Strona 29 z 36 PierwszyPierwszy ... 192728293031 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 421 do 435 z 538

Wątek: Piłka nożna, siata, boks, mma itd.

Dziś mam jakies lekkie obawy o Błachowicza.

Jeeezu jaki ten Janek jest potwornie słaby! Co za ogór.

Przez 5 rund ani jednej groźnej akcji czy dobrego celnego uderzenia w cokolwiek!

Sztywny, wolny, bez żadnej finezji, ikry, techniki, zachowawczy, wystraszony, bezradny.

On zawsze tak walczy? Bo rzadko to oglądam. Kompletne beztalencie. Top5 light havy Weight to mu robi dziecko w oktagonie bez zadyszki.

Jak grzebie w swojej pamięci to nie mogę znaleźć gorszej walki od tej.

Dramat.

O walce z Jonesem może zapomnieć po tym co wczoraj pokazał z emerytem.

Nawet Janisz i Juras po 3rundach typowali 3-0 dla Souzy, gdzie tak samo nic nie zrobił tylko dociskał Janka.

Co za dno.

Walka wieczoru najgorsza na całej gali.

Narożnik Błachowicza wtstraszony, zero powera, rad. Kurwa przegrywają 3-0 A zachowują się jakby robili sparingi w wca.

Ja pierdole jakbym był w narożniku rudego to chyba bym go tam rozszarpał po 3 rundzie A Jocz jakby był naćpany, nawet nic konkretnego nie powuedział, nie krzyknął, nie zajebał liścia rudemu zeby się obudził.

CO TO KURWA BYŁO?!
    Ostatnio edytowane przez rysiokoks ; 17-11-19 o 10:05

Dobra nie przeżywaj. Potrafi też pójść na całość, wczoraj mieli jakaś dziwną taktykę, walczyli w Brazylii, respekt do terenu i przeciwnika przeważył. Koniec końców wygrał. Na pewno wyciągną wnioski jak obejrzą walkę.

Sztywny Pal Azji
    Ciężki los irańskich zawodniczek grapplingu. Opowiada ich była trenerka, Irena Preiss https://youtu.be/qg-BVoxKH1c
    Ostatnio edytowane przez siwy800 ; 20-11-19 o 10:17

no i chuj, Piątek zostanie przyspawany do ławki na stałe.

https://sportowefakty.wp.pl/pilka-no...ot-do-ac-milan

ale jaja, Piątek będzie mógł dzielić szatnie z taką legendą i podawać mu piłki zza linii <3

Zazdro.

Jakies zmiany co do obstawiania na ksw ??

Janikowski + Askham + parnasse

Cytat Zamieszczone przez ziki2000 Zobacz posta
    Jakies zmiany co do obstawiania na ksw ??
    musaev - 99%
    Rola - 98%
    Kołecki - 95%
    Parnasse - 90%
    Askham - 80%

Reszta loteria.

Joshua zagrał w bokserskie szachy.
    Janikowski mógłby zacząć myśleć.

Liczyłem że Joshua znokautuje Ruiza tak ok 10 rundy. Ruiz ma potencjał duży ale bebzon za wielki

Ręce szybkie, ale po ringu ruszał się jak słoń.

Cytat Zamieszczone przez rysiokoks Zobacz posta
    dlatego właśnie daję wam kolejny typ, na który możecie zastawić nawet nerki waszych kobiet:

Janikowski - Kołecki - TYP:2 i kurs: 1,65.

I znowu wrócę tu za miesiąc i zacytuję tego posta.

Abstrachując, dobrze, że wczoraj puściłem tylko za 1000 zł dublet Mario + Mańkowski, bo przyznam się szczerze, że jakbym zagrał grubo (a chodziło mi to po głowie) i widział jak Pudzian zbiera serie na mordę i chwieje się jak wańka wstańka to xanax by musiał wlecieć. Było już naprawdę blisko do skończenia go.

Inna sprawa, że już miałem gotowy kuponik z potencjalną wygraną prawie 20k na walki KSW 51 i 52, ale się zawahałem i puściłem tylko ten dublet.

Jak się okaże, że mi wejdzie to się wkurwie.

na razie weszły te 2 z 5.

Pozostałe 3 moje typy na KSW 52 to Kołecki, Musaev i Parnasse.

Każdy z tych typów jakby nie wszedł to byłaby sensacja na miarę rozjebania Legii Warszawa przez Spartę Brodnica.

Pewnie puszczę za 1000 zł to do wygrania około 3 000 zł. Już bym dał, ale nienawidzę puszczać kuponu i czekać tyle czasu na rozstrzygnięcie.
    Zajebiście kurwa japierdole

Wszyscy faworyci wygrali z góry na dół, wszystkie moje typy na miękko, a ja zajebałem kupon za klocka na ROLĘ + Szymek + askham + parnasse + musaem

kurwa mać.

Pierwszy kupon w mma w tym roku wjebałem.

Co ta suka robiła tyle lat. Karola z nią zrobiła co chciała po 2 latach na macie. Jak z kompletną amatorką.

Kolecki słaby był kurs to nie stawiałem

ale bardzo dobrze, trener Mirek daje radę niszczy przeciwników psychicznie przed walką.
    Janikowski był bity płakał i klepał

Kołecki to taki czarny koń. Może jeszcze zaskoczyć.

Uprawnienia umieszczania postów