Strona 4 z 88 PierwszyPierwszy ... 234561454 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 60 z 1313

Wątek: Co Cię dziś wkurwiło? #napelnejzyle

Cytat Zamieszczone przez Miętowy Zobacz posta
    Orlen u mnie.
    Odkurzacz.

Ssawka przylepiona taśmą klejącą do rury odpada.

Nie idzie odkurzyć auta.

Zwróciłem uwagę obsłudze w środku.

Wyjebane, taką forma dała powiedział stary cap.

Wyjebane, bylekajość, przyzwolenie, akceptacja.

Muszą tam słabe warunki mieć do pracy, skoro mają wszystko w dupie.
    Widzisz dzieki forum sobie teraz wszystko tłumaczysz i nie lapiesz nerwa...gratsy

Pojechałem na inny odkurzacz, zapłaciłem za bylejakość podwójnie.

Do tego oprysk by się błyszczał na niedzielę.

Cytat Zamieszczone przez ziki2000 Zobacz posta
    Nigdy tak nie parkuje bo wuazam ze to wiocha i ktos wkurwiony mi specjalnie rpzerysuje, ale jak widac parkujac normalnie tez mozna sie spodziewac rys
    Wystarczy płacić pełne AC i nie trzęść się jak galareta nad swoją wielką miłością- pierdoloną kupą złomu, której zadaniem jest przewieźć moje dupsko z punktu a do punktu b.

Nigdy nie zrozumiem takich ludzi, przykro mi.

Podobno jak się wyjmie auto z salonu to pierwsze parę rysek boli, ale jak masz auto 3-10 letnie to wiadomo, że będzie w chuj rysek choćby nie wiem co.

Pomijam ta grubą kreskę, którą ktoś Ci wyjebał celowo bo to skurwysyństwo, ale to tak abstrahując.

Cytat Zamieszczone przez Miętowy Zobacz posta
    Orlen u mnie.
    Odkurzacz.

Ssawka przylepiona taśmą klejącą do rury odpada.

Nie idzie odkurzyć auta.
    Klasyk przecież, pewnie na połowie stacji.

Na moim najbliższym Orlenie tak już kilka lat sobie funkcjonuje odkurzacz z rurą polepioną szarą taśmą.

Mini odkurzacz Black+Decker daje fajnie radę, w domu tez sie czasem przyda.

Sztywny Pal Azji
    Bezprzewodowy Bosch 2w1 pozwala uniknąć takich stresów.
    "Trening picia uczy sikać bez rozpinania spodni." Bosski DM

Sztywny Pal Azji Awatar Stud
    Albo mieszkać w domu i odkurzać w garażu.

Cytat Zamieszczone przez rysiokoks Zobacz posta
    Wystarczy płacić pełne AC i nie trzęść się jak galareta nad swoją wielką miłością- pierdoloną kupą złomu, której zadaniem jest przewieźć moje dupsko z punktu a do punktu b.

Nigdy nie zrozumiem takich ludzi, przykro mi.

Podobno jak się wyjmie auto z salonu to pierwsze parę rysek boli, ale jak masz auto 3-10 letnie to wiadomo, że będzie w chuj rysek choćby nie wiem co.

Pomijam ta grubą kreskę, którą ktoś Ci wyjebał celowo bo to skurwysyństwo, ale to tak abstrahując.

Klasyk przecież, pewnie na połowie stacji.

Na moim najbliższym Orlenie tak już kilka lat sobie funkcjonuje odkurzacz z rurą polepioną szarą taśmą.
    Rysio spoko zawsze mam AC ale jednak to kłopotliwe pozniej wstawiac auto, tracic zniki bo w sumie sam zaparkowałem hujowo i ktos przerysował, a więc nie widze sensu tak stawiać zeby albo ktos przejebał auto albo z mordą z okna krzyczal ze tutaj zakaz parkowania
    Ostatnio edytowane przez ziki2000 ; 03-03-19 o 15:14

Jaszczomp BF Awatar Poki
    Ostatnio 2x zaparkowałem chujowo i za każdym razem na lusterka wmontował się koło mnie następny parkujący. Jak widzę, że ktoś zaparkował tak, że ciężko drzwi otworzyć to szukam miejsca dalej.

Dodam, że moje parkowanie było następstwem nie początkiem. Później, że auta sobie ludzie zarysowywują.
    ....:::: HeaVeN....HeaVeN'S BoDieS..WhIrL ArOunD Me..MakE Me WoNdeR::::....

Poczciwy dzik
    Kanały tych wszystkich Jutuberów od super siły wyrobionej super duper amerykańskimi metodami treningowymi, którzy to jutuberzy mają maksy i osiągi juniorów w TS.
    Przykłady to choćby:
    -Tucznik TV - ten to mnie rozbroił, 100 kg spaślak który trenuje POD SIŁĘ - a może pod siłą? - i ważąc 100 kg (albo więcej) dzielnie robi siady na 140 kg... i wycisk zza karku na 55 kg... no dajcie spokój, równie dobrze Bud Bundy mógłby uczyć Rocca Silfrediego jak ruchać... Tucznik broni się tylko tym że merytorykę czerpie od Wodyna, nadaje to sens tej tucznikowej twórczości

- Squats&Milk (ten pajac wkurwia mnie do potęgi, oczytany amerykańskimi podręcznikami który w dupie był i fallusa widział, żaden trener się nie zna tylko on się zna, że też ktoś z branży jeszcze mu liścia nie wypłacił za ten jego zblazowany ton; na swojej stronie www widzę że nawet e-booka jakiegoś wydał... No co taki greenhorn mógł nowego wypierdzieć w kwestii treningu siłowego?
    Ostatnio edytowane przez Gats ; 04-03-19 o 02:20

Cytat Zamieszczone przez Gats Zobacz posta
    Kanały tych wszystkich Jutuberów od super siły wyrobionej super duper amerykańskimi metodami treningowymi, którzy to jutuberzy mają maksy i osiągi juniorów w TS.
    Przykłady to choćby:
    -Tucznik TV - ten to mnie rozbroił, 100 kg spaślak który trenuje POD SIŁĘ - a może pod siłą? - i ważąc 100 kg (albo więcej) dzielnie robi siady na 140 kg... i wycisk zza karku na 55 kg... no dajcie spokój, równie dobrze Bud Bundy mógłby uczyć Rocca Silfrediego jak ruchać... Tucznik broni się tylko tym że merytorykę czerpie od Wodyna, nadaje to sens tej tucznikowej twórczości

- Squats&Milk (ten pajac wkurwia mnie do potęgi, oczytany amerykańskimi podręcznikami który w dupie był i fallusa widział, żaden trener się nie zna tylko on się zna, że też ktoś z branży jeszcze mu liścia nie wypłacił za ten jego zblazowany ton; na swojej stronie www widzę że nawet e-booka jakiegoś wydał... No co taki greenhorn mógł nowego wypierdzieć w kwestii treningu siłowego?
    tak samo gardzę obydwoma dżentelmenami, ale odniosę się tylko do wskazanego fragmentu...

Niestety, ale od dobrych kilka lat wszystko co wysrywają pseudo gwiazdy fitnessu to jest powielanie jeden drugiego, lub tego co tam przeczytali, tego co jest na ten czas modne w stanach, itp itd.

Kiedyś napisałem tu, że niczego nowego nie dowiedziałbym się oglądając jacka bilczyńskiego to o mało nie zostałem rozdeptany przez stado rozjuszonych bizonów, a ja mogę potwierdzić to po raz kolejny.

Wszystko co na temat budowania sylwetki czy siły zostało już wymyślone x lat temu, a każde nowe gówno, które powstaje to po prostu kolejny mix starej wiedzy, opowiedziany w nowy sposób przy użyciu ładniejszych słówek, czy bardziej fachowej nomenklatury.

Pierwszy z brzegu przykład crossfitu. 50 lat temu większość futbolistów amerykańskich robiła tak w ramach normalnej rutyny treningowej, 30 lat temu piłkarze, 20 lat temu <wpisz dowolnych sportowców, gdzie wymagana jest siła i wytrzymałość> i nagle JEB reebok sobie wymyślił dla tego nazwę, wypuścił linie ubrań i już cały świat rozkochany w crossficie.

Dlatego jak widzę kolejny pseudointelektualny wysryw, wrzucany jako "ambitna produkcja" koniecznie w języku angielskim, to mi zwieracze puszczają ze śmiechu, że jeszcze są stare chuje po 2x-3x lat, które jarają się takim gównem i nie zauważają absurdu powstawania kolejnych takich bełkotów, po raz setny o tym samym.

A najbardziej boli jak ktoś opracował ciekawą metodę odżywiania, czy treningu kilkadziesiąt lat wstecz, gówno na tym zarobił, a jakiś cwaniak DZIŚ to wygrzebuje, ładnie opakuje, rozreklamuje i zarabia na tym górę forsy, tylko dlatego, że jest np. bardziej medialny i wie jak to sprzedać.

Czyli w sumie, żeby nie było postu nie na temat, to wkurwiają mnie tacy ludzie jak opisani w ostatnim akapicie i ludzie, którzy łykają takie gówno.
    Ostatnio edytowane przez rysiokoks ; 04-03-19 o 05:02

To jaka ta nowa szkoła treningu? Target siła - squatsy max 3 repsy, lifty 2?

Tak w ogóle to macie się czym wkurwiać.

Sztywny Pal Azji Awatar Stud
    No dokładnie jak kolega wyżej, co mnie obchodzą jacyś celebryci sztangi, żebym się miał tym wkurwiać?

Dziennikarze. Widze rzetelnie napisany tekst, niby wszystko fajnie i dwie liczby w nim, bezpośrednio zebrane od ekspertów. Pytam się tych ekspertów osobiście, czy coś takiego powiedzieli. I oczywiście jedna liczba została przekręcona (ekspertce chodziło o kilkanascie tysięcy z całej grupy 180 tys., a dziennikarka napisała o 180 tys). No ja jebię, dobrze że sam nie muszę udzielać wywiadów, bo potem musiałby prostować. Przy tej liczbie mediów na świecie (a właściwie każdy może być teraz sam sobie radiem, telewizja i gazeta) wszystko trzeba sprawdzać, a najgorsze że oryginalnego kontentu jest niewiele, za to kopiowania jeden od drugiego w pyte. I się robi głuchy telefon albo umyslna manipulacja.
    Ostatnio edytowane przez siwy800 ; 04-03-19 o 10:05

Poczciwy dzik
    ^Up, Siwy, w USA za takie coś byłby chyba pozew, może niech koledzy zaczną słać monity do redakcji to gryzipiórki nauczą się rzetelności, fałszywe kurwy na usługach żydokomuny i kondominium izraelsko-rosyjsko-watykańskiego.

Cytat Zamieszczone przez Gats Zobacz posta
    ^Up, Siwy, w USA za takie coś byłby chyba pozew, może niech koledzy zaczną słać monity do redakcji to gryzipiórki nauczą się rzetelności, fałszywe kurwy na usługach żydokomuny i kondominium izraelsko-rosyjsko-watykańskiego.
    Ja bym słał, ale tu niewłaściwe zacytowano w polskim medium wypowiedź babki z Niemiec, która nie byłaby w stanie sama tego wylapac, bo nie zna polskiego. Z drugiej strony przy fejkach grubych ryb to tylko drobna pomylka.

Uprawnienia umieszczania postów