Strona 43 z 58 PierwszyPierwszy ... 33414243444553 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 631 do 645 z 870

Wątek: Co Cię dziś wkurwiło? #napelnejzyle

Zwierzokoks Awatar Huskyman
    Cytat Zamieszczone przez Koxik Zobacz posta
    22 i w tym widzę CHYBA problem. Tłumaczę sobię, że potem będę miał lepiej jak teraz zapierdalam, ale pewnie skończy się tak, że potem będę tak samo robił, bo będę chciał WINCYJ i WINCYJ

Kawa na mnie już nie działą praktycznie
    Koło 22-23 padam jak pies pluto
    To ty jeszcze młody smark jesteś i chcesz udawać dorosłego Jak tak bedziesz do tego podchodził to szybko sie zestarzejesz mentalnie i po 30 już bedziesz chcial przejść na emeryturę ( tak jak ja )
    A co do nowych pracownikow, to przeprowadzilem troche rozmów i zazwyczaj wybierałem osoby bez doświadczenia, ale "musiało coś pynknąć" na rozmowie. Jak widzialem, że ktoś nie daje rady teraz rozmawiać i być kontaktowy to nie przechodzil dalej

Trener Personalny Awatar Mawashi
    Dokładnie. Na sukces w rekrutacji składa się wiele czynników i nie zawsze doświadczenie. Chociaż w mojej branży wykształcenie jest wymogiem formalnym, to reszty się można nauczyć. Od samego doświadczenia ważniejsze są zdolności, charakter, etc.

W tym wieku latałem po Sunrise hehe

Ja zapierniczałem w USA na studia.

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez Mawashi Zobacz posta
    Dokładnie. Na sukces w rekrutacji składa się wiele czynników i nie zawsze doświadczenie. Chociaż w mojej branży wykształcenie jest wymogiem formalnym, to reszty się można nauczyć. Od samego doświadczenia ważniejsze są zdolności, charakter, etc.
    Wyamganie formalne to jedno, ale nawet najbardziej bezużyteczny dyplom pokazuje, że potrafisz skończyć to, co zacząłeś. To tak jak mój teść mówi, że nie ufa ludziom bez prawa jazdy, aczkolwiek nie każdy powinien prowadzić pojazd. Bo zrobienie uprawnień w jakimś tam stopniu pokazuje samozaparcie i zdolność do nauki.

Wkurwia mnie, że łatwiej jest załatwic formalnośći związane z zakupem mieszkania, albo rozwiązywać problemy, podpisywać kontrakty ze szwabami, jak dogadać się z jebanym polaczkiem prowadzącym przedmiot ZARZĄDZANIE, który by ze swoja wiedzą i podejściem nie dał rady utrzymać warzywniaka na Świebodzkim we Wrocławiu ...
    Ostatnio edytowane przez Koxik ; 10-05-19 o 14:52

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez mleqs Zobacz posta
    Udało się bez dostania paru kulek skończyć?

Chociaż teraz to i w Polsce, w podstawówce się dźgają nożami na śmierć, to w sumie wszędzie niebezpiecznie.
    Ostatnio edytowane przez fazzeerr ; 10-05-19 o 14:59

Cytat Zamieszczone przez fazzeerr Zobacz posta
    Udało się bez dostania paru kulek skończyć?

Chociaż teraz to i w Polsce, w podstawówce się dźgają nożami na śmierć, to w sumie wszędzie niebezpiecznie.
    Nie szlajałem się tam gdzie nie trzeba - zasada odnosząca się do prawie każdego państwa.

Zwierzokoks Awatar Huskyman
    Cytat Zamieszczone przez Koxik Zobacz posta
    Wkurwia mnie, że łatwiej jest załatwic formalnośći związane z zakupem mieszkania, albo rozwiązywać problemy, podpisywać kontrakty ze szwabami, jak dogadać się z jebanym polaczkiem prowadzącym przedmiot ZARZĄDZANIE, który by ze swoja wiedzą i podejściem nie dał rady utrzymać warzywniaka na Świebodzkim we Wrocławiu ...
    Bo to są osoby zazwyczaj, młode doktorki okolo 30 którzy w zyciu nie przepracowali w prywatnej firmie na wolnym rynku tylko po magisterce uderzyli na doktorat. Zazwyczaj są to osoby o ciasnym umyśle, działający wg utartych schematów z klapkami na oczach. Wieczni teoretycy, mur i beton.

Sztywny Pal Azji
    Nie szlajałem się tam gdzie nie trzeba - zasada odnosząca się do prawie każdego państwa.
    Jak ludzie strzelają do siebie na kampusie albo na salach wykładowych to niby jak to się do tego odnosi?

Cytat Zamieszczone przez fazzeerr Zobacz posta
    Jak ludzie strzelają do siebie na kampusie albo na salach wykładowych to niby jak to się do tego odnosi?
    Nie wiem.
    Nie chodzilem po kampusach i salach wykladowych. Ale tam chyba też nie każdego dnia dostaje się kulkę.

Sztywny Pal Azji
    To dziwne te studia robiłeś, skoro na kampusie się nie pojawiałeś.

Sztywny Pal Azji
    W sensie, że zarobić na studia w ojczyźnie? Wybacz polski niezbyt precyzyjny język, źle zrozumiałem.

Dokładnie tak. Zarobić i zwiedzić taki był cel. Kulki nie przyjąłem, agresji żadnej również nie doświadczyłem.

Uprawnienia umieszczania postów