Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 40

Wątek: Konto Netflix

Też kupowałem konta netflixa z allegro ale potem przestało banglać bo banowali, akutalnie konto na 4 osoby kupione wychodzi 13 zł na miecha 4k na bogato i nie ma problemu, wkurwiania się, że chcesz coś obejrzeć po robocie wieczorem a tutaj konto już nie działa.

Dokładnie. Przecież to grosze wychodzą jak się podzielić ze znajomymi. Byle nie rozdawali dalej i zero problemów. A nie wychodzi jakoś strasznie drożej.
    Nie rozpisuję cykli, ani w nich nie doradzam. Proszę więc o to nie pytać.

Bangla to konto z tej strony od Zikiego?

Cytat Zamieszczone przez Loko Zobacz posta
    Bangla to konto z tej strony od Zikiego?
    Mozliwe, na poczatku jak dostałem bloka na hbo to napisalem do nich to podali drugi login i haslo , pare tygodni i znowu to samo ale juz nie odpisywali
    Netflix lepiej wykupic legal bo wchodzisz na swoj profil,pamieta co ogladales ,na ktorym odc skonczyles itd

Lepiej kupić netflix na spółkę
    Też kupiłem piracki na rok zraz zablokowali i przysłali nowe dane do logowania. Działało tydzień później zero kontaktu.

Cytat Zamieszczone przez laparia Zobacz posta
    Lepiej kupić netflix na spółkę
    Też kupiłem piracki na rok zraz zablokowali i przysłali nowe dane do logowania. Działało tydzień później zero kontaktu.
    Ktoś w takim razie chętny na spółę?

Ktoś ma wolny profil w rodzinie?

a jest dalej ta blokada, że jak miałem już na urządzeniu próbne konto to nie mogę mieć kolejny raz?

Ktoś ma wolny profil w rodzinie?

he
    Ostatnio edytowane przez arczibald ; 15-05-20 o 10:29

11. Pyszne odżywki białkowe

Uprawnienia umieszczania postów