Strona 71 z 74 PierwszyPierwszy ... 21616970717273 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 051 do 1 065 z 1102

Wątek: Piłka nożna, siata, boks, mma itd.

Kiedyś była chyba akcja że piłkarki domagały się takich samych kontraktów i pieniędzy jak panowie

Lewy tzn siwy też by tego chciał. Ale jednak kapitalizm w sporcie wygrywa póki co.

Ale fakt Najman wie jak zrobić koło siebie szum. Wystarczy że teraz wyskoczy że to był prank i co mu zrobisz

Cytat Zamieszczone przez mere Zobacz posta
    Uprawiać mogą każdy. Tylko potem będą się domagać żeby puszczano je w najlepszy czasie.
    Pisałem skoki juz, że skoki nie wypalili. Babki grają też w piłkę i nic
    No bez przesady, że nic, w Stanach prężnie sobie radzą. W sumie dobry podzial: futbol amerykański dla facetów, soccer dla pań. O ile oczywiście kontrakty równe długo nie będą, to np. warunki na zgrupowaniu kadry powinny.

A z tym prime time to trochę jest tak, że póki nie zaczną puszczac czegokolwiek, to nie dowiemy się czy to zacznie żreć. Ktoś musiał wpaść na pomysł puszczania w latach 90. skoków narciarskich w których nie mieliśmy wtedy wielkich nazwisk. Takiemu MMA te długo wieszczyli porażkę. Plus oprawa robi swoje. Teraz moda na girl power, Eddie wie co robi

Ale MMA kobiece też jest niszowe. Jak na 8 walka na gali 1 max 2 jest kobiet.

Ja np. nie lubię bijących się bab. Jak przemoc to tylko domowa...

Cytat Zamieszczone przez mleqs Zobacz posta
    A ok, myślałem, że to ememej.
    To pewnie ustawka, przeca Marcin to rasowy pięściarz, który nie może mieć odruchów z mieszanych...
    Może bo od x miesięcy trenuje mma
    Walka nie ustawiana ,a napewno nie skręcenie nogi don kasjo
    Tak czy unaczrj 5 kuponów wtopiłem i to na pewniakach
    Cwel alan co niby po jajach dostał dwa razy eh

czlowiek legenda

Jaszczomp BF
    Juras powiedział , że nie będzie komentował gal na której Najman będzie się bił.

Dj Decks i Rest nie będą walczyć na galach z Najmanem (FFF chciało niby ściągnąć Najmana do siebie, gdzie walczył Decks)

Dominik Zadora zapowiedział :
    „Jeżeli FEN zatrudni tę pi*dę Najmana, to oświadczam, że nigdy więcej nie zawalczę dla tej federacji…”

..

Cytat Zamieszczone przez macio09 Zobacz posta
    Juras powiedział , że nie będzie komentował gal na której Najman będzie się bił.

Dj Decks i Rest nie będą walczyć na galach z Najmanem (FFF chciało niby ściągnąć Najmana do siebie, gdzie walczył Decks)

„Jeżeli FEN zatrudni tę pi*dę Najmana, to oświadczam, że nigdy więcej nie zawalczę dla tej federacji…”

..
    A Najman ma taki potencjał marketingowy, że dla organizatora zarobi 5x więcej kasy niż cała ta zgraja razem wzięta.

Jóźwiak byłby głupi jakby nie spróbował zrobić pożegnalnej walki Najmana z krystkiem Pudzianowskim. Jebać tych szczekaczy. Chuj ich interesuje kto walczy na tej samej gali. To jest biznes, a nie ich podwórko, albo spacerniak i hwdp kurwa, co za banda debili.

Marketingowo to by był dla fenu jakiś pierdolony kosmos.

Jak to można byłoby sprzedać pięknie, jasny gwint.
    Ostatnio edytowane przez rysiokoks ; 27-11-20 o 17:37

tez czuje ze jutro jozwiak potwierdzi zatrudnienie tego nieudacznika widzialem tez odpowiedz kawula na pytanie widzow wlasnie czy ksw bylo jedna z tych federacji, ktore zadzwonilo do najmana z propozycja walki
    odpowiedzial ze widocznie jego organizacja nie jest jedna z dwoch najwiekszych w polsce bo takiego telefonu nie bylo

wczoraj ACA w łodzi, dzis babilon, jutro FEN - fajny weekend do tego jutro tyson vs roy jones jr ale jakos nie grzeje mnie ta walka

Cytat Zamieszczone przez macio09 Zobacz posta

..
    Tez mi gwiazda rest hehe a kontrakty maja a wiec morda w kubeł i zabawiać widza hehe

Cytat Zamieszczone przez bjalyy Zobacz posta
    tez czuje ze jutro jozwiak potwierdzi zatrudnienie tego nieudacznika widzialem tez odpowiedz kawula na pytanie widzow wlasnie czy ksw bylo jedna z tych federacji, ktore zadzwonilo do najmana z propozycja walki
    odpowiedzial ze widocznie jego organizacja nie jest jedna z dwoch najwiekszych w polsce bo takiego telefonu nie bylo

wczoraj ACA w łodzi, dzis babilon, jutro FEN - fajny weekend do tego jutro tyson vs roy jones jr ale jakos nie grzeje mnie ta walka
    Tysona ktoś wie gdzie można obejrzeć ?

Cytat Zamieszczone przez bjalyy Zobacz posta

Ta walka Tysona to żart. Możliwe że w Kaskach nawet. A jak chłopcy się za bardzo podpalą to sędzia będzie przerywał.

Ziki Polsat Sport 3 w nocy.

Ok thx
    A fff stawiacie ?

Ruskie się nie pierdolą, to jest dopiero freak show
    https://www.youtube.com/watch?v=mSMZ...&feature=share

Uprawnienia umieszczania postów