Strona 52 z 54 PierwszyPierwszy ... 2425051525354 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 766 do 780 z 803

Wątek: Co Cię dziś wkurwiło? #napelnejzyle

Bydło.

Wkurwia mnie bydło.

Jest tego więcej niż kiedykolwiek wcześniej.

Jezioro z dzieckiem dziś.

Bluzgi, chamstwo, pozostawiony w lesie grill jednorazowy który musiałem gasić.

Bluzgi najebanej patologi socjalnej, z mocną ciążą kurwiącej przy dzieciach.

Bylejakość, odspołecznienie, prostactwo. Chamstwo młodych ludzi bez powodu. Agresja wylewająca się z mord ogolonych i wytatuowanych torsów.
    Bezmózgowie.

Mamusia i tatuś kurwiący zza szyby starego trupa na mnie bo zbyt spokojnie wyjeżdżałem z parkingu dużym atutem.
    Śpieszyli się po harnasia i kiełbę.
    W środku dziecko słucha lekcji wychowania..z uśmiechem i spokojem pokazałem im kciuk w górze.

Kurwy choć kraj przecie ładny.

Gardzę. Zacznę zaniżać poziom jakości i lać to w ryj po prostu.

Więcej darmowych pieniędzy.
    Więcej błota spłynie ulicami.

Szkoda dzieci tylko.

Los,cebula i krokodyle łzy.
    Ostatnio edytowane przez Miętowy ; 09-06-19 o 22:47

Cytat Zamieszczone przez Miętowy Zobacz posta
    Bydło.

Wkurwia mnie bydło.

Bylejakość, odspołecznienie, prostactwo. Chamstwo młodych ludzi bez powodu. Agresja wylewająca się z mord ogolonych i wytatuowanych torsów.
    Bezmózgowie.

Mamusia i tatuś kurwiący zza szyby starego trupa na mnie bo zbyt spokojnie wyjeżdżałem z parkingu dużym atutem.
    W środku dziecko słucha lekcji wychowania..z uśmiechem i spokojem pokazałem im kciuk w górze.

Szkoda dzieci tylko.

Miętowy nie ma co lać po gębie. I tak tego nie zmienisz cham pozostanie chamem.
    Też mam na to alergie dlatego staram sie omijać takie miejsca i wybierać mniej uczęszczane miejscówki.
    A młody jeszcze jestem bo zaledwie 26 wiosen mi w sierpniu wskoczy na licznik

Mnie to fizycznie boli. Agresja mi skacze i mam ochotę podejść do mordy i nieuprzejmie poprosić o zachowanie, ale co powiem córce?

A jak gadać z bydłem?

Córce od małego tłumacz że tak sie zachowuje nisza intelektualna i nic dobrego to nie oznacza.
    A te odruchy agresji to większość ma.
    Mnie też to wkurza i to okropnie. I czasami mam ochote nie ręką tylko rurą albo pałą lać i patrzeć czy równo puchnie. Ale zdaje sobie sprawe że późniejsze problemy to komplikują życie. Co zrobisz trzeba zacisnąć zęby i jak najspokojniej ale stanowczo zwrócić uwage że przy dziecku nie wypada.
    Bo debili pełno wszędzie.
    Mnie np wczoraj chłop w robocie na sam koniec tak ciśnienie podniósł że miałem go lać już po ryju. A afera była o to że mu skróciłem o 2min przerwe.
    No normalnie mnie zagotował

Mietowy. Ja mlodym zawsze mowie, ze tak nie ladnie to albo tamto jak ktos bluzga czy smieci itp. Standardowo, ale dodaje tez ze maja prawo komus powiedziec, ze to brzydko. I czesto nie musisz sie sam odzywac jak 4 latek robi komus lipe odpalajac tekst, ze np. a pan to brzydko smieci. Wystarczy wtedy usmiech i pogratulowac dziecku dobrej postawy, a prostakom robi sie glupio.

Mnie do tego wkurwiaja masy smieci na postojach roznych w lesie. Napierdolony smietnik ale i tak kilka taczrk obok mozna zebrac. Jakby nir mozna bylo zabarc papierka czy pustej butelki do samochodu i wyrzucic w miescie.
    Ostatnio edytowane przez semozo ; 10-06-19 o 08:39

Sztywny Pal Azji Awatar BESTIA12345
    Zabierasz kolesiowi 13 procent przerwy i się dziwisz się się wkurwia. Ja bym się nie ruszył.
    “Każdy człowiek umiera, nie każdy naprawdę żyje.“ William Wallace

W skali roku to jakies 400 minut

No niby tak ale to że miał tego dnia 40min pracy i 20min przerwy to już sie nie liczyło.
    Ale ja go już załatwie zmiane stanowiska na 1 dzień do gorszej roboty pójdzie to doceni
    A te 2 min wynikały z tego że ktoś mnie poprosił o pomoc.
    Z resztą nie 1szy raz robi mi afery ale to idiota jest zwyzywałem go to dotarło co mówie.
    Do chama trzeba w jego jezyku mówić to zrozumie.

Poczciwy dzik
    Upał. Gdzie do uja takie temperatury
    Stoję, siedzę, leże, mokry jak świnia.

+1.

Do tego imbecyle co po zatankowaniu auta idą płacić, gdy widzą że czeka z tyłu 3-4 auta.
    Do kurwy nędzy jaki problem podjechać 3 metry żeby następna osoba już się tankowała? Od lat mnie do niemiłosiernie wkurwia. I jeszcze tacy co idą i czekają na parówkę i auto zostawiają pod dystrybutorem. 8 na 10 razy jak tankuję to kurwa nie odjedzie. Dziś w ten upał już mało brakło i bym dał w palnik na orlenie bo pizda czekała na kawę. Przypału bym sobie narobił na kolejne lata.
    Uff trochę lżej

Trener Personalny Awatar Mawashi
    Cytat Zamieszczone przez Mastif Zobacz posta
    +1.

Do tego imbecyle co po zatankowaniu auta idą płacić, gdy widzą że czeka z tyłu 3-4 auta.
    Do kurwy nędzy jaki problem podjechać 3 metry żeby następna osoba już się tankowała? Od lat mnie do niemiłosiernie wkurwia. I jeszcze tacy co idą i czekają na parówkę i auto zostawiają pod dystrybutorem. 8 na 10 razy jak tankuję to kurwa nie odjedzie. Dziś w ten upał już mało brakło i bym dał w palnik na orlenie bo pizda czekała na kawę. Przypału bym sobie narobił na kolejne lata.
    Uff trochę lżej
    Nie zatankujesz jak poprzednik nie zapłacił, więc po chuj ma odjechać? Co innego robienie ze stacji bufetu, hot-dog, kawka i konsumpcja na miejscu, a oklejona octavia sprzedawcy makaronu pod dystrybutorem.

Ja tankuje na Orlenach na flote i muszą mnie zinwigilować z nr rej na zgodność. Ale nie stoję więcej niż to konieczne.

Tam gdzie tankuję najczęściej jest jeden dystrybutor (ropa, benzyna) i za nim 1,5 metra dalej ten na gaz. I zawsze jakiś debil staje tak że blokuje oba. A że jest automat zablokowany nim z kasy odblokuje to wiem.
    A dojechać powiniem po to bo to usprawnia ruch. Grzecznościowe zachowanie.
    Z tymi kawkami i parowkami to umysłowe dno.
    Ostatnio edytowane przez Mastif ; 12-06-19 o 13:20

Cytat Zamieszczone przez Miętowy Zobacz posta
    Bydło.

Wkurwia mnie bydło.

Bezmózgowie.

Szkoda dzieci tylko.

Dlatego od pewnego czasu nie lubię wyjść "na miasto".

Wszędzie w Polsce chamstwo bez powodu, o pierdołę.

Mam wrażenie, że typowy cebulak nie zna takich pojęć jak wyrozumiałość, cierpliwość, uprzejmość. Zwykłe, kurwa ludzkie gesty.

A już jak jadę polską autostradą to dostaję białej gorączki. Kurwa, nie można puścić gazu na 10 sekund, poczekać aż wyprzedzę, tylko pod zderzak, zmrugać i gesty paralityka, bo magnat chce jechać 200 na godzinę. Nawet w Niemczech jak włączam kierunek, to mnie Hans w Mercedesie wpuści, chwilkę zaczeka aż wyprzedzę i pojedzie w pizdu.

Szkoda klawiatury na ten burdel. Aż mi się wracać nie chciało z wycieczki.
    Ostatnio edytowane przez Stud ; Wczoraj o 08:21

To jest niepojęte.Jest coraz gorzej.

Niedługo się pozabijamy.
    O truskawki lub krzywe parkowanie.

Drogie te truskawki w tym roku. Po 7-8 zł. W tamtym po 4-5 były

Uprawnienia umieszczania postów