojego pokoju zresztą wkrótce

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez siwy800 Zobacz posta
    Z tymi piankami eva jest tylko pytanie o formamid (ban dla zabawek w FR i BE).
    https://echa.europa.eu/web/guest/vie...f-30234108c7f4 zobaczę co odpisze producent i będzie kosher. mały wyleci do swojego pokoju zresztą wkrótce
    A,po strachu. https://www.anses.fr/en/content/form...young-children nabalkonna tydzień i wio

Żagiel
    U mnie corka we wrzesniu 3 lata skonczy i na wylot sie nie ma, wiec sie nie nastawiaj.
    Ostatnio edytowane przez Biały19894 ; 04-05-19 o 12:53

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez Biały19894 Zobacz posta
    U mnie corka we wrzesniu 3 lata skonczy i na wylot sie nie ma, wiec sie nie nastawiaj.
    No weź nie strasz myślę że będzie spoko, bo nie wykazuje dużego leku separacyjnego. Jak się budzi sam w pokoju, to się bawi chwilę sam, dopiero nas wola. I bardzo rzadko jest to wrzask, raczej jeden kontrolny okrzyk. Przynajmniej tak.sie będę pocieszał

12. Wybierz suplementy dla siebie

Trener Personalny Awatar Mawashi
    Wstawiaj racka i jazda. 2 wycieraczki pod fajerki i tyle. Nie ma sensu się bawić w półśrodki bo chuja z nimi zrobisz. Już lepiej orbitreka wstawić i ketla kupic do tego i robić interwały/cardio.

https://axxo.pl/pl/p/Axxo-Half-Rack-Model-4.0/507

Kolega prowadzi sklep i wypożyczalnie. Możesz nawet coś na próbę wziąć i tyle.

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez Mawashi Zobacz posta
    Wstawiaj racka i jazda. 2 wycieraczki pod fajerki i tyle. Nie ma sensu się bawić w półśrodki bo chuja z nimi zrobisz. Już lepiej orbitreka wstawić i ketla kupic do tego i robić interwały/cardio.

https://axxo.pl/pl/p/Axxo-Half-Rack-Model-4.0/507

Kolega prowadzi sklep i wypożyczalnie. Możesz nawet coś na próbę wziąć i tyle.
    Nie da rady. Ja nie mam zdrowia na sztangi, mam 2x2 metry wygospodarowane, plastikowe futryny, pełzającego szkraba i umowę z żoną, że nie będę znosił żelastwa do domu, bo weź to potem przeprowadzaj i pilnuj dziecka żeby nie zjadło opiłków/ nie przewróciło na siebie np. kettla.
    Muszą mi wystarczyć posiadane/zamowione:
    -drążek stacjonarny z poreczami do dipsow,
    -zestaw power bandow,
    -kamizelka obciążeniowa 30 kg,
    -pilka fitness i naleśniki,
    -pudło do plyo (a może kupię coś innego w tym stylu?)
    -różowe hantelki 2.5 kg,obciazniki na kostki po 2.5 kg - musiałem to kupić grubo zanim zacząłem ćwiczyć

No weź nie strasz myślę że będzie spoko, bo nie wykazuje dużego leku separacyjnego. Jak się budzi sam w pokoju, to się bawi chwilę sam, dopiero nas wola. I bardzo rzadko jest to wrzask, raczej jeden kontrolny okrzyk. Przynajmniej tak.sie będę pocieszał
    U mnie obydwie córy praktycznie od początku w swoich pokojach (pierwsze parę tygodni spały z żoną żeby nie wstawać do karmienia) Także nie ma co się bać. Jest to do ogarnięcia.

Trener Personalny Awatar Mawashi
    Nie da rady. Ja nie mam zdrowia na sztangi, mam 2x2 metry wygospodarowane, plastikowe futryny, pełzającego szkraba i umowę z żoną, że nie będę znosił żelastwa do domu, bo weź to potem przeprowadzaj i pilnuj dziecka żeby nie zjadło opiłków/ nie przewróciło na siebie np. kettla.
    Muszą mi wystarczyć posiadane/zamowione:
    -drążek stacjonarny z poreczami do dipsow,
    -zestaw power bandow,
    -kamizelka obciążeniowa 30 kg,
    -pilka fitness i naleśniki,
    -pudło do plyo (a może kupię coś innego w tym stylu?)
    -różowe hantelki 2.5 kg,obciazniki na kostki po 2.5 kg - musiałem to kupić grubo zanim zacząłem ćwiczyć
    To po co ci specjalna podłoga do tego?
    Jak nie masz to kup kawałek wykładziny dywanowej i tyle.

Sztywny Pal Azji
    Żeby sąsiadom nie napierdlac butami, żeby nie ślizgać się, żeby nie musieć się jebać z matami i żeby mieć podkładkę pod platformę z drążkiem.

Uprawnienia umieszczania postów