Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 61 do 75 z 75

Wątek: Problem z PCT (FSH i LH ruszylo, Test bliski zera)

dokladnie tak.
    oczywiscie rozrobione hcg trzymasz w lodowce.

Dokładnie, tak jak piszesz. Całość roztworu to 5000iu i dalej matematyka.

Cytat Zamieszczone przez Freezy Zobacz posta
    HCG przyszlo i juz po pierwszym strzale odczulem znaczna poprawe

Powiedzcie mi jeszcze jak odmierzac to dawkowanie tak naprawde. Jesli w Pregnylu mam 5000iu, to rozumiem, ze mieszam roztwor z proszkiem i co dalej? Nabieram calosc do insulinowki i licze ile mililitrow zajmuje, a potem dziele 5000 / (ilosc mililitrow) i wychodzi mi ile iu HCG wychodzi w jakiej ilosci roztworu?
    Ja dodaje do prochu 5ml i łatwo wtedy policzyc ze 1 ml=1000 jednostek

A skad bierzesz ta substancje do rozpuszczania? W sensie co to w ogole jest?

Jaszczomp BF Awatar BzykuDG
    Woda iniekcyjna za apteki . Aqua Pro

Cytat Zamieszczone przez BzykuDG Zobacz posta
    Woda iniekcyjna za apteki . Aqua Pro
    Dokładnie po 5 ml pakowane

A wiec po 2ch tygodniach wbijania 1000iu Pregnylu ed wyniki wygladaja tak:

https://ibb.co/2Yf0hxs

Rozumiem, ze podnoszac testa przy pomocy HCG dokonuje sie supresja LH i FSH stad ich wyniki sa bliskie zera?

Co ciekawe, razem z HCG biore Symex, ale estro nadal leci wysoko.

wysoko estro ale w normie - jak zmniejszysz dawki hcg w pozniejszym czasie a zostawisz symex to powinno poleciec w dol.

To co? dalej 1000mg ed leciec z tym HCG, czy moge zmniejszyc do 1000e2d albo 500ed?

generalnie chyba celuje sie w gorne widelki normy przy odbloku - u Ciebie jest troche ponad polowe, ale to juz niech spece sie wypowiedza co dalej

Panowie? Jakies dalsze sugestie?

Ja na odbloku podbijałęm hcg co 250iu jeśli nadal nie było górnych widełek. Zwiększ hcg do 1250 po tygodniu zbadaj testa, nie zapomnij ogarnac estro zanim wrzucisz sermy

Juz 4 paczki tego Pregnylu zuzylem ;/. Mam wbijac 1250 ed? Ktos pisal o tym, ze jechal na 500iu e2d przez kilka miesiecy zanim wszedl na sermy.

No niestety koksowanie to nie tania zabawa A odblok bywa kosztowniejszy niż cykl czasami. Powiem Ci tak, że ja jechałem takim protokołem, że zwiększałem co 250iu hcg po badaniach aż było w górnej granicy widełek/nieco ponad. Potem utrzymywałem dakwe hcg, która trzymała górne widły, ogarniałem cały czas estro żeby w momencie sermów nie było ponad norme i nie zjebało całego cyklu.

A czy ma ktos dojscie do zrodla HCG? Znany i lubiany Wojciech przestal odpowiadac

Uprawnienia umieszczania postów