Hej, witam wszystkich!
Jestem w trakcie redukowania tkanki tłuszczowej i postanowiłem pierwszy raz w życiu samodzielnie ułożyć swój plan treningowy od podstaw. Czy coś takiego ma sens według Was? Oprócz tego w dni wolne od treningu HIIT oraz 1x w tygodniu basen (bo lubie). Nazwy mięśni w nawiasach to taka ściąga dla mnie, natomiast co do ilości serii oraz powtórzeń jeszcze się zastanawiam.

Trening A:
Wyciskanie sztangi na ławce poziomej (m. piersiowy większy, m. trójgłowy ramienia, m. naramienny przedni) 4x6-8
Przysiad ze sztangą trzymaną na barkach (m. czworogłowy uda, m. dwugłowy uda, m. pośladkowy) 4x6-8
Wiosłowanie sztangą (m. najszerszy grzbietu, m. prostownik grzbietu, m. naramienny – część tylna, m. czworoboczny grzbietu, m. dwugłowy ramienia) 4x6-8
Cuban press 3x12 (m. stożka rotatorów, m. naramienne, m. czworoboczny)
Wznosy ramion w bok w opadzie tułowia (m. naramienny tylny, m. równoległoboczny, m. czworoboczny) 3x8-10

Trening B:
Martwy Ciąg rampa x3-4 (m. pośladkowy, m. dwugłowy uda, m. czworogłowy uda, m. prostownik grzbietu, m. czworoboczny lędźwi, m. czworoboczny)
Pompki na poręczach (m. piersiowy większy, m. łokciowy, m. trójgłowy ramienia) 3xMax
Unoszenie bioder ze sztangą w oparciu o ławeczkę 4x8-10 (m. pośladkowy, m. dwugłowy uda, m. czworogłowy uda)
Podciąganie sztangi pod brodę 4x8 (m. naramienne)
Biceps

Trening C:
Przysiady ze sztangą rampa x5/ lub 5x5 (czworogłowe)
OHP 4x8-10 (m. naramienny przedni, m. naramienny środkowy, m. piersiowy większy część obojczykowa (górna), m. zębaty przedni, m. nadgrzebieniowy)
Podciąganie na drążku 3xMax (m. najszerszy grzbietu, m. obły większy, m. czworoboczny, m. dwugłowy ramienia)
Unoszenie ramion w przód ze sztangą w oparciu o ławkę dodatnią 3x8-10 (m. naramienny, m. piersiowy większy, część obojczykowa (górna))
Triceps

Z góry dziękuje za pomoc i sugestie. Pozdrawiam!