Strona 33 z 37 PierwszyPierwszy ... 233132333435 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 481 do 495 z 549

Wątek: Co Cię dziś zachwyciło, komu chcesz podziękować? #napelnejzyle

Szkolenie z trójboju od podsztanga.pl oraz ich programowanie. Raz że dzięki tym aktywacjom i uwagom technicznym nic nie ważą te ciężary, dwa, że nagle się okazuje że można ćwiczyć 4x tydzień że sztangą, regenerować się, mieć siłę na wszystko inne w życiu. A siły przez 1.5 roku murzyńskich scyzoryków straciłem może 10-15 proc (choć mozna to zwalic na przerwe między zakończeniem treningow latem 2018 przez kontuzje nadgarstków a powrotem w domu wiosna 2019). Nie zrobiłem sobie przez ten czas ani razu większej krzywdy treningami, co też jest sukcesem.
    Ostatnio edytowane przez siwy800 ; 02-01-21 o 22:53

Zachwycające

Ostatnio edytowane przez KowalX ; 03-01-21 o 00:38
    Nie możesz jednocześnie myśleć i uderzać - Miś Yogi.

kolega się tu pochwalił, że można wydajnie i bezpiecznie jak się ma technikę.
    Dodatkowo widać, buduje w piwnicy pakernie prowadzi dziennik i jest git.
    Jako jeden z nielicznym na tym forum się stara (ponoć sportowym).

a Wy tu co ? Jeden z Drugim ?

zamulacie przez komputerem do północy i tyle z tego wszystkiego.
    Specjaliści od zimnego browara po koszykówce (daj Boże zdrowie).
    correlation doesn't imply causation

Cytat Zamieszczone przez htw Zobacz posta
    Jako jeden z nielicznym na tym forum się stara (ponoć sportowym).
    Forum sportowe sie zrobilo takie "sportowe", jak Demokratyczna Republika Konga "demokratyczna".

Poczciwy dzik
    Od chuja ludzi jest tu 10+ lat, temat dźwigania, jedzenia i koksowania jest jak mycie zębów, każdy robi ale nikt już nawet o tym nie wspomina

Cytat Zamieszczone przez -qq- Zobacz posta
    Od chuja ludzi jest tu 10+ lat, temat dźwigania, jedzenia i koksowania jest jak mycie zębów, każdy robi ale nikt już nawet o tym nie wspomina
    to jest przykład myślenia życzeniowego,

realnie to wygląda prawdopodobniej tak

Proteinowi Rycerze zamienili się w Proteinowych dziadów z wąsem.
    Ostatnio edytowane przez htw ; 03-01-21 o 08:47
    correlation doesn't imply causation

Ja nie oczekuję pochwał, tylko informacyjnie: najsilniejszy klub w Polsce ma zajebisty kontent (zajawki na YT) i wreszcie jest szansa, że człowiek podzwiga zdrowo i efektywnie na podstawie Prilepina, a nie te niepełne rozpiski od Knife'aa dla koksiarzy z obciążeniami większymi niż zawodowcy. Jak się nie bawiło w siłownię za gnoja, kiedy ma się czas i teść się wylewa uszami, to cieszą małe rzeczy. Może i lepiej, przynajmniej mam całe barki, kolana, a kręgosłup mnie boli max raz na rok niegroźnie.

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez siwy800 Zobacz posta
    Ja nie oczekuję pochwał, tylko informacyjnie: najsilniejszy klub w Polsce ma zajebisty kontent (zajawki na YT) i wreszcie jest szansa, że człowiek podzwiga zdrowo i efektywnie na podstawie Prilepina, a nie te niepełne rozpiski od Knife'aa dla koksiarzy z obciążeniami większymi niż zawodowcy. Jak się nie bawiło w siłownię za gnoja, kiedy ma się czas i teść się wylewa uszami, to cieszą małe rzeczy. Może i lepiej, przynajmniej mam całe barki, kolana, a kręgosłup mnie boli max raz na rok niegroźnie.
    Kiedyś ich lajkowalem na fb, ale jakoś zaczęli mnie denerwować, zwłaszcza ten cały młokos Wiking. Wolę stronę Testosteron Nation, chociaż tam też bardziej ogólnikowo.

Sztywny Pal Azji Awatar Stud
    Cytat Zamieszczone przez mleqs Zobacz posta
    Kiedyś ich lajkowalem na fb, ale jakoś zaczęli mnie denerwować, zwłaszcza ten cały młokos Wiking. Wolę stronę Testosteron Nation, chociaż tam też bardziej ogólnikowo.
    Ja już żadnej nie lajkuje.

Albo upośledzenie białkowe, albo plandemia i świrus. Szkoda zdrowia.

Moderator: uderzane Awatar mkd
    Ja szukałem sobie chwilowego urozmaicenia treningów i na 5 tygodni postanowiłem dać szansę temu: https://www.t-nation.com/workouts/10...lebell-workout

Aż wstyd, że wcześniej o tym nie słyszałem ale uznałem, że styczeń sobie tym pociągnę dla urozmaicenia, zobaczymy czy rzeczywiście takie dobre. Na razie po dwóch treningach najgorzej przedramiona, kaptury i dwójki, reszta spoko. Wydolnościowo w ogóle mnie to nie robi, więc w dni bez treningu ze swingami sobie wrzucę jakieś truchty albo rowerek.

Cytat Zamieszczone przez mleqs Zobacz posta
    A to nie widziałem tego typa. Tylko Jurand i Brzyt występują od dawna

Cytat Zamieszczone przez mkd Zobacz posta
    Ja szukałem sobie chwilowego urozmaicenia treningów i na 5 tygodni postanowiłem dać szansę temu: https://www.t-nation.com/workouts/10...lebell-workout

Aż wstyd, że wcześniej o tym nie słyszałem ale uznałem, że styczeń sobie tym pociągnę dla urozmaicenia, zobaczymy czy rzeczywiście takie dobre. Na razie po dwóch treningach najgorzej przedramiona, kaptury i dwójki, reszta spoko. Wydolnościowo w ogóle mnie to nie robi, więc w dni bez treningu ze swingami sobie wrzucę jakieś truchty albo rowerek.
    Zacząłem to robić ale po 3 tyg robi się kurwa tak nudne, że hej. Lepiej już się dużo cięższymi kettlami bawić w swingi na mniejszą ilość powt.

Zależy co to znaczy "cięższe". Te ciężary na przeciętnego chłopa np. z Simple and Sinister(32 kg bazowo i chyba 44 kg na zaawansowanym poziomie) to mało nie jest (5 minut 100 swingów jednorącz razem + co minutę TGU, na zmianę lewa i prawa, przez 10 min).

Moderator: uderzane Awatar mkd
    3 tygodnie to już bliżej niż dalej końca na razie jeszcze mi się nie znudziło po dwóch treningach, mam plan pociągnąć do końca a w międzyczasie wymyślić kolejny temat

Uprawnienia umieszczania postów