Strona 9 z 24 PierwszyPierwszy ... 789101119 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 135 z 346

Wątek: Piłka nożna, siata, boks, mma itd.

Siatkarze też czekają, a dla mundurowych jest od już.

Cytat Zamieszczone przez mleqs Zobacz posta
    No cóż, brakło z kupki na niszowe sporty. Futbol futbol!
    Lewandowskiej też ładnie pocisła.
    no i bardzo dobrze. Kogo obchodzą takie gówniane sporty poza grupką przyjaciół, rodziny i kolegów z klubu?

Nikogo.

A te pseudo sztuki walki, gdzie nie możesz nawet nikomu zakurwić w łeb, tylko odpierdalacie jakieś pseudo układy i dziwne ruchy, ojebane regulaminem grubości książki telefonicznej to w ogóle nie powinno być nazwane sztuką walki. Mam tu na myśli wszystkie te karate, tekłondo, zapasy... Wszystko o kant chuja rozbić.

Tylko mma i boks się liczy.

Jeżeli chodzi o medialność/popularność/zajebiaszczość sportów to wg mnie kolejność wygląda tak:
    1) piłka nożna
    2) mma
    3) boks
    4) siatkówka plażowa kobiet

2 ligi niżej

5) tenis
    6) amerykański futbol
    7) hokej na lodzie
    8) rugby
    9) koszykówka

5 lig niżej

reszta
    Ostatnio edytowane przez rysiokoks ; 09-02-19 o 14:44

Trzeba umieć rozróżnić sztuki walki od sportów walki.

A co do popularności to zapomniałeś o skokach narciarskich, to juz prawie nasz sport narodowy.
    Ostatnio edytowane przez mleqs ; 09-02-19 o 15:46

Sztywny Pal Azji
    Jasne, jak widać siatkówka plażowa kobiet jest w każdej tv cały rok, nie to co koszykówka, tenis, siatkówka albo lekka atletyka.

Może taki pomysł: jeśli piłka nozna jest tak zajebiście medialna, to niech się kurwa polskie kluby finansują same, co? A nie tylko łapę wyciągać po cudze. Za kasę przeznaczona na remont kibla na miejskim stadionie po rozpierdolu urządzonym przez wlasnych kibiców można utrzymać mistrza świata w innej dyscyplinie przez rok.
    Ostatnio edytowane przez siwy800 ; 09-02-19 o 16:20

Cytat Zamieszczone przez mleqs Zobacz posta
    Trzeba umieć rozróżnić sztuki walki od sportów walki.

A co do popularności to zapomniałeś o skokach narciarskich, to juz prawie nasz sport narodowy.
    Wiesz, mój powyższy post trzeba traktować raczej jako śmieszek/zaczepkę, chyba nikt nie myśli, że mógłbym coś takiego wysrać w 100% poważnie . Wszystko to co jest na igrzyskach bardzo przyjemnie się ogląda. Pewnie też dlatego, że zawsze jest skakane od jednej dyscypliny do kolejnej, a nie że 4h tylko skok wzwyż transmisja

... jednak co do skoków.... pewnie mógłbym urazić z pół Polski, ale serio nie wiem jak to można kurwa oglądać od dechy do dechy.

Jak chodziłem do podstawówki i jeszcze oglądałem szybującego Małysza to podczas jednej transmisji potrafiłem 2 razy jebnąć w kimę i jeszcze się obudzić jak Małysz skakał bo akurat ktoś wszedł do salonu żeby zobaczyć i mnie obudził

Naprawdę pełen "szacuneczek" dla ludzi, którzy z zapartym tchem potrafią obejrzeć całą transmisje od dechy do dechy i nie zasnąć.

Obok golfa, curlingu, polo to chyba najnudniejsza dyscyplina sportu. Nic innego nie przychodzi mi do głowy, równie ekscytującego.
    Ostatnio edytowane przez rysiokoks ; 09-02-19 o 16:27

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez rysiokoks Zobacz posta
    Wiesz, mój powyższy post trzeba traktować raczej jako śmieszek/zaczepkę, chyba nikt nie myśli, że mógłbym coś takiego wysrać w 100% poważnie . Wszystko to co jest na igrzyskach bardzo przyjemnie się ogląda. Pewnie też dlatego, że zawsze jest skakane od jednej dyscypliny do kolejnej, a nie że 4h tylko skok wzwyż transmisja

... jednak co do skoków.... pewnie mógłbym urazić z pół Polski, ale serio nie wiem jak to można kurwa oglądać od dechy do dechy.

Jak chodziłem do podstawówki i jeszcze oglądałem szybującego Małysza to podczas jednej transmisji potrafiłem 2 razy jebnąć w kimę i jeszcze się obudzić jak Małysz skakał bo akurat ktoś wszedł do salonu żeby zobaczyć i mnie obudził

Naprawdę pełen "szacuneczek" dla ludzi, którzy z zapartym tchem potrafią obejrzeć całą transmisje od dechy do dechy i nie zasnąć.

Obok golfa, curlingu, polo to chyba najnudniejsza dyscyplina sportu. Nic innego nie przychodzi mi do głowy, równie ekscytującego.
    No, skoki jak ktoś bardzo chce, to może w Teleexpress obejrzeć. Ojciec się tym jara. Zdaje mi potem relacje w ~10s.
    "Trening picia uczy sikać bez rozpinania spodni." Bosski DM

Tez patrzę, czasem jednym okiem, ale cieszę się z sukcesów naszych.
    Poza tym UFC, KSW jak bez PPV, podnoszenie ciężarów, ale najbardziej przed tv przyciąga mnie lekkoatletyka, nawet zwykle meetingi.

Rysiu słyszałeś na FAM MMA 3 wystąpi słynna lodziara

Cytat Zamieszczone przez mere Zobacz posta
    Bo ona myslała ze ja zapraszaja na gałę a nie gale stąd zgodziła się

Rysiu w podstawówce oglądał Małysza, a ja wtedy studia kończyłem. Ot ciekawostka.

ciekawe czy w 3 czy w 8 klasie

Cytat Zamieszczone przez Miętowy Zobacz posta
    Rysiu w podstawówce oglądał Małysza, a ja wtedy studia kończyłem. Ot ciekawostka.
    Ja małysza ogladałem hm chyba będąc w liceum

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez tommy Zobacz posta
    ciekawe czy w 3 czy w 8 klasie
    A Rysio czasami nie załapał się już na gimnazjum?

czyli max 6 klasa

Cytat Zamieszczone przez mere Zobacz posta
    dramat panie

Ale jak trafiam niechcący na jakieś prognozy kto wystąpi to raczej mnie to już nie zainteresuje. Lekka przeginka.

Jak widzę tych wszystkich chujolizów co się kręcą wokół tego to chyba nie dałbym rady tego obejrzeć. Jak nie jakiś kurwa debil w kartonie na łbie, to 17 letni chuj do szczania, który udaje milionera.

Pewnie co lepsze zestawy jak ktoś sobie coś złamie albo wydłubie oko to już obejrzę sobie powtórki na yt.

ps. polecam filmik. Dawno tak nie ryłem ze śmiechu przed yt. Ja wiedziałem, że borek ma manie macania swojego sąsiada w różnych programach, ale te statystyki mnie rozbroiły. W 2:11 najlepsza akcja, Rudzki jak kukła jakaś . Biedny. Smoku cały czas siedział koło borka, w końcu się wkurwił i pewnie poprosił michała żeby go przesadził

Ostatnio edytowane przez rysiokoks ; 13-02-19 o 22:14

Uprawnienia umieszczania postów