Strona 13 z 88 PierwszyPierwszy ... 311121314152363 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 195 z 1313

Wątek: Co Cię dziś wkurwiło? #napelnejzyle

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez Stud Zobacz posta
    Jeden drugiego wart. Proponuję przejść na pw.

A Ryszard chyba na bombie, bo ciągoty do agresji i obrażania adwersarza ostatnio in plus. A tak się zarzekał, że to dla idiotów. Strach się bać.
    Nie, nie! Fajnie się czyta teraz, jakby dwóch kozaków z przedszkola się rzucało do siebie, nie zabierajmy tego z publicznego widoku

Sztywny Pal Azji Awatar Stud
    https://www.tvn24.pl/pomorze,42/ksia...sk,916081.html

Się Rysio musiał wkurwić, aż żyła pękła pewnie. Jak można tak wielebnego nie szanować?

Cytat Zamieszczone przez fazzeerr Zobacz posta
    Nie, nie! Fajnie się czyta teraz, jakby dwóch kozaków z przedszkola się rzucało do siebie, nie zabierajmy tego z publicznego widoku
    a pozniej bedzie : "tylko nie w szczepionke!"

Cytat Zamieszczone przez tommy Zobacz posta
    a pozniej bedzie : "tylko nie w szczepionke!"
    Rysio nie ma szczepionki, to sie nie stanie. Rysio jest zbudowany z 89kg głupoty. Odrzuca wszystkich z automatu. Taki pancerz.
    Ostatnio edytowane przez Koxik ; 07-03-19 o 14:13

Sztywny Pal Azji Awatar Stud
    Księdza nie odrzuca.

I wszystkich powyżej 180 cm.

Snuje teorie, że może ktoś w młodości się bawił jego serdlem, przez co teraz jest niepoczytalny i ma wymagania z tym 180+cm
    Ostatnio edytowane przez Koxik ; 07-03-19 o 14:21

Sztywny Pal Azji Awatar Siła
    Cytat Zamieszczone przez fazzeerr Zobacz posta
    KSW 48 rysiokoks VS Koxik

Komentuje szyderczo : Polskikoks
    Chyba raczej Fame MMA 3

Cytat Zamieszczone przez Kipuś Zobacz posta
    Ja kiedyś robiłem se trica na linkach. Odwróciłem się właśnie wytrzeć łeb. Odwracam się z powrotem i chuj. Nie ma uchwytu:d
    Osmarkałem się

Cytat Zamieszczone przez pepka Zobacz posta
    Serio wkurwiają Was takie pierdoły? osobiście nawet bym pewnie nie zauważył, a już na pewno o tym nie myślał.
    Dokładnie.Słuchawki i nie słyszysz pierdolenia,a jak nie słyszysz to i w ich stronę nie patrzysz

Upraszam o spokój wszystkich bohaterów.

Dorosłych proszę o nie komentowanie..

W temacie:

Wczorajsza Liga Mistrzów, że mecze nie były jeden po drugim i że Red Bull z Danielem na wieczór mi nie szkodzi.

Z ostatnich ciekawostek, przeklatkowałem sobie po łebkach poniższy wywiad i uwaga, myśl przewodnia:
    - Szymon Kołecki, złoty medalista olimpijski, prowokuje do walki Akopa Szostaka, karłowatego cygana, którego największym życiowym osiągnięciem jest ileś tam tysięcy followersów na instagramie, o którego istnieniu 90% Polaków nie ma pojęcia, ponieważ chce się wybić na jego fejmie.

...

Na miejscu prowadzącego wywiad popuściłbym chyba ze śmiechu, a on potrafił przy tym zachować kamienną twarz.

Nigdy nie lubiłem tego pajaca, ale to jak on jest kurwa butny, to wypierdala poza skalę dobrego smaku, jednocześnie ma czelność podkreślać w każdym wywiadzie jaki to on nie jest pokorny i jak zna swoje miejsce. Po czym rozważa, czy taki Erko Jun to jest adekwatny rywal dla niego bo on chce sportowych starć, a nie frik fajtów...

Japierdole, dzień w którym ktoś uszkodzi mózg w klatce (lub poza nią) temu wyłysiałemu, grubemu rumunowi to będzie jeden z najpiękniejszych momentów Polskim sporcie.
    Ostatnio edytowane przez rysiokoks ; 07-03-19 o 22:18

Poczciwy dzik
    Cytat Zamieszczone przez rysiokoks Zobacz posta
    Tak, SW ty dziecko internetu pt. "Sztuki uliczne lat 90-00", gdzie napierdalałem po ryju takich tuczników jak ty żeby zająć fajniejsze boisko

Koniec ot.
    Kogo Ty napierdalałeś w latach 90-tych jak miałeś wtedy może 10 lat, mitomanie?
    Oskarka w przedszkolu czy grubego Zdzisia z Ic, który nie oddał bo upośledzony Rysio ma żółte papiery i jest specjalnie traktowany?

Jesteś szczyl i tyle, a Twoja chuliganka sprowadzała się do naplucia nauczycielce do kawy

To ja Wam powiem, co mnie wkurwia: żona czyta skład tych słoiczków dla dzieci, bo zaraz dietę rozszerzamy. A tam w każdym "sok z zagęszczonego soku winogronowego". Klasyczny składnik gotowanej marchewki, albo kleiku ryżowego, nie? No bo ze zwykłym cukrem by zaden rodzic nie kupił. Ja rozumiem że dziecko ma potrzebę dostać proste kalorie, ale to jest jawna kpina. A najgorsze te kaszki, sklad jak z gainera na świniomasę. A kto sklad i etykietę czyta? Potem rosną te dzieci od razu z wyrobionym smakiem na przetworzona zywnosc, produkowana zresztą przez te same firmy. Kurestwo, gardzę.

Sloiczki awaryjnie. Na codzien olac to. Sam przecier zrob i bedzie gitara.

A mnie wkurwia aktualny tydzien pracy. Jak nie narzekam i lubie swoja robote to jak sie cos pierdoli to 4 dni z rzedu...

Podoba mi się rozbieżność w tym temacie: jednych wkurwiają słoiczki, drugich zawalidrogi, a trzecich Akop Szostak...

Uprawnienia umieszczania postów