Strona 2 z 22 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 317

Wątek: Piłka nożna, siata, boks, mma itd.

jeszcze mnostwo tego szrotu w polsce - diablo, masternak, ugonoh, wawrzyk czy beef stulecia z zimnochem tez sie sprzeda.

Poczciwy dzik
    A czy Wach nie musi przypadkiem przegrać, żeby w grudniu zawalczyć na gali u Michalczewskiego?
    Z resztą , jebał ich wszystkich pies.

Cytat Zamieszczone przez pepka Zobacz posta
    A czy Wach nie musi przypadkiem przegrać, żeby w grudniu zawalczyć na gali u Michalczewskiego?
    Z resztą , jebał ich wszystkich pies.
    gala u michalczewskiego. Szkoda, że nie u trynkiewicza.

Wolałbym do końca życia wpierdalać tynk ze ścian niż bić się u tej kurwy sprzedajnej, damskiego boksera, pijaka, farbowanego lisa, folkdojcza, cwela.

Poczciwy dzik
    Cytat Zamieszczone przez rysiokoks Zobacz posta
    gala u michalczewskiego. Szkoda, że nie u trynkiewicza.

Wolałbym do końca życia wpierdalać tynk ze ścian niż bić się u tej kurwy sprzedajnej, damskiego boksera, pijaka, farbowanego lisa, folkdojcza, cwela.
    Tu mogę przybić Ci 5... ale wiesz jak jest, "pecunia non olet". Zawsze znajdą się jelenie do zapełnienia karty.

smyczki, jak wrażenia po walce Szpila - Wach?

Dobra szopka na koniec, pierdzioszka krzesłem w cymbał nie wyłapała? Bo i takie plotki słyszałem.

Amatorszczyzna level master.

Niby tvp wykłada kasę, a produkcja w porównaniu do np. ksw albo polsat boxing night nie ma żadnego podjazdu. Polska bokserska walka roku, a sprzedana jak bójka leszczy na jakichś dożynkach. Te konferencje i ważenie równie słabe.

Co do samej walki, byłem naprawdę zadowolony. Fajna wojenka dwóch drugoligowców. Ostatnia runda zmiażdżyła mi jajka. Dziwię się, że jak Wach miał taki power w zanadrzu nie zaczął tej nawałnicy od 8 rundy np. tylko się obudził minutę przed końcem. Wygląda to tak jakby przespacerował całą walkę, od czasu do czasu kłując dyniaka, żeby na koniec eksplodować. Za późno. Niewiele zabrakło.
    Ostatnio edytowane przez rysiokoks ; 12-11-18 o 20:08

szkoda, że punktacja w boksie jest tak ułomna, że wygrywa ten kto punktuje, nie robiąc żadnej krzywdy swojemu rywalowi, a nie ten kto robi pasztet z ryja oponenta i posyła go na dechy.

Chuj z tym. Wach jest sam sobie winien.

Poczciwy dzik
    Odszedł (zginął w pożarze) Andrzej Gmitruk. Smutny dzień dla polskiego Boksu.

Masakra

o kurwa mać.

Akurat jak to czytałem dostałem powiadomke na tel.

Masakra.

Czekamy teraz na wysyp rzeszy jego ukrytych fanów na fb i insta.

Jakoś nie przepadałem za nim od kiedy przejął adamka.

Panowie,

Portugali - Polska, już dziś.

Jak myślicie, jaki będzie wymiar kary dla Polski w dzisiejszym meczu?

Może to trochę szukanie sensacji na siłę, alemnie uważacie, że Lewandowski celowo wypisał się z dzisiejszego meczu, żeby mu nie spadły notowania po klęsce rzędu 5-6 do 0 ?

obstawiam że te nasze rozgwiazdy dostaną 4/5 do jednego
    mylyk w ataku

mam nadzieję że ten nieudacznik Brzęczek po tym meczu poda się do dymisji, bo z wypowiedzi rudego wynika żę sam go nie wyjebie na ryj

Brzęczek to taki trochę fajniejszy smuda, ale prowadzenie kadry to jest kompletnie nie jego liga.

Przeciętny piłkarz, przeciętny trener ligowy, jakiś taki bez charyzmy, prosty chłopak.

Jego ogromną zaletą względem nawałki jest na pewno fakt, że wychodzi do ludzi, do mediów, nie robi problemu żeby wpaść do programu, zrobić konferencje, gdzie padają również konkrety.

bonkowi raz wyszlo z trenerem z polskiej ligi bez sukcesow klubowych - zaryzykowal drugi raz i jest dupa blada.

dupy bladej na szczęście jeszcze nie ma, no chyba że spadniemy do drugiego koszyka przed losowaniem eliminacji do Euro; choć na kogo nie trafimy to nas będą golić przy tym trenerze aż miło

jest czas by nie spierdolić tego do końca

16. Chcesz spalić tłuszcz?

spalacz tluszczu

Uprawnienia umieszczania postów