Strona 11 z 21 PierwszyPierwszy ... 910111213 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 165 z 311

Wątek: Piłka nożna, siata, boks, mma itd.

nie ogladam tego szmelcu. Mastechchef zaczyna się od tej niedzieli. A to temat na inny temat

A szkoda Borys był dobrym zawodnikiem póki KSW nie ściagneło gości z zagranicy. Solvicz to terminator

Cytat Zamieszczone przez rysiokoks Zobacz posta
    No właśnie czyli na niekorzyść.

Nie dość, że jest w chuj za niski do tej kategorii wagowej to zaraz się okaże, że ma problem ze zrobieniem wagi i wyjdzie do klatki ledwo żywy.

Liczę na to, że parke rozjedzie go jak walec jeszcze w pierwszej rundzie.
    A czemu na borysa nie stawiasz ?

Jaszczomp BF
    Bo razem z Gamerem mogą sobie piątkę przybić, jeden wkłada Parke palce do oczu i dziwi się, że ten nie chce się dalej bić do tego porównuje się do Khabiba , a drugi nie wiedząc że leci live obraża swoich fanów

Cytat Zamieszczone przez ziki2000 Zobacz posta
    A czemu na borysa nie stawiasz ?
    Spieszę z wyjaśnieniem:

Gamer jest na zupełnie innej orbicie względem borysa jeśli chodzi o umiejętności. Przez większość fachowców mma jest stawiany jako nr1 polski zawodnik mma bez podziału na kategorie wagowe, ewentualnie schodek niżej od błachowicza, ale ja bym się jednak upierał, że to nr1.

Biorąc pod uwagę powyższe, heloł, facet się wymęczył z Parke w ostatniej walce w chuj, kompletnie bezradny i zneutralizowany przez rywala. W ich pierwszej walcę natomiast, dosyć wyrównane starcie, gdzie przegrał decyzją sędziów.

Teraz na drugim biegunie mamy Borysa. Borysa, który w swoim sztosie dostał wpierdol życia, od chłopaka z łapanki, dostawionego do niego rzutem na taśme.

Wg mnie po tym wpierdolu nigdy tak naprawdę się nie pozbierał i miałby problem z dowolnym obecnie zakontraktowanym przeciętniakiem. Nie bez powodu po takich WPIERDOLACH robi się walki na przetarcie, a nie od razu walki eliminatory o pas itd. bo zwyczajnie chłopina musi się odbudować psychicznie i uwierzyć, że znów jest w stanie odbyć walkę i nie przybić sobie piąteczki ze śmiercią.

Ponad rok bez walki. To się zawsze musi odbić na formie. Nikt nie wraca po ponad roku i nie staje się TURBOKOTEM w pierwszej walce tylko przez chwilę zawsze się odbudowuje. On już zapomniał jak to jest. Będzie spięty jak pizda, a w bani będzie mu siedział cały czas ten ostatni ROZPIERDOL.

Wg mnie zrobił się mega sztywny, pomijam, że się upasł jak kloc i warunki fizyczne ma wchuj gorsze o Parke. Chodzi o to, że on jakby stracił swój pazur. To jest kompletnie inna postać niż ta przed Soldicem. Nie ma już tego ognia i wariactwa, z którego był znany.

Podsumowując, to jest mma, niby wszystko może się zdarzyć, ale.... nie upatruje kompletnie żadnej szansy borysa. Jakiś lucky punch jedynie.

ps. Parke - 180 cm Borys - 170 cm

Ostatnio edytowane przez rysiokoks ; 28-02-19 o 18:06

Dzieki za wyjasnienie

Borys siedzial ponad dwa miechy w Tajlandii to moze nauczyli jego czegos nowego

Jaszczomp BF
    Z tego co widziałem to chyba bardziej turystycznie niż sportowo

Mam podobny pogląd co do tego.

W czasie gdy parke nakurwia 5x w tyg 20 rund sparingowych z KOTAMI Borys jara zioło, tarczuje z kitajcami i gada z wiarą przez YT.

to inna kategoria wagowa
    nie ma co nawet porównywać.
    Borys znokautuje Parka (10-12 kg przewagi)

A co robienie wagi na walkę nie odbija się na formie. Do tego presja bo on musi wygrać.

borys nie ma problemu z robieniem wagi. Na codzień waży 90-92 kg. Z Mamedem na 82 kg w ogóle wagi nie robił...

Jaszczomp BF
    Faktycznie jak ma na co dzień 90-92 i zawalczy w 82 to nie będzie musiał zbijać tych 10kg ?

Oni mają się bić w 77kg.

Przy tej wadze, którą ma samej wody zrzuci 9-11kg w ciągu 10-14dni przed walką.

Resztę faktycznie będzie musiał "spalić" do tego czasu.

Du Plesis zrzucał po 15kg wody aż w końcu nerki sobie rozjebał.

Btw. Może to kwestia ujęć, ale ja borysa takiego zmasowanego jeszcze nie widziałem. Łeb wielki jak piłka do koszykówki, a mamy 23 dni do walki. Co on z siebie kurwa zrobił?!

Taki karakan i 92kg, masakra co za kloc pierdolony.

Parke objedzie go jak amatora. Ale będzie wstyd.
    Ostatnio edytowane przez rysiokoks ; 02-03-19 o 08:32

Cytat Zamieszczone przez ziki2000 Zobacz posta
    Coś się karłowi ewidentnie odkleiło po tej ostatniej egzekucji.

Nieprawdopodobne, nie ten sam gość po prostu.

Dobrze, że za 22 dni nadchodzi kres jego papierowej kariery bo już mam dość tego pajaca, a ciągle mi się wyświetla w polecanych na YT. Omijam jak mogę.

Niech dziękuje Bogu, że Du Plesis się rozsypał bo by mu zrobił dziecko w tej klatce.
    Ostatnio edytowane przez rysiokoks ; 02-03-19 o 13:26

Panowie, na naszych oczach pisze się historia...

https://sportowefakty.wp.pl/pilka-no...raca-na-salony

nie wierzę kurła

Uprawnienia umieszczania postów