Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 27

Wątek: Komputer All in One AiO

Lightbulb Komputer All in One AiO

Witam Panowie,

Dawno mnie tu nie było
    Ja jak zwykle z zapytaniem.
    Chcę zakupić do domu komputer all in one. AiO ze względu na swój rozmiar. Nie mam miejsca na dodatkową skrzynkę w domu + tysiące kabli które do niej idą. Piszę tutaj bo mam dylemat.

Kwota, która mogę przeznaczyć ~2500 zł. Wiem, że to nie dużo, ale myślałem o sprzęcie poleasingowym. Mam laptopa Lenovo ThinkPad X230 od ponad 3 lat i śmiga aż miło. Może coś w tej cenie ciekawego się znajdzie.

Do czego potrzebny mi komputer? Ogólnie praca biurowa, odpisywanie maili, czasami jakiś wpis na forum, przeglądanie internetu - social media, oglądanie youtube, czasami jakiś serial od czasu do czasu użycie programu graficznego typu GIMP, Lightroom - do delikatnej przeróbki zdjęcia. Żadne gry, chyba że jak najdzie mnie ochota na CS GO :P

1. Zerknijcie na ten sprzęt: https://allegro.pl/aio-dell-9030-i5-...537451840.html

2. Myślałem też o opcji podłączenia kabla VGA (nie mam w lapku HDMI) do mojego laptopa + dokupienie dobrego monitora + mysz i klawiatura. Jednak nie wiem jak grafika z mojego laptopa na większym monitorze będzie sobie radziła. Teraz wchodząc w właściwości maksymalna rozdzielczość, którą mogę ustawić to: 1366 x 768. Po podpięciu większego ekranu ~24' rozdziałka w lapku się powiększy czy już taka będzie? (zależnie od karty graficznej).

3. Może macie jakieś propozycje, bardzo chętnie każdą przyjmę

Dzięki bardzo!
    współpraca online:
    etrenuj.pl
    lukaszpilat.pl

2. Chcesz spalić tłuszcz?

spalacz tluszczu
    a myslałeś o iMacu ?

tak na szybko z allegro: https://allegro.pl/apple-imac-27-cor...741747500.html

wiek może troche odstraszać, ale ja bym się nie zastanawiał.
    młodsze można też znaleźć, ale 21,5 cala.

Cytat Zamieszczone przez makaronz Zobacz posta
    a myslałeś o iMacu ?

odstrasza mnie trochę ten mac
    sporo pracuje w programach typu word, excel - tam są jakies (darmowe zamienniki)?
    współpraca online:
    etrenuj.pl
    lukaszpilat.pl

2011

no 8 lat :P
    współpraca online:
    etrenuj.pl
    lukaszpilat.pl

Open office na luzie śmiga. Wszystko co potrzebne dostaniesz w wersji darmowej.
    Wiem jak to 2011 wygląda, nie namawiam, fanbojem nie jestem. Mam komputery od ejpla, ale iphona nigdy nie kupie :P
    Moze ktos z Twoich znajomych ma podobnego. Przetestuj, poklikaj, popytaj
    Ostatnio edytowane przez makaronz ; 09-01-19 o 21:19

Cytat Zamieszczone przez makaronz Zobacz posta
    a myslałeś o iMacu ?

Procesor i5 bardzo dobry,dysk duzy, szkoda ze nie ssd ale mysle ze smigac bedzie kozak, sam bym pewnie kupil zebym nie zmieniał nie dawno PC

A co sądzisz o nowych macbook air ?? warte uwagi ??

Jaszczomp BF Awatar Poki
    Na pewno nie z ekranem 13 cali.
    ....:::: HeaVeN....HeaVeN'S BoDieS..WhIrL ArOunD Me..MakE Me WoNdeR::::....

https://allegro.pl/komputer-stacjona...568316880.html

chyba coś takiego zakupię + monitor - co myślicie ?
    współpraca online:
    etrenuj.pl
    lukaszpilat.pl

Cytat Zamieszczone przez Łukasz Zobacz posta
    https://allegro.pl/komputer-stacjona...568316880.html

chyba coś takiego zakupię + monitor - co myślicie ?
    Spoko, ale najpierw zastanów się co do opcji drugiej z pierwszego postu. Kup monitor full hd, podłącz i zobacz czy jestes zadowolony z szybkości działania sprzętu. Rozdziałka poskoczy chyba że nie jest obsługiwana przez sam sprzęt (na co chyba nie ma szans). To że matryca ma 720p w lapku nic nie znaczy.

Jeżeli nie będziesz zadowolony to ew kupisz ten komputer z linka co podałeś i wyjdzie na to samo .

12. Wybierz suplementy dla siebie

Cytat Zamieszczone przez ziki2000 Zobacz posta
    A co sądzisz o nowych macbook air ?? warte uwagi ??
    Niestety wiele nie powiem, bo nie uzywalem. Zatrzymalem się na MBP 2014/15.
    Nowsze mnie troche ograniczają, albo kosztują 30k
    Ostatnio edytowane przez makaronz ; 10-01-19 o 20:15

Cytat Zamieszczone przez Poki Zobacz posta
    Na pewno nie z ekranem 13 cali.
    Chodzi mi do oglądania na łóżku itd , nie do codziennego uzytku bo do takiego ma byc duze tzn w pracy laptop 17 cali, w domu monitor 27 cali

Wiele na tym komputerze nie robisz i masz juz laptopa. To jaki jest z nim problem? Za niska rozdzielczosc matrycy jest niekomfortowa i dlatego chcesz monitor czy cos innego?

Cytat Zamieszczone przez papsi Zobacz posta
    Wiele na tym komputerze nie robisz i masz juz laptopa. To jaki jest z nim problem? Za niska rozdzielczosc matrycy jest niekomfortowa i dlatego chcesz monitor czy cos innego?
    dłuższa praca męczy przy lapku
    nie bawiłem sie w zadne podpinanie klawiatur itp.
    współpraca online:
    etrenuj.pl
    lukaszpilat.pl

Jaszczomp BF
    Prace biurowe czy jakieś lekkie projekty w Photoshopie dadzą radę, na granie może być trochę mało grafiki, robiłem projekt inżynierski w autocadzie na kompie sempron 1700+ , geeforce 2, gb ramu ... autocad nie jest na pewno tak wymagający jak photoshop ale tego akurat używałem na Dell Vosto 2520 (Intel Core i5-3230M, 500 GB Serial ATA 5400 obr , 4GB (4096MB , matryca HD) i dawało radę ... także na tym mini optiplexie też coś poradzi.
    Ostatnio edytowane przez macio09 ; 11-01-19 o 07:21

Uprawnienia umieszczania postów