Strona 15 z 15 PierwszyPierwszy ... 5131415
Pokaż wyniki od 211 do 223 z 223

Wątek: Co Cię dziś zachwyciło, komu chcesz podziękować? #napelnejzyle

Sztywny Pal Azji Awatar BESTIA12345
    Rysio.
    https://upload.wikimedia.org/wikiped...d_Qual_Day.jpg

Ten koleś wygląda jakby zaraz miał się na drugą zmianę do ocynkowni szykować.
    Dbanie o siebie nic nie zmieni bo nawet gdyby zajebiscie wyglądał to z czasem zmieniają się priorytety.
    “Każdy człowiek umiera, nie każdy naprawdę żyje.“ William Wallace

Cytat Zamieszczone przez BESTIA12345 Zobacz posta
    Rysio.
    https://upload.wikimedia.org/wikiped...d_Qual_Day.jpg

Ten koleś wygląda jakby zaraz miał się na drugą zmianę do ocynkowni szykować.
    Dbanie o siebie nic nie zmieni bo nawet gdyby zajebiscie wyglądał to z czasem zmieniają się priorytety.
    faktycznie, ryj jak stary włoski pizzamen. Taki szrek z południa.

widziałem typa tylko z daleka i chyba w oksach przeciwsłonecznych.
    Ostatnio edytowane przez rysiokoks ; 16-03-20 o 18:06

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez BESTIA12345 Zobacz posta
    fazzeerr
    Może nie zazdrosny ale też chciałbym ją puknąć, choć to właśnie to oznacza. :-).
    Na insta trenuje bardziej właśnie takie uszczypliwe uwagi bardzo przydaje się to później w życiu prywatnym.
    Wiesz, jak spoko laska to większość chciałaby puknąć. Tyle że Ty przed kompem czy na telefonie piszesz, że 40 lat to jakaś geriatria (pozdrawiamy przedstawiciela geriatrii na forum Miętowego ) i robisz docinki. Koleś dalej puka 23 letnią zdrową dupę a Ty najwyżej możesz sobie zwalić konia w ramach nagrody pocieszenia.

Dla mnie bezsensu
    Ostatnio edytowane przez fazzeerr ; 16-03-20 o 18:38

Racja.

Ta pseudo pisarka to szlauf umysłowy. Obejrzałem program jak chwaliła się mieszkaniem i dziełem filmowym na bazie jej dzieła pisarskiego.

To wstyd mózgu.

A 40 letnie dupy, mądre, zadbane i z klasą to liga o wiele wyżej niż kurwa jakieś blachy ocierające się o małpy z emema
    Ostatnio edytowane przez Miętowy ; 16-03-20 o 18:47

Sztywny Pal Azji Awatar BESTIA12345
    Docinka nie była do tzw geriatrii tylko do młodej wielce zakochanej modelki która za kilka miesięcy zapomni o wielkiej miłości.

Mam w rodzinie podobna parę gdzie kuzynka ma starszego o 20 lat faceta widzę jak to wygląda i kto bardziej ucierpi na takiej różnicy wieku.

Jak ten z playboya w wieku +70 "ruchał" laseczki to znaczy że jak nie będę tego robił w jego wieku sprawi że mam się czuć gorzej.
    Jeśli dla kogoś pukanie modeleczek jest najważniejszym osiągnięciem w życiu to trochę słabo.

Jednak patrzac ile obserwujących ma bizarian jakim jest Bogiem dla młodzieży i jedene co robi w życiu to sprawia sobie "przyjemność" to na pukaniu modelek można jeszcze zarobić.
    Ostatnio edytowane przez BESTIA12345 ; 16-03-20 o 19:01
    “Każdy człowiek umiera, nie każdy naprawdę żyje.“ William Wallace

wyjebane mam na tego glonojada z krs. Chodzi tylko o to, że ona będąc na fali (medialno-finansowej), mogłaby przebierać w facetach z ekstraklasy, a jednak wybrała jakiegoś obwiesia grającego na gitarze w lesie, który ni chujeczka nie gra w jej lidze i do niej nie pasuje.

To tak jakby córka kulczyka nagle zaczęła spotykać się z borysem szycem.

Niby wszystko ok, ale kurwa nie do końca.

...może ma po prostu ogromny penis?

Sztywny Pal Azji
    Ja to nie pojmuję czemu nad tym się w ogóle zastanawiacie

rysio, Ty i tak ruchasz najlepsze i najmłodsze dupy jak zawodowy amant. Nie masz komu czego zazdrościć. Ty jesteś najpiękniejszy, najfajniejszy, to na jednego rysia przypada 1000 chętnych dup z pierwszej ligi.

Bestia Ty nie wiem, ale jak coś, to wyrwij sobie jakąś studentkę czy licealistkę, przestać oglądać tą Pisarczyk na instagramie jak gimbus

A przejmowanie się upadkiem wartości i tym że wszyscy chcą dupczyć modelki w wieku 80 lat, no cóż, 99.999999999% z nich się tylko rozczaruje.
    Ostatnio edytowane przez fazzeerr ; 16-03-20 o 23:04

Kolejni kurwa moralisci biadolą nad upadkiem świata, bo im nie pasuje że jakas tam prowadza się z kimś tam, a nie z nimi.

Wiecie jaka jest różnica między dziwką a szmatą? Dziwką daje każdemu, a szmatą każdemu oprócz ciebie.
    Ostatnio edytowane przez siwy800 ; 16-03-20 o 23:37

A może tak "prostytutka" oraz "kobieta seksualnie wzywolona"?
    Ostatnio edytowane przez mleqs ; 17-03-20 o 06:18

ale rozkminy

Cytat Zamieszczone przez mleqs Zobacz posta
    A może tak "prostytutka" oraz "kobieta seksualnie wzywolona"?
    Odwal się od Frytki. Była w dżakuzji i minęło. Już jest wierząca i swoją książką jak się puszczała chce nawracać innych - "Przechodząc taką drogę, łatwiej jest się nawrócić" czy jakoś tak to leciało.
    Ostatnio edytowane przez Koxik ; 19-03-20 o 09:34

A po operacji nosa całkiem ładna.

Dzięki dla mojej Zuzi,4.5 roku:

Tata, jesteś taki mądry, taki duży, chodziłeś do szkoły i wszystko wiesz.

Uprawnienia umieszczania postów