Strona 37 z 37 PierwszyPierwszy ... 27353637
Pokaż wyniki od 541 do 554 z 554

Wątek: Co Cię dziś wkurwiło? #napelnejzyle

Ja czuję dlaczego tak robią i jaka to przyjemność z przyspieszenia, dźwięku itp.
    Ale nie w mieście, pomiędzy autami, na uliczkach osiedlowych, w nocy jak jest mniejszy ruch i ludzie śpią.
    Chuj do dupy.

Cytat Zamieszczone przez siwy800 Zobacz posta
    Ale rozróżniasz że coś w życiu jest kilka opcji:
    1.cos jest nieprzyjemne dla innych, ale nie ma alternatywy, więc trzeba się przyzwyczaić (jak frezarka),
    2. Coś jest nieprzyjemne dla innych i zbędne jak podkaszarka, ale ten biedny człowiek tylko wykonuje swoja pracę, wiec pretensje nie do niego,
    3. Coś jest nieprzyjemne dla innych, całkowicie zbędne i wynika tylko z czyjejs zachcianki, żeby sobie pohałasować. I wtedy się lepa na ucho i kij w szpychy należy.

Mam podejrzenie, że słowa "empatia" i "życzliwośc" to nie są powszechnie znane slowa. Słowo "poświęcenie" rezerwujemy na zarcie kurwy z ryżem.
    Ale siwy widzisz tutaj pojawia się problem z jarmużowymi rycerzami. Ty chcesz żeby zakazać głośnych motorów. Bo przeszkadzają innym. A z drugiej strony pozwolić na parady elgiebete, małżeństwa jednopłciowe itd. które nie są do niczego potrzebne tylko wynikają z czyiś zachcianek. A wielu ludziom przeszkadzają.

Niech parada zadepcze przepisy ruchu drogowego, niech odbędzie się po 22, niech zdepcze nagle z ogromną prędkością spacerującą parę z dziećmi.

Widzisz jak zapętlasz się ze swoją logiką?

Nie o tym mówię. Parada zgodna z przepisami. Motory zgodnie z przepisami. Tyle że są głośne. Że jeżdżą od świateł do świateł. Jeśli dopuszczone są do ruchu bez modyfikacji żadnych to niestety mają prawo być takie głośne. Tak samo parada. Ja nie mam nic przeciwko paradzie lgbt. Ale jak potrzebuję gdzieś dojechać a przez nią się spóźniam to wolałbym żeby jej nie było. Niektórym przeszkadza ideologicznie taką parada. I dlaczego ich racja jest mniej ważna niż siwego?

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez fazzeerr Zobacz posta
    Ale siwy widzisz tutaj pojawia się problem z jarmużowymi rycerzami. Ty chcesz żeby zakazać głośnych motorów. Bo przeszkadzają innym. A z drugiej strony pozwolić na parady elgiebete, małżeństwa jednopłciowe itd. które nie są do niczego potrzebne tylko wynikają z czyiś zachcianek. A wielu ludziom przeszkadzają.
    Ale jak im ci elgiebete przeszkadzają? Zakłócają spoczynek nocny? Wywołują szkodliwy wyrzut hormonów pod wpływem stresu i narażają narządy słuchu na uszkodzenia? Kopcą z rury?

Jak argumentujesz spóźnieniem to możezz od razu wykreślić wszelką wolność zgromadzen z konstytucji, kart praw człowieka itd.
    Ostatnio edytowane przez siwy800 ; Wczoraj o 18:28

Ale jak im ci elgiebete przeszkadzają? Zakłócają spoczynek nocny? Wywołują szkodliwy wyrzut hormonów pod wpływem stresu i narażają narządy słuchu na uszkodzenia? Kopcą z rury?

Jak argumentujesz spóźnieniem to możezz od razu wykreślić wszelką wolność zgromadzen z konstytucji, kart praw człowieka itd.
    siwy czytaj dokładanie. Mi LGBT nic nie przeszkadza. Chyba, że tak samo jak prawdziwi polscy hetero się 'ruchają' po ulicach. Tak samo nietaktowne jest jak się dwóch gejów liże jak w reklamie BigMilka liżą loda czy to para heteroseksualna. (Przyznaje, pewnie by mi lesbijki mniej przeszkadzały).

Ale tak samo mi parada do niczego nie jest potrzebna. Ja nigdy nikogo ze względu na orientację nie dyskryminowałem. Nie odmawiam ludziom LGBT niczego. Z mojego punktu widzenia, czy to maraton, czy marsz katolików, czy marsz lgbt to jedno i to samo. Zator w ruchu. Nie oznacza, że nie zgadzam się z wartościami których z tych grup.

I chodzi mi o Twoją hipokryzję. Z jednej strony rzucasz hasłami o wolności zgromadzeń, karty praw człowieka itp. A z drugiej robisz się na najbardziej oświeconego, który by pozakazywał wszystko co się Tobie osobiście nie podoba. Palenie w kominku? Do więzienia. Jeżdżenie na motorze? Do więzienia. Hodowla zwierząt na mięso? Do więzienia. Prawo do posiadania broni? Nie pozwolisz. Bycie bogatym? Złodziej, kurwa, oszust i na pewno tyran co płaci ludziom poniżej minimalnej i każe im pracować 80h w tygodniu. Zakazać bycia bogatym. Zabrać im pieniądze, JA lepiej wydam, na WAŻNIEJSZE rzeczy.

Jak na takie hasła o wolności, to strasznie dużo chcesz zakazać. Wszystko chcesz ustalić według swoich wartości, uznając je za jedyne słuszne.

Ja mam tylko pytanie. Dlaczego Twoje wartości miałyby być bardziej wartościowe niż inne?
    Ostatnio edytowane przez fazzeerr ; Wczoraj o 18:56

Sztywny Pal Azji
    siwy czytaj dokładanie. Mi LGBT nic nie przeszkadza. Chyba, że tak samo jak prawdziwi polscy hetero się 'ruchają' po ulicach. Tak samo nietaktowne jest jak się dwóch gejów liże jak w reklamie BigMilka liżą loda czy to para heteroseksualna. (Przyznaje, pewnie by mi lesbijki mniej przeszkadzały).

Ale tak samo mi parada do niczego nie jest potrzebna. Ja nigdy nikogo ze względu na orientację nie dyskryminowałem. Nie odmawiam ludziom LGBT niczego. Z mojego punktu widzenia, czy to maraton, czy marsz katolików, czy marsz lgbt to jedno i to samo. Zator w ruchu. Nie oznacza, że nie zgadzam się z wartościami których z tych grup.

I chodzi mi o Twoją hipokryzję. Z jednej strony rzucasz hasłami o wolności zgromadzeń, karty praw człowieka itp. A z drugiej robisz się na najbardziej oświeconego, który by pozakazywał wszystko co się Tobie osobiście nie podoba. Palenie w kominku? Do więzienia. Jeżdżenie na motorze? Do więzienia. Hodowla zwierząt na mięso? Do więzienia. Prawo do posiadania broni? Nie pozwolisz. Bycie bogatym? Złodziej, kurwa, oszust i na pewno tyran co płaci ludziom poniżej minimalnej i każe im pracować 80h w tygodniu. Zakazać bycia bogatym. Zabrać im pieniądze, JA lepiej wydam, na WAŻNIEJSZE rzeczy.

Jak na takie hasła o wolności, to strasznie dużo chcesz zakazać. Wszystko chcesz ustalić według swoich wartości, uznając je za jedyne słuszne.

Ja mam tylko pytanie. Dlaczego Twoje wartości miałyby być bardziej wartościowe niż inne?
    Nie no, chłopie, przeczytaj jeszcze raz, co napisałem. "Ale jak im ci elgiebete przeszkadzają?" czyli "W jaki sposób osoby LBGT przeszkadzają jakiejś tam nieokreślonej grupie?". Ano przeszkadzają im, bo im przeszkadzają, czysta niechęć. Nie, nikt nie traci na tym, że ktoś inny może uregulować sobie kwestie majątkowe albo ma mniej biurokracji w urzędzie dzięki ślubom jednopłciowym. Jak można porównać to z prostackim straszeniem i truciem ludzi w imię własnej przyjemności?

Nie, nie chcę wsadzać do pierdla nikogo, ale piętnuję zachowania i mam nadzieję, że postęp techniczny i regulacje wyrugują pewne zbędne a szkodliwe rzeczy. Tak jak kiedyś były normy emisji spalin mniej rygorystyczne. Można mówić, że to jest mniejsza wolność do trucia, ale też większa wolność od bycia trutym. O tych milionerach to w innym wątku Ci odpiszę, ale sie jakoś nie mogę zebrać.

Ja Ci bardzo łatwo odpowiem, dlaczego pewne wartości są ważniejsze od innych. Otóż potrzeby i prawa człowieka się stopniują. Na górze jest prawo do życia i zdrowia, nieco niżej prawa polityczne i ekonomiczne. A jeszcze niżej prawo do/ potrzebę zabawy. A prawo do wyrzutu adrenaliny nie jest ważniejsze od prawa do całych bębęnków i spoczynku nocnego. I tego się trzymam w kwestii motocykli na uliczkach osiedlowych. Żadna wolność nie jest nieograniczona.
    Ostatnio edytowane przez siwy800 ; Wczoraj o 20:44

Eh panowie widze szybkie przejście z tematu o wściekłych motocyklistach do LGBT. Taka płyność tylko na BF
    A mnie wkurwiają typki w civikach z wiadrami zamiast wydechu i mocy 90KM do tego tani tuning naklejkami a w środku audiofil pierdolony który uracza świat disco polo z rozdupconej perdzoncej tuby JBL. Podjeżdżający pod sklep po krate harnasia lub innego żubra
    Takich to powinni utilzować

Jaszczomp BF Awatar Poki
    Ale rozróżniasz że coś w życiu jest kilka opcji:
    1.cos jest nieprzyjemne dla innych, ale nie ma alternatywy, więc trzeba się przyzwyczaić (jak frezarka),
    2. Coś jest nieprzyjemne dla innych i zbędne jak podkaszarka, ale ten biedny człowiek tylko wykonuje swoja pracę, wiec pretensje nie do niego,
    3. Coś jest nieprzyjemne dla innych, całkowicie zbędne i wynika tylko z czyjejs zachcianki, żeby sobie pohałasować. I wtedy się lepa na ucho i kij w szpychy należy.

Mam podejrzenie, że słowa "empatia" i "życzliwośc" to nie są powszechnie znane slowa. Słowo "poświęcenie" rezerwujemy na zarcie kurwy z ryżem.
    A jeśli owy motocyklista to kierowca Ubera zarabiający przed świętami po etacie przy kosie to już j3st dobrze. Zapewne dostał d9bre zlecenie, więc odkręcił manetkę. A może wcześniej był po wodę w sklepie, gdzie darł się dzieciak, który nie spotkał się z właściwym podejściem opiekuna? Nie poruszał się w nocy tylko za dnia.
    ....:::: HeaVeN....HeaVeN'S BoDieS..WhIrL ArOunD Me..MakE Me WoNdeR::::....

Jaszczomp BF Awatar Poki
    Cytat Zamieszczone przez damyen Zobacz posta
    Eh panowie widze szybkie przejście z tematu o wściekłych motocyklistach do LGBT. Taka płyność tylko na BF
    A mnie wkurwiają typki w civikach z wiadrami zamiast wydechu i mocy 90KM do tego tani tuning naklejkami a w środku audiofil pierdolony który uracza świat disco polo z rozdupconej perdzoncej tuby JBL. Podjeżdżający pod sklep po krate harnasia lub innego żubra
    Takich to powinni utilzować
    Tacy jeszcze istnieją?
    ....:::: HeaVeN....HeaVeN'S BoDieS..WhIrL ArOunD Me..MakE Me WoNdeR::::....

Cytat Zamieszczone przez Poki Zobacz posta
    A jeśli owy motocyklista to kierowca Ubera zarabiający przed świętami po etacie przy kosie to już j3st dobrze. Zapewne dostał d9bre zlecenie, więc odkręcił manetkę. A może wcześniej był po wodę w sklepie, gdzie darł się dzieciak, który nie spotkał się z właściwym podejściem opiekuna? Nie poruszał się w nocy tylko za dnia.
    Ja dzisiaj jechałem autobusem, kupuję odpowiedzialnie bilet w automacie, żeby miasto miało na utrzymanie. A tu zjeżdża na mnie wózek z dzieckiem. Żebym chwilę później zauważył to by we mnie przyjebał, ale udało się mi odskoczyć. Dobra chwila minęła jak matka zabrała ten wózek. Matki z dziećmi są niebezpieczne, proponuję zakazać.
    Ostatnio edytowane przez fazzeerr ; Wczoraj o 21:13

Cytat Zamieszczone przez damyen Zobacz posta
    Nam potrzeba chyba jakiegoś tematu osobnego na takie rozważania typu "wojna kulturowa", bo rzeczywiście napięcie jest. Nie wiem tylko czy to napięcie z elektrycznej hulajnogi, czy może jakieś seksualne się buduje. Oboje z siwym zgadzamy się co do tego, że nie mamy nic przeciwko LGBT, więc może poczynimy jakieś kroki w ramach promocji razem
    Ostatnio edytowane przez fazzeerr ; Wczoraj o 21:19

Sztywny Pal Azji
    Nam potrzeba chyba jakiegoś tematu osobnego na takie rozważania typu "wojna kulturowa", bo rzeczywiście napięcie jest. Nie wiem tylko czy to napięcie z elektrycznej hulajnogi, czy może jakieś seksualne się buduje. Oboje z siwym zgadzamy się co do tego, że nie mamy nic przeciwko LGBT, więc może poczynimy jakieś kroki w ramach promocji razem
    Obaj, kurwa. I nie kuś

siwy, a może byś nie przypisywał mi gender według swojego widzimisię co? A tak serio, z języka ojczystego nigdy geniuszem nie byłem, szczególnie mnie zniechęciła do niego nauczycielka w liceum. A może teraz zamiast pakować bicki pisałbym wiersze?

Ostatnio edytowane przez fazzeerr ; Wczoraj o 21:46

Uprawnienia umieszczania postów