Strona 30 z 88 PierwszyPierwszy ... 2028293031324080 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 436 do 450 z 1312

Wątek: Co Cię dziś wkurwiło? #napelnejzyle

Cytat Zamieszczone przez fazzeerr Zobacz posta
    Nie wiem, na szybko wygooglałem tylko. Ale z tego co rozumiem to jest tak

- pomyliłem się w przelewie, zauważyłem to, informuje swój bank
    - bank informuje błędnego odbiorcę o tym że ma zwrócić środki na konto pośrednie (żeby nie ujawniać jego danych)
    - jeśli błędny odbiorca przeleje pieniądze to sprawa zakończona
    - jeśli nie to bank udostępni dane błędnego odbiorcy tak żeby było możliwe wniesienie sprawy do sądu

Więc ogólnie rzecz biorąc "koszt" jest ~zerowy jeśli błędny odbiorca zwróci bez problemów. Jeśli trzeba się sądzić to poniesie dodatkowo koszty procesu.

Coś jeszcze jest o kosztach które może pononieść ten, kto się pomylił za te informowanie ale nic konkretnego nie ma.
    A czy to nie podchodzi pod kodeks karny a dokładnie postępowania karnego i jest ścigane z prokuratury a wiec wystarczy zgłosić sprawę na Policję ?, zawsze to ominięcie kosztów sądowych

Sztywny Pal Azji
    Chłopaki odpuście mi, ja nie prawnik ja ten link wygooglałem frazą "wysłałem przelew na zły numer konta"

Ale można szybko znaleźć, że reguluje to kodeks cywilny a nie karny więc trzeba samemu wojować

https://pl.wikipedia.org/wiki/Bezpodstawne_wzbogacenie
    Ostatnio edytowane przez fazzeerr ; 05-04-19 o 13:23

Cytat Zamieszczone przez fazzeerr Zobacz posta
    Chłopaki odpuście mi, ja nie prawnik ja ten link wygooglałem frazą "wysłałem przelew na zły numer konta"

Ale można szybko znaleźć, że reguluje to kodeks cywilny a nie karny więc trzeba samemu wojować

https://pl.wikipedia.org/wiki/Bezpodstawne_wzbogacenie
    Czyli lata sądzenia się w najgorszym wypadku, ale przynajmniej jak druga strona przegra a zapewne tak będzie to przynajmniej zwróci koszty sądowe

Zwierzokoks Awatar Huskyman
    Ostatnio pare razy nowi sąsiedzi mnie wkur*** . Każdy ma swoje wykupione miejsce a i tak parkuja gdzie im sie podoba. Pare srogich zjebek bylo, juz stają na swoich. Co najlepsze oni nie widzieli w tym problemu. Nie wiem, ale mi sie wydaje ze nie po to kupuje się wydzielone stanowisko zeby parkować gdzie popadnie. Powiatowcy

Wczoraj.Wchodzi ojciec ze smarkiem tak na oko 8-10 lat.Młody zaczyna rozpierdalać mi sklep.Ubiera czapkę,nosi w łapach odżywki,zmienia ich usytuowanie,włazi na ekspozycję do manekinów.Pytam się chama czy może stamtąd zejść,a stary tylko"ale ty jesteś dzisiaj niegrzeczny". Młody pasożyt się zgarbił,że ktoś mu uwagę zwrócił,bo pewnie w innych sklepach posrani,wyszedł ze sklepu.Stary rejestruje kartę,wraca młode ścierwo i rozpierdala mi ekspozycję.Kurwa ja nie wiem co jest z tymi rodzicami,powiedzcie że ci co mają tutaj dzieci,że nie jesteście takimi pizdusiami jak ten kolo.

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez Huskyman Zobacz posta
    ...
    Wyjebać z liścia było.

Cytat Zamieszczone przez Jabra Zobacz posta
    ...
    Wyjebać z liścia było.

Mnie wkurwia, że kupiłem sobie kluski śląskie w Biedronce i jakie one paskudne kurwa były
    Ostatnio edytowane przez fazzeerr ; 05-04-19 o 21:07

Wkurwilo mnie że ludzie nie myślą a ja muszę być kurwa ich kierownikiem

Czyli jestem kierownikiem głupoty

To mi wchuj nie siada
    Ostatnio edytowane przez Cajmer ; 05-04-19 o 22:59

Wkurwiony jestem bo przyszedł katalog projektów domów.

Widać ceny stanu surowego deweloperskiego.

Od 450 w górę w sumie.

Trzeba zejść na ziemię, nie lubię chodzić po ziemi.

Cytat Zamieszczone przez Miętowy Zobacz posta
    Wkurwiony jestem bo przyszedł katalog projektów domów.

Widać ceny stanu surowego deweloperskiego.

Od 450 w górę w sumie.

Trzeba zejść na ziemię, nie lubię chodzić po ziemi.
    Ja czekam na dalszy rozwój technologii budowlanej. Modułowe domy zeroemisyjne do postawienia na małej działce. Kiedyś rozwiązania prosumenckie wejdą i do Polski.

A najgorszy pomysł na ten moment to kupować mieszkanie w bloku otoczonym betonem. Za dwadzieścia-trzydzieaci lat to będzie piekarnik. Tego lata w nocy temperatura w wielu miejscach nie spadała ponizej 20-25 stopni, bo beton oddawał ciepło. A będzie tylko gorzej. Czasem myślę że wielka płyta to czedto jednak były zajebiście zaplanowane osiedla. I czesto nadal są, pomijając brak miejsc parkingowych.

Cytat Zamieszczone przez Jabra Zobacz posta
    Wczoraj.Wchodzi ojciec ze smarkiem tak na oko 8-10 lat.Młody zaczyna rozpierdalać mi sklep.Ubiera czapkę,nosi w łapach odżywki,zmienia ich usytuowanie,włazi na ekspozycję do manekinów.Pytam się chama czy może stamtąd zejść,a stary tylko"ale ty jesteś dzisiaj niegrzeczny". Młody pasożyt się zgarbił,że ktoś mu uwagę zwrócił,bo pewnie w innych sklepach posrani,wyszedł ze sklepu.Stary rejestruje kartę,wraca młode ścierwo i rozpierdala mi ekspozycję.Kurwa ja nie wiem co jest z tymi rodzicami,powiedzcie że ci co mają tutaj dzieci,że nie jesteście takimi pizdusiami jak ten kolo.
    Zapytaj Miętowego

Cytat Zamieszczone przez siwy800 Zobacz posta
    Ja czekam na dalszy rozwój technologii budowlanej. Modułowe domy zeroemisyjne do postawienia na małej działce. Kiedyś rozwiązania prosumenckie wejdą i do Polski.

A najgorszy pomysł na ten moment to kupować mieszkanie w bloku otoczonym betonem. Za dwadzieścia-trzydzieaci lat to będzie piekarnik. Tego lata w nocy temperatura w wielu miejscach nie spadała ponizej 20-25 stopni, bo beton oddawał ciepło. A będzie tylko gorzej. Czasem myślę że wielka płyta to czedto jednak były zajebiście zaplanowane osiedla. I czesto nadal są, pomijając brak miejsc parkingowych.
    Dobrze ze mieszkam w najzimniejszej częsci Polski a co do wielkiej płyty to masz racje bo wtedy budowano zeby mieszkac tzn spółdzielnie budowali za hajs Państwa i były miejsca na tereny zielone itd, a teraz developer kupuje drogo działkę i jemu nie kalkuluje sie robic tereny zielone na których przecież nie zarobi...sam u nas w mieście biore pod uwage dosłownie pare inwestycji jezeli miałbym sie przeprowadzić na nowe developerskie mieszkanie bo większośc inwestycji to blok na bloku gdzie nawet moj pies nie miałby gdzie sie wysrac

Zwierzokoks Awatar Huskyman
    Haha myslalem że to domena mojego miasta. U mnie deweloperzy trzymaja sztame z wladzami i stawiaja gdzie im się podoba. Zabudowywanie terenow zielonych i lanie betonu jest na porzadku dziennym. Co gorsze jesteśmy pierwsza wiekszą ostoją dla ukr od wschodu i to pod nich juz sie buduje ( w centrum miasta juz ukrainski dewelor buduje mieszkaniowke http://capitaltowers.pl/inwestycja/ ) całe szczescie Krakow nie jest tak daleko i atrakcyjniejszym miastem od nas

Zawsze mówię że o jakości życia decydują ostatecznie czynniki niezauważalne przy wyborach. Takie jak pokrycie planami zagospodarowania i ich faktyczne przestrzeganie. A teraz weszło Deweloper Plus i już się zaczyna budowanie z wyłączeniem zapisów planu. Dawniej to była fasada, teraz nawet tego nie będzie.

Mieszkam w wielkiej płycie,rocznik 88

W lecie nie spadało poniżej 25 stopni, zatem nie wiem o jakiej zajebistej płycie pisałeś.

Uprawnienia umieszczania postów