Strona 42 z 42 PierwszyPierwszy ... 32404142
Pokaż wyniki od 616 do 622 z 622

Wątek: Piłka nożna, siata, boks, mma itd.

Cytat Zamieszczone przez masa24 Zobacz posta
    Nie ma co się śmiać bo ja w podobnym wieku tez się Gołota interesowałem i jeszcze w podstawówce cała noc czekałem . Pamietam z lewisem walkę miał transmitować RMF i przed walka chcieli jeszcze szybko wiadomości zrobić bo pełna godzina wybiła akurat. To w trakcie wiadomości podali ze już jest po walce ������
    Kliczko z joshua był jednak 2-3 lata starszy niż z furym. Nie chciałem porównywać furyego i joshua pod katem tego ze obaj walczyli z wladimirem bo jednak ten z braci kliczko jest dużo słabszy od drugiego. Joshua pokazał ile jest wart w dwóch ostatnich walkach a fury wczoraj oddzielił mężczyzn od chłopców. Czekam na fury joshua i kolejna dominacje
    obawiam się, że Hearn zrobi wszystko żeby jak najdłużej chronić swojego championa, kurę znoszącą złote jaja.

Wielkim boksem niestety żądzą teraz w dużej mierze pieniądze. Priorytetem jest to kto lepiej zareklamuje UA, albo Nike, a nie kto się lepiej napierdala.

Przećpany i z próbą samobójczą na koncie Fury może co najwyżej reklamować xanax, albo sieć kanapkarni, a taki AJ to jest kopalnia złota, pod względem sprzedażowym absolutny TOP.

Wg mnie zarówno Fury, Wilder jak i Kownacki robi AJ'a na luźnej łydzie.

Jeżeli jakimś cudem dojdzie do pojedynku AJ vs Fury to byłaby egzekucja, ale tak jak mówię, z marketingowego punktu widzenia to się raczej mało komu opłaca żeby taki Fury posiadał wszystkie pasy, a po drodze zniszczył dwóch czarnych mistrzów kreowanych na herosów.
    Ostatnio edytowane przez rysiokoks ; 23-02-20 o 20:01

Ok cofam to co pisałem o Kowalkiewicz. Ten problem z okiem był bardzo poważny, ponoć widziała potrójnie, przeszła operacje.

piekna decyzja w walce szpileczki takiego walka to nawet w afryce prozno szukac

Trener Personalny Awatar Mawashi
    Cytat Zamieszczone przez bjalyy Zobacz posta
    piekna decyzja w walce szpileczki takiego walka to nawet w afryce prozno szukac
    Ajtuj Szminka niepokonany!

Jędrzejczyk mimo wyszczekania pokazała doświadczenie i serce. Chinka miała ją zniszczyć, a walka była bardzo wyrównana, z przewagą kondycyjną po stronie Aśki.

Oglądam sobie z kobietką walkę szpili, 9 runda regularnego obijania wielkiej, pustej, łysej cytryny kibolskiego pomiota i mówię do swojej:

"nacieszmy się tą chwilą, właśnie jesteśmy świadkami kończenia kariery szpilki" <łza wzruszenia zatańczyła mi w oku>

..

10 runda..

..koniec...

moje wzruszenie sięga zenitu, zaraz się skończy cierpienie i degradacja mózgu mojego ulubieńca...

Czekam na jednogłośną decyzje sędziów, komentatorzy już wydali wyrok, sprawa jest jasna, czekamy tylko na pożegnanie tego WIELKIEGO, ZASŁUŻONEGO pięściarza wagi ciężkiej...

i słyszę werdykt pierwszego sędziego...jakby mi ktoś dał w mordę...

przecież to jest jak śmianie się w ryj kibicom, sportowcom, telewidzom... jasny przekaz "patrzcie chuje, nie sport tutaj wygrywa walki, tylko JA, endrju wasilewski"

.. i po 9 rundach regularnego wpierdolu + 1 rundzie na remis, szpilka wygrywa na punkty.

Oglądam boks od ponad 20 lat i tak rażącego przycięcia w chuja naprawdę nie pamiętam. Jestem wstrząśnięty. Liczę na to, że TVP wyciągnie konsekwencje wobec wasyla.

Jaszczomp BF

Uprawnienia umieszczania postów