Strona 35 z 56 PierwszyPierwszy ... 25333435363745 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 511 do 525 z 833

Wątek: Co Cię dziś wkurwiło? #napelnejzyle

Tylko i wyłącznie programista #15k.

Jaszczomp BF
    Allegro wkurwia mnie średnio raz na tydzień ze swoimi bublami, 3tyg temu wyłączyli [enter] w polu wiadomość do sprzedającego, klient wali tekst a4 bez kropek i przecinków bo myśli że napisał zdanie od nowego wersu ,a tu chuj, potem nie da się połapać, na pytanie do allegro czy to naprawią odpowiedzieli że nie i chuj tak już będzie a ja mogę sobie dodać info w mailu który przychodzi po zakupie, że ma klient napisać informację mailem i użyć wtedy enteru aby pisać w osobnym wersie.. na moje pytanie, co z klientami (z 200 miesięcznie) którzy nawet nie wchodzą na maila i nie będą drugi raz wysyłać info bo nawet o tym nie będą wiedzieli, a nie mamy zamiaru do każdego klienta dzwonić po zakupie żeby wszedł na swoją skrzynkę ... allegro odpowiedziało , że oni nic nie mogą zrobić.

Pedał jebane ... i jeb 5 groszówką im w ryj.

Chyba pięciozłotówką.

Muszę Ryszarda zapytać, jaką tam teraz pracę poleca.

Cytat Zamieszczone przez Stud Zobacz posta
    Chyba pięciozłotówką.

Muszę Ryszarda zapytać, jaką tam teraz pracę poleca.
    Tester Single Malt z prezesami największych spółek

Sztywny Pal Azji Awatar P4TRYK
    Cytat Zamieszczone przez Gats Zobacz posta
    Tylko i wyłącznie programista #15k.
    Ta, tylko ze mało który siedzi mniej przed komputerem niż 10-12 h

Zwierzokoks Awatar Huskyman
    Siedza bo to nerdy i lubia bo to jeden czlowiek tyle siedzi przy kompie dziennie ?

Cytat Zamieszczone przez macio09 Zobacz posta
    Allegro wkurwia mnie średnio raz na tydzień ze swoimi bublami, 3tyg temu wyłączyli [enter] w polu wiadomość do sprzedającego, klient wali tekst a4 bez kropek i przecinków bo myśli że napisał zdanie od nowego wersu ,a tu chuj, potem nie da się połapać, na pytanie do allegro czy to naprawią odpowiedzieli że nie i chuj tak już będzie a ja mogę sobie dodać info w mailu który przychodzi po zakupie, że ma klient napisać informację mailem i użyć wtedy enteru aby pisać w osobnym wersie.. na moje pytanie, co z klientami (z 200 miesięcznie) którzy nawet nie wchodzą na maila i nie będą drugi raz wysyłać info bo nawet o tym nie będą wiedzieli, a nie mamy zamiaru do każdego klienta dzwonić po zakupie żeby wszedł na swoją skrzynkę ... allegro odpowiedziało , że oni nic nie mogą zrobić.

Pedał jebane ... i jeb 5 groszówką im w ryj.
    Od znajomych wiem co handluja na necie ze allegro ma wyjebane na sprzedajacych teraz, zreszta tak samo otodom,otomoto...maja monopol to huja klada i tylko ceny podnosza

Sztywny Pal Azji Awatar P4TRYK
    Cytat Zamieszczone przez Huskyman Zobacz posta
    Siedza bo to nerdy i lubia bo to jeden czlowiek tyle siedzi przy kompie dziennie ?
    Sam jesteś nerd xD. Jedni przy kompie, drudzy przy TV, co z tego.

Oczy lecą.

Cytat Zamieszczone przez Miętowy Zobacz posta
    Oczy lecą.
    To zależy, jak genetycznie masz dobre to gitara...chyba ze w rodzinie masz osoby z wada wzroku wtedy gorzej bo szybciej może wzrok sie posuc , u mnie wada minimalna taka sama jaka miałem na studiach tak i teraz po 10 latach bez zmian ,a na kompie czasami po 8-10 godzin dziennie

Wczoraj: jebło coś w krzyżu przy składaniu prania, dziś chodzę trochę śmiesznie.
    A cieszyłem się, że przy rzadszych treningach przestało wszystko boleć...

Ostatnio edytowane przez mleqs ; 17-04-19 o 05:22

pokonany przez pranie
    się babie w robotę wpierdalasz to masz za swoje

Czeba było więcej martwych robić to by plecy byli mocne.

Jaszczomp BF Awatar Poki
    Zgadza się.
    ....:::: HeaVeN....HeaVeN'S BoDieS..WhIrL ArOunD Me..MakE Me WoNdeR::::....

Sztywny Pal Azji
    Ojapierdole. Pojechałem se zrobić RTG stopy. Bo coś boli, a na USG wyszedł tylko brzydko jej zarys. Enel med proponuje oddział przy ul. Postępu, w centrjm biznesowym znanym jako Mordor. Komunikacja miejska? Wygodne bezpieczne przejście przez ulicę? Pasy dla pieszych częściej niż co 800m? Chodniki dla pieszych niezastawione autami pracowników korpo? Pierwszeństwo pieszego na pasach? Odrobina zieleni/cienia? Zapomnijcie. Dobrze że rzadko bywam w tej części miasta. Bantustan, to jest dobre słowo.
    Ostatnio edytowane przez siwy800 ; 17-04-19 o 14:46

Uprawnienia umieszczania postów