Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 75

Wątek: Problem z PCT (FSH i LH ruszylo, Test bliski zera)

Problem z PCT (FSH i LH ruszylo, Test bliski zera)

Panowie, mam problem z odblokiem i poszukuje porady ;/.

Lecialem przez 6 miesiecy na tescie - najpierw prop przez 2 miesiace (Genesis), potem cypio przez pozostale 4 miesiace (Alpha Zeneca).

Zeneca to lagodny test, wiec norma testa przekroczona 2 razy.

Problem pojawil sie przy PCT.

Najpierw wbijalem HCG (oglivil) przez tydzien, ale poniewaz w wynikach wyszlo 5.3 / 8 testa ( https://zapodaj.net/57a87dfa7ab40.png.html ), dolozylem tydzien na Oglivilu 10000 e2d i po tygodniu test wzrosl do 7.25/8 ( https://zapodaj.net/34e074fdc9655.png.html ). (Podczas HCG bralem rownolegle 1tabs symexu)

Po HCG wszedlem na SERMy. Tamoxifen + clomid przez 7 dni i badania. Clomid musialem odstawic po trzecim dniu, bo powodowal u mnie potworna bezsennosc.

W wynikach po pierwszym tygodniu wyszlo, ze nic nie rusyzlo do przodu ( https://zapodaj.net/af9515f531617.png.html ). Testosteron, LH i FSH ponizej normy.

Niestety zaliczylem pare dni przerwy, bo dil mnie oszukal na kase i mialem przerwe w kuracji.

Po dotarciu zamowionego Tamoxifenu wrzucilem przez tydzien 40mg tamoxifenu + 1tabs clomidu. Okazalo sie, o dziwo, ze nie odczuwam juz problemow z bezsennoscia na clomidzie.

Wyniki zrobione wczoraj pokazuja, ze testosteron jest dalej w dramatycznym stanie, ale LH i FSH jakby ruszyly ( https://zapodaj.net/5f7094c6cfb87.png.html ).

I teraz moje pytanie - co dalej? Wrocic na HCG przez tydzien/dwa zbijajac estro i od nowa ciagnac SERMy, czy lykac same SERMy liczac, ze z czasem one "wyciagna" testosteron do gory?

2. Chcesz spalić tłuszcz?

spalacz tluszczu
    Hcg ale skad zalozenie ze tydzien/dwa ? mysle ze to dluzej potrwa ale rob badania to sam zobaczysz

Cytat Zamieszczone przez ziki2000 Zobacz posta
    Hcg ale skad zalozenie ze tydzien/dwa ? mysle ze to dluzej potrwa ale rob badania to sam zobaczysz
    Tzn po tych dwoch tygodniach lacznie na HCG mialem testa w gornych granicach normy, wiec wydawalo mi sie, ze nie ma sensu dluzej ciagnac i trzeba wskoczyc na SERMy, tymbardziej, ze HCG i tak podnosi testa tylko na jakis czas.

Wydawalo mi sie, ze 2 tygodnie na HCG to standardowy protokol

Robiłem badania na zenecy i był ponad 9razy podniesiony.

Jedz clomid z tamoxem jeszcze 14 dni i idź na badania
    Ja na ostatnim odbloku brałem clomid 50 dni( apteka, nie ze jakas lipa), po hcg test ponad normę po 2 tygodniach clom i tamix pod kreska, ruszyło sie po kolejnych 3 tygodniach.

Sztywny Pal Azji Awatar BESTIA12345
    Hcg to się ciągnie miesiącami, jak nie masz dużego parcia to dajesz cykl później dajesz tydzień dwa więcej hcg a później lecisz trochę ponad 500week aby test był w okolicach górnej normy i tak lecisz choćby z 2 miechy następnie możesz pomyśleć o clomid. Ja już z 6 miesięcy jestem na hcg.
    “Każdy człowiek umiera, nie każdy naprawdę żyje.“ William Wallace

Cytat Zamieszczone przez BESTIA12345 Zobacz posta
    Hcg to się ciągnie miesiącami, jak nie masz dużego parcia to dajesz cykl później dajesz tydzień dwa więcej hcg a później lecisz trochę ponad 500week aby test był w okolicach górnej normy i tak lecisz choćby z 2 miechy następnie możesz pomyśleć o clomid. Ja już z 6 miesięcy jestem na hcg.
    Chyba nie ogarniam.

Ja jestem na PCT, nie na mostku. Chodzilo Ci o to, ze na mostku bierze sie miesiacami HCG, zeby potem wrocic na bombe?

Sztywny Pal Azji Awatar BESTIA12345
    Łatwiej się odblokować robiąc przed pct taki mostek. Spadki także masz mniejsze a koszty są naprawdę małe.
    “Każdy człowiek umiera, nie każdy naprawdę żyje.“ William Wallace

Łatwiej się odblokować robiąc przed pct taki mostek. Spadki także masz mniejsze a koszty są naprawdę małe.
    Ja bylem na mostku przez 2 ostatnie miesiace (250mg cypio) zanim zdecydowalem sie na zejscie.

dokłądnie jest jak pisze BESTIA

kilka miesiecy na HCG, od dużych dawek na start, po 500 week w trakcie większości czasu ;4 miechy na hcg,
    potem clom, u mnie wystarczyło 50 dni,

wyniki odbloku macie w dzienniku u mnie,
    proponuję podbić do SPIKE
    Ostatnio edytowane przez KeNiO ; 17-02-19 o 17:21

12. Wybierz suplementy dla siebie

Czyli proponujecie 4 miesiace pociagnac samo HCG w dawce, powiedzmy 1000iu e2d, a po miesiacu 500iu e2d do konca i dopiero po tym czasie przejsc na tamox + clom?

Co wtedy z estro? Oprocz 10 paczek Pregnylu musialbyc kupic 3 paczki symexu, zeby zbijac estro, czy estro wystarczy zbic tuz przed wejsciem na tamoxifen i clomid?

Cytat Zamieszczone przez KeNiO Zobacz posta
    dokłądnie jest jak pisze BESTIA

kilka miesiecy na HCG, od dużych dawek na start, po 500 week w trakcie większości czasu ;4 miechy na hcg,
    potem clom, u mnie wystarczyło 50 dni,

wyniki odbloku macie w dzienniku u mnie,
    proponuję podbić do SPIKE
    500iu week, czyli 250iu e3d?

Cytat Zamieszczone przez Freezy Zobacz posta
    Czyli proponujecie 4 miesiace pociagnac samo HCG w dawce, powiedzmy 1000iu e2d, a po miesiacu 500iu e2d do konca i dopiero po tym czasie przejsc na tamox + clom?

Co wtedy z estro? Oprocz 10 paczek Pregnylu musialbyc kupic 3 paczki symexu, zeby zbijac estro, czy estro wystarczy zbic tuz przed wejsciem na tamoxifen i clomid?
    Estro na bank będzie wywalone, ia musisz podjadać cały czas - dawkę dobierasz wg badań. Tamox wg moich doświadczeń z odblokiem jest zbędny. U mnie leciało hcg stopniowo zmniejszane do śmiesznych ilości- które brałem do końca razem z clomidem.

Cytat Zamieszczone przez sly Zobacz posta
    Estro na bank będzie wywalone, ia musisz podjadać cały czas - dawkę dobierasz wg badań. Tamox wg moich doświadczeń z odblokiem jest zbędny. U mnie leciało hcg stopniowo zmniejszane do śmiesznych ilości- które brałem do końca razem z clomidem.
    Jeden Pregnyl ma 5000iu. Mialbym wbijac np. 1000iu e2d przez 10 dni + symex e2d rownolegle, a potem leciec na HCG w dawce 250iu e2d/500iu e2d (???) przez 3 miesiace? i co dwa tygodnie robic badania?

2500 hcg e3d, po np. 3 paczkach robisz badania testosteronu, jak jest w górnej granicy, to zmniejszasz dawkę hcg, jak nisko- dalej jedziesz z dużą dawką- do skutku. IA dobierasz wg badań estro, tak aby nie wychodziło ponad skalę. Pamiętaj, że każdy jest inny i potrzebuje innych dawek, dlatego wszystko robisz w zależności od wyników badań.

Uprawnienia umieszczania postów