Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 75

Wątek: Problem z PCT (FSH i LH ruszylo, Test bliski zera)

Cytat Zamieszczone przez prosekto Zobacz posta
    proooste
    Cytat Zamieszczone przez BzykuDG Zobacz posta
    Dlatego taniej przybić znów teścia. Zrobisz teraz odblok i potem i tak wejdziesz znów na bombę
    Nie wejde z powrotem .

Jasne, fajne jest byc "duzym chamem", ale nieustanne wbijanie w siebie igiel, tradzik, wzrost agresji i wypadajace wlosy dla nie-profesjonalisty ze slabym genem po prostu nie sa dla mnie warte tego calego zachodu.

Sztywny Pal Azji Awatar BESTIA12345
    Jak ktoś bije wchoj środków to nie dziwię się że musi daac po 2500 e2d.
    Napisze jak ja się prawie się odblokowałem. Standard leciał test max 750 i bold na koniec cypio. Po pierwsze nie szokowac.
    Końcówka to cypio w dawkach rzedu 50mg e5 d i rzadziej do 1000 hcg week. Po porostu zmniejszasz testa a dodajesz hcg po co komplikowac jak całkowicie zszedlem z testa to już jajka zaczęły coś działać więc mniejsze spadki więcej plusów jednak przez natłok pracy dawałem hcg już chyba z 5 miesięcy bo ciągle w głowie był powrót.
    “Każdy człowiek umiera, nie każdy naprawdę żyje.“ William Wallace

Zwierzokoks Awatar prosekto
    Cytat Zamieszczone przez Freezy Zobacz posta
    Nie wejde z powrotem .

Jasne, fajne jest byc "duzym chamem", ale nieustanne wbijanie w siebie igiel, tradzik, wzrost agresji i wypadajace wlosy dla nie-profesjonalisty ze slabym genem po prostu nie sa dla mnie warte tego calego zachodu.
    wejdz na redukcje bedziesz szczuplym estetycznym i niekoniecznie chamem
    kup dobre igly polubisz injekcje
    wyreguluj miske skonczy sie tradzik
    wzrost agresji - sterydy to raczej wyzwalacz niz przyczyna
    wypadajace wlosy od tetsosteronu - rzadkosc - predzej dht i sile orale lub tanie gowniane firmy ladujace slabe i toksyczne rozpuchy

ale to tak dla uscislenia. przy Twoim podejsciu calosciowym kiedy cztytam Twoj postu rozumiem Cie i uwazam ze postapiles dobrze, ze zrezygnowales z saa - powodzenia i wszystkiego dobrego
    Ostatnio edytowane przez prosekto ; 19-02-19 o 18:54
    «Czy On jest grzesznikiem, tego nie wiem. Jedno wiem: byłem niewidomy, a teraz widzę»

wypadajace wlosy od tetsosteronu - rzadkosc - predzej dht i sile orale lub tanie gowniane firmy ladujace slabe i toksyczne rozpuchy

ale to tak dla uscislenia. przy Twoim podejsciu calosciowym kiedy cztytam Twoj postu rozumiem Cie i uwazam ze postapiles dobrze, ze zrezygnowales z saa - powodzenia i wszystkiego dobrego
    ZE wszystkim się zgodzę poza wpływem teścia na włosy. Jak masz tendencje to lecą. Wiem z autopsji. Gen chujo wy, ale nikt z rodziny tak szybko nie wyłysiał jak ja.

A ja nie zgadzam się jakoby koks nie wpływał na trądzik.
    Delikatnie mówiąc niepoważna teoria.

Cytat Zamieszczone przez BESTIA12345 Zobacz posta
    Napisze jak ja się prawie się odblokowałem. Standard leciał test max 750 i bold na koniec cypio. Po pierwsze nie szokowac.
    Końcówka to cypio w dawkach rzedu 50mg e5 d i rzadziej do 1000 hcg week. Po porostu zmniejszasz testa a dodajesz hcg po co komplikowac jak całkowicie zszedlem z testa to już jajka zaczęły coś działać więc mniejsze spadki więcej plusów jednak przez natłok pracy dawałem hcg już chyba z 5 miesięcy bo ciągle w głowie był powrót.
    Właśnie rozkminiałem ten sam mechanizm.Schodzić z teściem do śmiesznych dawek,dawać w między czasie hcg tak gdy zauważymy że blok puszcza zostać na samym hcg.

Cytat Zamieszczone przez KeNiO Zobacz posta
    x2.
    Jeszcze w kwestii odbloku i bicia hcg 2500e3d- po 40tce takie dawki nie są niczym szczególnym.

Cytat Zamieszczone przez Vaadeer Zobacz posta
    Może dlatego wciąż jestem na 1szym cyklu już 3ci rok....

Cytat Zamieszczone przez BESTIA12345 Zobacz posta
    Ja lecialem ostatnie dwa miesiace na mostku, wiec zejscie mialem lagodne. Po prostu za krotko ciagnalem HCG i za wczesnie wszedlem na serm'y.

W czwartek ma dojsc dostawa. Rozumiem, ze na razie odstawiam sermy calkowicie dopoki nie skoncze HCG?

Tradzik akurat udalo mi sie opanowac po miesiacu wachan, aczkolwiek bylo z tym sporo problemow i przez caly cykl musialem bardzo uwazac, bo nawet przypadkowe dotkniecie twarzy powodowalo nowy wykwit.

Co do agresji troche tak, troche nie. Nie jestem typem awanturnika, ale ewidentnie czulem, ze drobne zachowania ludzi potrafia mnie dziwnie draznic. Do tego mocno podwyzszone libido, ktore na poczatku bylo ciekawe i sympatyczne, ale z czasem mocno utrudnialo normalne funkcjonowanie, a nawet sen.

Akurat mialem testa od Alpha Zeneci i to cypio, wiec w teorii b.dobry jakosciowo lab, a wlosy mi i tak polecialy ;/. A czytalem, ze kazdy test konwertuje do DHT, wiec zeby ocalic wlosy musialbym leciec chyba na oxie solo, co jest raczej malo sensowne dla nie-trojboistow.
    Dodawalem palme sabalowa i inne cuda, ale w niczym to nie pomoglo. Wlasciwie powinienem sie teraz wybrac na przeszczep.

Co do iniekcji, hm. Mozliwe, ze odpowiednie igly ulatwilyby sprawe, ale jednak meczyla mnie koniecznosc nieustannego pilnowania kiedy i co powinienem wbic.

Na pewno nabicie i sila na cyklu bylo super uczuciem i sprobowalbym tych srodkow predzej, czy pozniej - zeby wiedziec jak to jest . Plusem odbycia cyklu jest tez to, ze pamietajac jak sie samemu wygladalo na cyklu czlowiek lapie dystans do wszystkich tych naprawde duzych gosci z idealnie wycieta sylwetka i zaczyna rozumiec, ze to nie sa jacys polbogowie, tylko w sporej mierze ladnie nabijajacy zestaw srodkow.

A wtedy caly ten wyscig po jak najwieksza sylwetke troche jakby tracil dla mnie sens i nie mam juz takiego parcia na efekty. Jestem z natury skinny-fat'em, czyli ektomorfik z tendencja do tycia, wiec nie zabijanie sie za 3kg miesnia jest w moim przypadku po prostu malo sensowne . Mam z natury spore nogi i wypracowane latami dosc szerokie plecy, a odkad opracowalem dla siebie trenig z priorytetem na klatke i barki dolozylem 15kg do WL, wracajac do wynikow z cyklu, wiec wszystko idzie powoli do przodu nawet bez saa .

Cytat Zamieszczone przez kenioosd Zobacz posta
    ZE wszystkim się zgodzę poza wpływem teścia na włosy. Jak masz tendencje to lecą. Wiem z autopsji. Gen chujo wy, ale nikt z rodziny tak szybko nie wyłysiał jak ja.
    Mam slabe wlosy po dziadku niestety i ta tendencja sie uwidocznila na cyklu. Z tego co widzialem w sieci, jest to dosc typowy mechanizm niestety.

jak ci zależy na włosach to poczytaj/ogarnij sobie minoxidil
    -25% na każde zamówienie z Bulkpowders z tym kodem : http://referme.to/ZtEBuso

11. Pyszne odżywki białkowe

diete eliminacyjna czesto pomaga, wyczyscisz sie z czynnikow prozapalnych ktore testosteron podsyca i jest okej. czywiscie moze to niedotyczyc Twojego przypadku
    «Czy On jest grzesznikiem, tego nie wiem. Jedno wiem: byłem niewidomy, a teraz widzę»

Cytat Zamieszczone przez Naly Zobacz posta
    jak ci zależy na włosach to poczytaj/ogarnij sobie minoxidil
    miales z tym problem? stosowales?

diete eliminacyjna czesto pomaga, wyczyscisz sie z czynnikow prozapalnych ktore testosteron podsyca i jest okej. czywiscie moze to niedotyczyc Twojego przypadku
    będąc off nie mam najmniejszych kłopotów z syfami,
    żarcie w moim przypadku nie miało i nie ma wpływu na trądzik zarówno jak byłem natural, jak i na szprycy;

orientowałem się w temacie, czytałem sporo zachodnich for i generalnie środek jest skuteczny, nie ejst to wynalazek z mango
    -25% na każde zamówienie z Bulkpowders z tym kodem : http://referme.to/ZtEBuso

będąc off nie mam najmniejszych kłopotów z syfami,
    żarcie w moim przypadku nie miało i nie ma wpływu na trądzik zarówno jak byłem natural, jak i na szprycy;
    ja Ciebie rozumiem znam te tematy. natomiast zdarza sie takie cos: nietolerancja pokarmowa - brak syfow, powiedzmy mastron - brak syfow, nietolerancj apokarmowa plus mastron - syfy

Uprawnienia umieszczania postów