Strona 27 z 36 PierwszyPierwszy ... 172526272829 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 391 do 405 z 538

Wątek: Piłka nożna, siata, boks, mma itd.

Sztywny Pal Azji
    Oesu. Nie. Rysio.

Czemu one nie rozbierają się do bielizny jak chłopy? Chociaż już twarz mi starczy i wynik na wadze, więcej nie chciałbym w sumie widzieć.

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez rysiokoks Zobacz posta
    EEEESMEEEERALDA GODLEWSKA 75 KG !!!!!!!!!!

EEEEL TEEEEEESTOSTEEEEEROOOOON NAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAJMAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAN !!!!!!

Nie wierzę, że do tego doszło, nie wierzę.

Jesteśmy ewenementem na skalę ŚWIATOWĄ, żeby gala frikowa miażdżyła całą sportową konkurencje aż tak bardzo. Historia tworzy się na naszych oczach, a nasze dzieci będą się uczyć o tym w szkołach!

Jedziemy to już jutro! WYDARZENIE, KTÓRE ROZPIERDOLI SŁUPKI PPV! OGNIA!

https://www.youtube.com/watch?v=-cYB...&feature=share

panowie co to się odjebało.

http://www.wykop.pl/ramka/5189469/fa...kow-z-silowni/

nie wiedziałem, że ten piechowiak to aż taka szmata i tępak.

Co za żenada to wszystko, jezu.

Może się już starzeje, ale jak widze takich napompowanych goryli z twarzami 50 latków i groźnymi minami udających wielkich zabijaków czuje większą żenadę niż na tych wszystkich kolorowych i śmieszkowych jutuberków.

Sztywny Pal Azji
    A świnka wygrała?

Poczciwy dzik
    panowie co to się odjebało.

http://www.wykop.pl/ramka/5189469/fa...kow-z-silowni/

nie wiedziałem, że ten piechowiak to aż taka szmata i tępak.

Co za żenada to wszystko, jezu.

Może się już starzeje, ale jak widze takich napompowanych goryli z twarzami 50 latków i groźnymi minami udających wielkich zabijaków czuje większą żenadę niż na tych wszystkich kolorowych i śmieszkowych jutuberków.
    Nie widzisz że to kayfabe?

Żagiel
    Ja prawilnie oglądałem Babilon MMA a nie te gówno.

Cytat Zamieszczone przez Gats Zobacz posta
    Nie widzisz że to kayfabe?
    Oczywiście wejście piechowiaka z tym lizakiem i resztą boysbandu jest w pełni zaplanowane, ale kurwa:
    - nacięta koszulka żeby łatwiej było rozerwać
    - chłop 130 kg nasterydowany jak bizon nie rozerwał naciętej koszulki
    - wyuczona gadka, wyrecytowana jak wierszyk
    - rzucenie się na najmana w jakimś sterydowym szale po tym jak zostali przez niego zgaszeni jak pety

Za to już mogę uważać go za tępą żenującą kurwę, nie człowieka.

Poczciwy dzik
    Byłyby jaja jakby Najman zrobił unik i pieprznął osiłka w bródkę lewym prostym, po którym Piechowiak by zasnął na kilka minut.

Ale tej rozciętej koszulki bym nie zauważył gdyby nie filmik Patryka2073.

Może to koszulka była z aramidowymi włóknami to nic dziwnego że były strongman nie rozerwał tak łatwo.
    Ostatnio edytowane przez Gats ; 28-10-19 o 23:53

Pudzianowski - Erko Jun - typ: 1 kurs: 1,75
    Możecie zastawiać nerki i grać to za miliony.
    mam nadzieję, że zagraliście? Już kolejny pewny 100% typ wam daje. Dawać kuhhhwy % z zysków!

btw. przykro się na to patrzyło wczoraj. Mario widać, że już się poddał. 10 lat w MMA i żeby kurwa NICZEGO się nie nauczyć to jest śmieszne po prostu.

Teraz porównajcie sobie 10 letni progress takiego Mariusza do 10 letniego stażu w mma Mariana Ziółkowskiego, bo dokładnie tyle Marian trenuje mma i w ogóle jakiekolwiek sztuki walki. To idealnie obrazuje rozmiar porażki Maria.

Marian przy Mariuszu to profesor, zresztą pod względem techniki i umiejętności ścisła czołówka w Polsce. Tyle można zrobić w 10 lat.

Jeszcze weźmy pod uwagę, że Mariusz od początku dostawał walizkę pieniędzy za walkę i mógł spokojnie skupić się na trenowaniu, a Marian dostawał po kilkaset złotych i zapierdalał na etacie żeby żyć.
    Ostatnio edytowane przez rysiokoks ; 10-11-19 o 10:31

mam nadzieję, że zagraliście? Już kolejny pewny 100% typ wam daje. Dawać kuhhhwy % z zysków!

btw. przykro się na to patrzyło wczoraj. Mario widać, że już się poddał. 10 lat w MMA i żeby kurwa NICZEGO się nie nauczyć to jest śmieszne po prostu.

Teraz porównajcie sobie 10 letni progress takiego Mariusza do 10 letniego stażu w mma Mariana Ziółkowskiego, bo dokładnie tyle Marian trenuje mma i w ogóle jakiekolwiek sztuki walki. To idealnie obrazuje rozmiar porażki Maria.

Marian przy Mariuszu to profesor, zresztą pod względem techniki i umiejętności ścisła czołówka w Polsce. Tyle można zrobić w 10 lat.

Jeszcze weźmy pod uwagę, że Mariusz od początku dostawał walizkę pieniędzy za walkę i mógł spokojnie skupić się na trenowaniu, a Marian dostawał po kilkaset złotych i zapierdalał na etacie żeby żyć.
    Pudzian serducho do walki ma, niestety technicznie słaby a i kondycja zawsze kiepska była. Nawet w zestawieniu z Kołeckim wypada słabo, a wywodzą się z podobnej dziedziny sportu.

Jaszczomp BF
    Tak porównując to zobacz jaki progres zrobił Janikowski .. przy progresie Ziółkowskiego Janikowski to profesor.

Nie ma co porównywać młodego Ziółkowskiego do klocka Pudzianowskiego bo i poprzednia branża i wiek nie są na jego korzyść w MMA.

Żagiel
    Przecież Janikowski to jednostrzalowiec. Źle wprowadzony w zawodowe MMA przez Fryzjera i Quentina Kawulinho. Miło patrzec jak trener Mirek jedzie z nim na Fejsie.

Cytat Zamieszczone przez Biały19894 Zobacz posta
    Przecież Janikowski to jednostrzalowiec. Źle wprowadzony w zawodowe MMA przez Fryzjera i Quentina Kawulinho. Miło patrzec jak trener Mirek jedzie z nim na Fejsie.
    dokładnie.

dlatego właśnie daję wam kolejny typ, na który możecie zastawić nawet nerki waszych kobiet:

Janikowski - Kołecki - TYP:2 i kurs: 1,65.

I znowu wrócę tu za miesiąc i zacytuję tego posta.

Abstrachując, dobrze, że wczoraj puściłem tylko za 1000 zł dublet Mario + Mańkowski, bo przyznam się szczerze, że jakbym zagrał grubo (a chodziło mi to po głowie) i widział jak Pudzian zbiera serie na mordę i chwieje się jak wańka wstańka to xanax by musiał wlecieć. Było już naprawdę blisko do skończenia go.

Inna sprawa, że już miałem gotowy kuponik z potencjalną wygraną prawie 20k na walki KSW 51 i 52, ale się zawahałem i puściłem tylko ten dublet.

Jak się okaże, że mi wejdzie to się wkurwie.

na razie weszły te 2 z 5.

Pozostałe 3 moje typy na KSW 52 to Kołecki, Musaev i Parnasse.

Każdy z tych typów jakby nie wszedł to byłaby sensacja na miarę rozjebania Legii Warszawa przez Spartę Brodnica.

Pewnie puszczę za 1000 zł to do wygrania około 3 000 zł. Już bym dał, ale nienawidzę puszczać kuponu i czekać tyle czasu na rozstrzygnięcie.
    Ostatnio edytowane przez rysiokoks ; 10-11-19 o 14:02

Jaszczomp BF
    Cytat Zamieszczone przez Biały19894 Zobacz posta
    nie mówię o pozycji w mma,a o tym, że całe życie gość trenował zapasy z dobrymi osiągnięciami, a w krótkim czasie technicznie stójkę zrobił lepszą niż połowa tego KSW.

Sztywny Pal Azji
    https://www.boxingmonthly.com/stories/enamait/
    Wywiad z Rossem Enamaitem o Katie Taylor, wszechmistrzyni boksu zawodowego i dwukrotnie mistrzyni olimpijskiej. Katie zgłosiła się do niego w 2016, ponieważ swoje wcześniejsze sukcesy w boksie amatorskim zawdzięczała jak się wydaje m.in. książkom Rossa. Teraz Katie dominuje. Tydzien temu była nietykalna https://m.facebook.com/story.php?sto...d=313017000662
    Ostatnio edytowane przez siwy800 ; 11-11-19 o 13:55

Uprawnienia umieszczania postów