Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 21 z 21

Wątek: 2 tygodnie ON + 2-4 tygodnie OFF + od początku. Krótkie cykle

Prozdrowotnie to tak 600mg do 1g.

Cytat Zamieszczone przez krissxd Zobacz posta
    Mi się tylko regeneracja poprawiła i syfy bardziej wyborne. Świat w ogóle się nie zmienił
    Pewnie żaden tam matrix

U mnie najlepszy stosunek efektów do samopoczucia kończy się na 400 mg cypio ew. Powyżej tej dawki testosteronu czuję się już gorzej niż na offie ;-)

Co do tych krótkich cykli, to oleję to, skoro takie opinie.

Cytat Zamieszczone przez Huskyman Zobacz posta

A tak na prawdę zejscie z towaru to jak wyjscie z Matrixa, świat inaczej wyglada...
    no i przez takie opinie gimby i innego typu pokroju jamochłony myślą że "...jak wbijo to beda NIEŚMIERTELNI a mienśnie same urosno";

Husky błagam, z sympatii, nie pisz takich kocopołów bo mi kutas w poprzek staje;
    Cytat Zamieszczone przez krissxd Zobacz posta
    Mi się tylko regeneracja poprawiła i syfy bardziej wyborne. Świat w ogóle się nie zmienił
    podobnie u mnie z tym samopoczuciem,
    tyle że u mnie doping kończył sie na testo; tylko na pierwszej bombie stopniowo dodałem mete, potem bolda,
    i w sumie tyle

Cytat Zamieszczone przez Win Zobacz posta
    U mnie najlepszy stosunek efektów do samopoczucia kończy się na 400 mg cypio ew. Powyżej tej dawki testosteronu czuję się już gorzej niż na offie ;-)

Co do tych krótkich cykli, to oleję to, skoro takie opinie.
    podobne są moje odczucia: 250-300mg i samopoczucie mam najlepsze;
    im wyżej tym coraz więcej skutków ubocznych (pierw pojawia się coraz większy łojotok, cera robi się brzydka i pojawiać się zaczynają syfy)

Zeby czuc sie dobrze na wiekszej dawce trzeba juz bardziej regulowac inne hormony jak estro/prolke itp i tez jeat dobrze

większa dawka to pojęcie bardzo względne w kokxowaniu się

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów