Strona 2 z 56 PierwszyPierwszy 12341252 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 833

Wątek: Co Cię dziś wkurwiło? #napelnejzyle

Cytat Zamieszczone przez rysiokoks Zobacz posta
    Props za temat, będę często się udział

Blisko.

Dzisiaj Pani, bardzo elegancka ok 60 lat, w nowym, białym mercedesie typu SUV, wyjechała mi normalnie pod prąd na jednokierunkowej na osiedlu. Dojechałem jej do samego dzióbka i pokazałem kulturalnie palcem żeby się wycofywała. Ku mojemu zdziwieniu zrobiła gest rękami że ona się nie ruszy i tak sobie kurwa staliśmy dobre 15 sekund. Ja uśmiechnięty ona też uśmiechnięta, ale przez zęby taki złowieszczy uśmiech jak wampir pochylający się nad szyją dziewicy. W końcu zaczęła się cofać aż dojechaliśmy do uliczki dochodzącej prostopadle. Byłem przekonany, że ona tam wjedzie, a ona mi palcem pokazuje żebym ja tam wjechał . No więc sytuacja się powtarza, oboje sobie stoimy dobre 10 sekund. W końcu pękła zaczęła wjeżdżać w tą uliczkę już ewidentnie mocno zaczęła szczekać, otwiera szybę i do mnie: "naucz się Pan jeździć!". Ja jej tylko pomachałem z serdecznym uśmiechem i pojechałem

Dopiero się musiała zagotować pierdolona
    Propsy?

Ryszard, zastanów się dobrze nad tym, ja nie mam 180 cm wzrostu.

Dostały hajs za umowe milczenia a jeszcze szczekają, jebane

Sztywny Pal Azji Awatar Siła
    Cytat Zamieszczone przez Gats Zobacz posta
    Jaśniepan w Biedrze który musi obowiązkowo kupić te swoje zasrane czerwone LM a kasjerka, blokując ruch, lata po kasach i szuka tych zasranych fajek aby tylko klientowi dogodzić.

Klient oczywiście budowlaniec 9ciuchy) - to zawsze muszą być budowlańcy i to zawsze muszą być jakieś kurewsko słabo zatowarowane fajki.

Uff, ale mi ulżyło, dobry temat.
    a to cham jaki
    przyszedł do sklepu po fajki
    skandal!

Ja troche Gatsa rozumiem. Gdyby to byl mlody prawnik, najlepiej jakis obcokrajowiec, sniady i by kupowal jakis liquid do swojego epapierosa to wtedy byloby co innego, bardziej nowoczesnie, europejsko.

Sztywny Pal Azji
    Padła bateria w telefonie i ładowarka samochodowa, a trzeba było zadzwonić.
    "Trening picia uczy sikać bez rozpinania spodni." Bosski DM

Sztywny Pal Azji
    Przypomniałem sobie że te kurwy nie wygi ą nawet jak przepierdolą wybory. Piotr Guział, który ostatnio waflował Jakiemu, po przegranych wyborach odnalazł swoje kompetencje do wojskowych światłowodow http://warszawa.wyborcza.pl/warszawa...S30aH0id8sqEko

Cytat Zamieszczone przez papsi Zobacz posta
    Ja troche Gatsa rozumiem. Gdyby to byl mlody prawnik, najlepiej jakis obcokrajowiec, sniady i by kupowal jakis liquid do swojego epapierosa to wtedy byloby co innego, bardziej nowoczesnie, europejsko.
    Ale pieprzysz farmazony, aż oczy bolą. Serio, tak myślisz?

Mnie np. by to nie wkurzyło, każdy sobie może kupić fajki jakie chce, czy to umorusany farbą budowlaniec, czy ciapaty prawnik. Sam kiedyś paliłem i miałem swoje ulubione fajki, po które nieraz mi kobitka leciała do innej kasy.

Ja się rozchorowałem. Do tego tłumik do wymiany. Życie.
    Ostatnio edytowane przez Stud ; 26-02-19 o 15:16

Sztywny Pal Azji Awatar Siła
    papsi ironizował (mam nadzieję)

Być może.

To tylko internety i często nie można wyczuć intencji autora.

Chyba, że nazywa się Miętowy.

Parodia skoków narciarskich.

Poczciwy dzik
    No lipa... Polacy na 2 pierwszych miejscach
    Czegoś takiego jeszcze nie widziałem

Ale się porobiło.

Stud sie wkurvil bo nie na 3 pierwszych miejscach

Pierwsza seria mnie doprowadziła do stanu przedzawałowego,a druga stworzyła piękną historię,którą się będzie opowiadać jak mnie już nie będzie.Oglądam skoki od czasów Weissloga ale czegoś takiego nie widziałem.

16. Chcesz spalić tłuszcz?

spalacz tluszczu

Uprawnienia umieszczania postów