Strona 3 z 46 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 681

Wątek: Co Cię dziś wkurwiło? #napelnejzyle

Sztywny Pal Azji Awatar Cajmer
    Korki w jebanym Krakowie

Po pierwszej serii tak się wkurwiłem, że poszedłem się kąpać, wracam, a tam 10 do końca i nasi na 1 i 2.
    Ostatnio edytowane przez Stud ; 01-03-19 o 19:31

Odwołali trening grupowy "atak pośladki" :/

Przez to nie było żadnych sarenek na treningu zatem moja obecność na siłowni była absolutnie zbędna :/

Gdybym miał fejsika to bym dostał powiadomke o odwołaniu a tak chuj :/

Jakis huj mi auto przerysował, jakis jebany zazdro janusz przejebał jakims kluczem czy czyms ostrym na pare cm typowo na wysokości ręki...az strach pomyslec co sie dzieje jak ktos ma faktycznie drogie auto,tylko z bronia siedziec w oknie

Cytat Zamieszczone przez ziki2000 Zobacz posta
    Jakis huj mi auto przerysował, jakis jebany zazdro janusz przejebał jakims kluczem czy czyms ostrym na pare cm typowo na wysokości ręki...az strach pomyslec co sie dzieje jak ktos ma faktycznie drogie auto,tylko z bronia siedziec w oknie
    Ja jestem nietykalny Mój 28 letni Golf co najwyżej może straszyć

Głęboko, czy da rade polerką ogarnąć ?

Cytat Zamieszczone przez Koxik Zobacz posta
    Głęboko, czy da rade polerką ogarnąć ?
    Mysle ze polerka da rade,chociaz rysa na hm 7cm z czego polowa to widac mocno docnisniete sam tego nie widzialem ale akurat bylem u Ojca to zobaczyl...aż tak mnie to nie boli bo auto ejst do jeżdzenia a nie spuszczania się nad nim ale nie rozumiem takich ludzi co tak robią

Mysle ze polerka da rade,chociaz rysa na hm 7cm z czego polowa to widac mocno docnisniete sam tego nie widzialem ale akurat bylem u Ojca to zobaczyl...aż tak mnie to nie boli bo auto ejst do jeżdzenia a nie spuszczania się nad nim ale nie rozumiem takich ludzi co tak robią
    Racja. Ja dbam żeby w środku czysto było, bo lubie. Zewnątrz mam w dupie. Ale rysa przez pół samochodu by mnie drażniła

Ziki, tak to jest jak się parkuje na chodniku, pod przystankiem, pod bramą sąsiada, albo na miejscu dla inwalidów

Cytat Zamieszczone przez rysiokoks Zobacz posta
    Ziki, tak to jest jak się parkuje na chodniku, pod przystankiem, pod bramą sąsiada, albo na miejscu dla inwalidów
    Co nie znaczy, że trzeba się zachowywać jak zwierze.

Garaż najlepsze wyjście, tylko często albo nie ma, albo ceny z kosmosu

11. Pyszne odżywki białkowe

Cytat Zamieszczone przez Koxik Zobacz posta
    Co nie znaczy, że trzeba się zachowywać jak zwierze.

Garaż najlepsze wyjście, tylko często albo nie ma, albo ceny z kosmosu
    Ok, wezmę ze sobą garaż na zakupy, na uczelnię i do cioci na imieniny

Ok, wezmę ze sobą garaż na zakupy, na uczelnię i do cioci na imieniny
    Nie no, jak Ci jakaś pizda przerysuje na parkingu pod Biedro to nie ma wyjścia. Ciekawe w ilu % wypadków takie osoby zostawiaja karteczkę za sobą

Nigdy tak nie parkuje bo wuazam ze to wiocha i ktos wkurwiony mi specjalnie rpzerysuje, ale jak widac parkujac normalnie tez mozna sie spodziewac rys

Mojemu dziewięciolatkowi, którym jeżdżę od ośmiu, to nie grozi.

Orlen u mnie.
    Odkurzacz.

Ssawka przylepiona taśmą klejącą do rury odpada.

Nie idzie odkurzyć auta.

Zwróciłem uwagę obsłudze w środku.

Wyjebane, taką firma dała - powiedział stary cap.

Wyjebane, bylekajość, przyzwolenie, akceptacja.

Muszą tam słabe warunki mieć do pracy, skoro mają wszystko w dupie.
    Ostatnio edytowane przez Miętowy ; 03-03-19 o 13:42

Uprawnienia umieszczania postów