Strona 1 z 26 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 387

Wątek: Piłka nożna, siata, boks, mma itd.

Piłka nożna, siata, boks, mma itd.

Otwieram temat do dyskusji o innych sportach niż bb/tbs itd. bo się robi rozpierdol jak w 3 tematach piszę się o piłce nożnej, albo fame mma

Zaczniemy od najpiękniejszej dyscypliny...

Smyczki,

po ostatnich meczach naszych orłów, zaczynam się trochę niepokoić.

Obecna sytuacja bardzo przypomina mi te wieki ciemne naszej piłki, czyli czasy panowania Grzegorza Lato, menela Smudy, epizodu sterów Zibiego Bońka itd.

Ta sama bezsilność, kompletny brak pomysłu na grę, starzejący się liderzy, którym już się nie chce walczyć, młodzi jeszcze nie ograni w światowej piłce, bez warsztatu i talentu, wszyscy jacyś tacy bezjajeczni, brak charakterniaków jak Hajto, brak takiego zrywu w chujowych momentach, który robił Kuba Błaszczykowski za swoich najlepszych czasów.

Ogólnie sodoma i gomora, brak perspektyw, za sterami bardzo przeciętny trener, trochę taki nieokrzesany prostaczek jak Smuda właśnie.

Jako pasjonat piłki nożnej, zarówno od strony kibicowania jak i uprawiania jestem zaniepokojony.

Piłka nożna dołuje, a biorąc pod uwagę ponad 20 letnie zainteresowanie tym sportem, mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że czeka nas kilka lat łapania wpierdoli i do tego trzeba na pewno przywyknąć.

Wg mnie powinniśmy ostro teraz postawić na szkolenie tej młodzieży 11-16 lat żeby za 4-8 mieć już jakieś podwaliny pod nową kadrę. Jeżeli trzeba to nawet napluć na te zbliżające się eliminacje i euro. I tak i tak dostaniemy wpierdol więc dawajmy szansę gówniarzom.

Rozpierdolić ten obecny beton, nawpuszczać świeżej krwi, powywalać wszystkie NAZWISKA, które nie grają a dostają powołania z automatu jak: grosik, krycha, błaszczykowski, milik, jędrzejczyk.

Cokolwiek byle dać podwaliny pod kadrę za 4-8 lat, bo jak ktoś tym bagnem nie wstrząśnie to czeka nas znowu 50-70 miejsce w rankingu fifa za 2-3 lata.

Dawno nie widziałem tak SŁABEJ polskiej kadry jak wczoraj z Włochami. Jest coraz gorzej.

Poniżej ciekawy wywiad, m.in. właśnie o aktualnej polskiej piłce.

Ostatnio edytowane przez rysiokoks ; 15-10-18 o 08:06

2. Chcesz spalić tłuszcz?

spalacz tluszczu
    kilka lat wpierdoli?
    ja bym nie był takim optymistą;
    myślę, że dekada lub dwie,

cofamy się;
    nie mamy młodzieży - nie mamy szkolenia, nie mamy zaplecza dla szkolenia młodzieży;

no i nie mamy odpowiednich fachowców którzy ten młody narybek potrafiliby poprowadzić przez kolejne lata treningów od smarka po juniorów...

temat rzeka

leżymy
    kwiczymy
    a będzie jeszcze gorzej

heh...

Boli podwójnie z tego względu, że przez zlepek pewnych zbiegów okoliczności, wstrzelenie się w 100% formy kilku czołowych piłkarzy odnieśliśmy (jak na nas) niemały sukces na ostatnim euro i kurwa UWIERZYLIŚMY w naszych :/

Chwilowy rozbłysk polskiej kadry i znowu powrót do korzeni, czyli nadstawiania tyłka czarnogórom, irlandiom, rumuniom i innym GIGANTOM.

Tak naprawdę jedyna szansa to szybko produkować dobrze wykształconych technicznie nastolatków, wypierdalać do zachodnich klubów, byle jak najdalej od tej naszej ekstraklasy będącej przede wszystkim pralnią pieniędzy dla szemranych biznesmenów i niech łapią szlify w dobrych klubach, a nie w tym naszym bagnie.

Ekstraklase skrócić do 10 drużyn, zrobić przepis, żeby w każdym klubie było maksymalnie 3 obcokrajowców, w tym 1 na boisku i sama karuzela się nakręci jak na boisku będzie 9 drewniaków nie potrafiących podać prostopadłej piłki

Na klubowej arenie międzynarodowej i tak nie istniejemy więc co mamy do stracenia? A przynajmniej byśmy młodzież naszą podszkolili.
    Ostatnio edytowane przez rysiokoks ; 15-10-18 o 08:35

Zresztą przede wszystkim fajnie by było zacząć naprawianie od PODSTAW. Czyli, żeby do pierwszej drużyny dostawali się naprawdę najbardziej utalentowane dzieciaki, a nie ci których ojciec posmarował trenerowi, albo mieszkają po sąsiedzku.

Jak ktoś grał w piłkę to wie o czym mówię

W klubach z ekstraklasy żeby się dostać nawet do pierwszej drużyny juniorskiej to trzeba mieć PLECY żeby chociaż łapówkę móc komuś dać

Zepsucie na każdym szczeblu.

sram na tych kopaczy repry obecnych bo są przepłaceni i przewartościowani na tle innych dysyplin sportowych a umiejętności mają żadne;

niestety; największy problem, o którym wiemy od dekad to młodzież - tak dumnie zwany SYSTEMEM SZKOLENIA (chyba raczej niszczenia)

- nasi trenerzy grup młodzieżowych, bez względu na wiek młodych piłkarzy nie potrafią ukierunkować młodego człowieka,
    - z drugiej strony jak ma to zrobić JEDEN CZŁOWIEK mając pod sobą 20-25 zawodników?
    - my nie szkolimy zawodników kompletnych, taki przykład u nas napastnik umie tylko grac z przodu, obrońca tylko w defensywie a skrzydłowy biegać przy linii i wrzucać piłki ale bronic juz ni chuja; defensywny pomocnik tylko odbierac piłkę i co najwyżej podać do najbliższego chłopa, o rozegraniu mowy nie ma;

taka sytuacja chłopak jest np bocznym obrońcą od którego już wymaga się większej inklinacji do gry ofensywnej, przyjęcia piłki na jeden kontakt, odegrania na klępę itp.
    by nauczyć go tych cech ofensywnych dać do przodu co któryś mecz - bez względu czy przez to poleci w dół wynik końcowy - do ataku czy by grał wysoko podwieszony by nabrał tych cech typowo ofensywnych, technicznych, decyzyjnych; u nas koleś od dzieciaka gra "swoją pozycję" i ni chuja nic innego nie potrafi;

tego nie uczą;

pomijam fakt wiedzy a w zasadzie jej braku nt prowadzenia się poza boiskiem, co dalej po treningu, co jeśc, ile pić płynów, jak uzupełnić piłkę treningiem siłowym;

Panowie, za głowy byście się złapali
    Ostatnio edytowane przez KeNiO ; 15-10-18 o 08:45

za duża kasa jest.
    Gościu idzie do zespołu 1 ligowego dostaej 20k i jemu to wystarczy.

Korwin kiedyś o tym mówił w kontekście "olimpijczyków" gościu uzyska jakiśtam limit np w skoku w zwyż i wystarczy żę koleś raz do doku osiagnie to minimum i stypendium ma

Sztywny Pal Azji Awatar BESTIA12345
    W dupie już mam tych pilkarzykow i to wszystkich. W jakiej innej dyscyplinie sportowej ktoś na samym talencie może być w czołówce na świecie? Messi, czy Casillas jak trenowali a jak grają. Juz nie chce pisać że to największe placzki, ale jakość i ilość treningów na najwyższym poziomie to kpina a pieniądze jakie dostają to już żart z poważnych sportowców. MŚ a takie patałachy maja siłę na 30 minut to coś jest nie tak. Wieczne pierdolenie jak to im źle a co mają powiedzieć taka Kowalczyk czy Majka.
    Ego pod sam sufit i nawet wyżej, Błaszczykowski kluci się na Euro o bilety, lewy wszędzie mu coś nie pasuje.
    Przykład że świata piłkarze Bayernu maja problem bo trener na rozgrzewce rozkazuje im jeździć na rowerze przez całe 20 minut.
    Jebac piłkę.
    Ostatnio edytowane przez BESTIA12345 ; 15-10-18 o 10:11
    “Każdy człowiek umiera, nie każdy naprawdę żyje.“ William Wallace

i nie wiem czemu sporty walki mieszasz z tym piłkarskim gównem. Z resztą jest temat "KSW 41", który można uznac za temat o sportach walki i koniec

W sumie miętowy mógłby zmienić nazwy tematów:

temat "KSW 41" zmienić nazwę na "MMA, boks, sporty walki"

a niniejszy temat, zmienić nazwę na: "Piłka nożna, siata, inne sporty"

coś w tym stylu.

Większy porządek by był.

Jaszczomp BF Awatar Poki
    Taki temat już jest.
    ....:::: HeaVeN....HeaVeN'S BoDieS..WhIrL ArOunD Me..MakE Me WoNdeR::::....

12. Wybierz suplementy dla siebie

kto się jara?

jak obstawiacie?

Wg mnie, jeżeli walka nie ustawiona to szczena powinien szminke rozjebać.

trzeba grac grubo ze walka nie skonczy sie przed czasem jeden i drugi nie ma ciosu, wach przynajmniej szczeka z tytanu

Wach go musi ustrzelić bo na punkty nikt mu tam nie da wygrać, jak to gala wasilewskiego. Żeby wygrać na punkty to by musiał pewnie zadawać 2 x tyle ciosów co szpilka.

jak ja bym chciał żeby szpilka dostał wpierdol i potem słuchać znowu jego tłumaczeń, są lepsze niż jego walki

Tymczasem,

ZOBACZYCIE, TO BĘDZIE SZPILKA W NAJLEPSZYM WYDANIU, BOMBA BOMBA, UNIK, BĘDĘ GO WCIĄŁ WYCIĄGAŁ, KURWA NO JUŻ SIE NIE MOGĘ DOCZEKAĆ, CO WAM BĘDĘ GADAŁ, ZOBACZYCIE 10TEGO, JUŻ MNIE KURRRRR, NO JUŻ SIĘ NIE MOGĘ DOCZEKAĆ PO PROSTU.

Ostatnio edytowane przez rysiokoks ; 09-11-18 o 11:34

dwoch bokserow kategorii c w walce wieczoru, wygrany dostanie walke z adamkiem - tak uczcza 100lecie niepodleglosci

TO BĘDZIE KURŁA WOJNA POLSKO-POLSKA

NAJWIĘKSZA BITWA BOKSERSKA 100-LECIAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!

Ciekaw jestem bardzo scenariusza dalszej kariery artka szminki, po wpierdolu od 37 letniego wypalonego wacha.

Przecież kolejny bum pokroju tego grubego sterego czarnucha z narodowej gali boksu już raczej nie przejdzie.

Albo znowu jakaś medialna polsko - polska walka, która nic mu nie da poza kasą, albo już ksw.

Chyba, że wach ma bardzo grubo posmarowane od wasilewskiego i się podłoży żeby dyniak wygrał na punkty, niejednogłośną decyzją po dobrej walce i koniec kariery.

Z punktu widzenia biznesowego, dla wasilewskiego to nawet i 1 mln pln miałby sens dla wacha za podłożenie, żeby szybko wypromować dyniaka i załatwić mu walkę w usa. Wach też już raczej mln nigdzie nie zarobi w boksie. Wszyscy by na tym skorzystali.

Obym się mylił, bo chcę lekcje pokory cz.2 ajtuja
    Ostatnio edytowane przez rysiokoks ; 09-11-18 o 14:51

Uprawnienia umieszczania postów