Strona 36 z 36 PierwszyPierwszy ... 26343536
Pokaż wyniki od 526 do 538 z 538

Wątek: Piłka nożna, siata, boks, mma itd.

nodze na KB ale w ramach "karnetu" w piątki są ogólne "sparingi"

plus taki że gruba seniorska a nie spotkasz głąba, którego mottem na treningu jest "morda nie szklanka"

Cytat Zamieszczone przez mere Zobacz posta
    nodze na KB ale w ramach "karnetu" w piątki są ogólne "sparingi"

plus taki że gruba seniorska a nie spotkasz głąba, którego mottem na treningu jest "morda nie szklanka"
    a propos sparingów.

Dla mnie sparingi, w grupach "nie zaawansowanych" i "nie zawodowych" tylko jakichś pomieszanych zbieraninach przypadkowych ludzi to jest jakieś pierdolone nieporozumienie i kryminał.

Ktoś się tym powinien zająć na poważnie bo to przechodzi ludzkie pojęcie co się odpierdala w sekcjach.

Trafiłem na sekcje kickbokserską gdzie była grupa ponad 20 osób. Wszyscy trenujący w tej samej grupie w ten sam sposób, od faceta, który jest dzisiaj pierwszy raz na treningu do zawodowdca, który bił się na DSF między innymi.

Trener oczywiście 90% uwagi na tym z dsf, a cała reszta kurwa robi co chce, kaleczy technikę, robi wszystko nie tak, ale to i tak chuj...

Przychodzi chyba czwartek, dzień "sparingów".

Tylko to nie były takie sparingi na 100% powiedzmy 1 vs 1 w ringu, tylko te 20 osób co jest na sali, łapie się w pary w zupełnie przypadkowy sposób i się napierdala np. ATAK TYLKO LEWA RĘKA + LEWA NOGA (a prawymi kończynami można tylko markować ciosy), nigdy wszystkimi kończynami.

Ja trenuję od kurwa 3 tygodni po półrocznej przerwie i sparowałem się z gościem, który trenuje od początku istnienia sekcji (czyli jakieś 7-8 lat)

I jazda 60 sek, wiadomo, że on mnie klepie jak chce i gdzie chce, a ja mu ani jednego celnego ciosu nie zadałem.

Gdzie tu sens? Gdzie logika?

Trener oczywiśćie stoi i nadzoruje tylko tego z DSF sparującego z jakimś drugim aspirującym do zawodostwa, a reszta się pierze po pyskach jak Pan Bóg przykazał, w bliżej nieokreślony sposób.

Spotkaliście się kiedyś z czymś podobnym? Czy to tylko ta sekcja jest taka popierdolona?

Żagiel
    Chłopie, ja byłem kiedyś na 3 w życiu treningu KB i trafiłem na cały trening sparingów. Wiadomo, że nawet nie umiałem wyprowadzić lewego prostego. Nogę miałem tak skopaną, że z miesiąc czasu ledwo kucałem dopóki tego nie rozruszałem. Ogólnie sparingi zawsze wyglądały tak, że była młocka, bez żadnych zadaniówek, tylko od razu na pełnej kurwie. Nawet ludzie ze sporym stażem się motali a nie walczyli, zwłaszcza było to widoczne, jak ktoś pojechał na jakieś małe zawody.

Później po 3 latach przeniosłem się na MT do faceta, który był kilka razy mistrzem Polski itd. Tu już sparingi prowadzone z głową, dużo nauki bloków, drfensywy,pierwsze sparingi po kilku miesiącach treningów. Potem sparowałem z chłopakami z poprzedniej sekcji, to robiłem ich jak chciałem.

Lata temu jak sobie troche Jiu Jitsu trenowałem to już na drugim moim treningu dali mnie do sparingu z gościem co na MP sie szykował, tak dla zabawy, bo byłem największy w tej małej grupce, a chłopak to waga lekka. Siłowo nie miał szans, ale zawijał się wokół mnie jak wąż.
    Także chyba trenerzy lubią sobie zawsze znaleźć jakiś worek treningowy dla swoich pupili w sekcji.

Sztywny Pal Azji
    Nie wiem czy to specyfika wf-u na SGH, ale mieliśmy z Jerzym Kulejem (zastępstwo za kogoś innego) i pierwsze sparingi to moze dla ludzi z wcześniejszymi doświadczeniami i może na drugim-trzecim semestrze. Za to dziewczyny bardzo propsował, bo tak się do techniki przykładały, że lepiej niech ich żodyn nie zaczepia

Z okna widzę jak w Calypso na boks chodzą grubasy bez kondycji,to na co im sparingi?
    Ostatnio edytowane przez siwy800 ; 24-12-19 o 09:50

Sztywny Pal Azji Awatar BESTIA12345
    Boks trenowałem w zaciszu domu od kilku lat, jak poszedłem na sekcje to po może miesiącu jak mniej osób zaczęło chodzić to też miałem sparing ja około 80kg bo zrzucalem na pierwszy krok a dali mi gościa 115 kg co co roku na AMP wysokie miejsca miał a na MP też pierwszy nie odpadal.
    Mieliśmy też taka zadaniowke gdzie zadawalismy po 3-5 ciosów a przeciwnik się bronił, a trener wkurwiony że zadawalismy lekkie ciosy i zdziwiony że ludzie co rekreacyjne przychodzą nie chcą mieć ryja obitegio.
    Ostatnio edytowane przez BESTIA12345 ; 24-12-19 o 11:05
    “Każdy człowiek umiera, nie każdy naprawdę żyje.“ William Wallace

Widze, ze wszedzie to samo

Smigalem na muay thai, ok, same treningi zajebiste, pelno zadaniowek, techniki ale sparingi czy tez koncowki treningow to byl oldschool pelna geba.

Wzmacnianie na koniec kazdego treningu, czyli jesli grupa liczy 30 osob, to te 29 osob jedna po drugiej napierdala Ci lewego lowa, prawego, fronta i wszystko przyjmujesz po kilka razy.
    Po pierwszy treningach mialem takie wylane krwiaki na nogach, ze ledwo chodzilem.

Sparingi tez dobre, co sobota, ja wtedy wior z 70kg, a do sparingu dali mnie z chlopem +/- 85kg o glowe wyzszym.
    I byl to standard, ze dawali Ci wiekszych chlopow, a pozniej laziles z obdarta morda, bo jako poczatkujacy nie zawsze wszystko na rekawice przyjmiesz .
    Ostatnio edytowane przez RN9ne ; 24-12-19 o 11:19
    cos sie konczy, cos zaczyna.

Norma jak chodzilem na boks to pierwszy tydzien gdzie wypadl trewning sparingow dali mi kolesia co pare lat chodzil na kick boxing ....to pozniej na staz do zusu chodzilem z wyjebanym okiem

Co tylko potwierdza troglodycki charakter tychże rozrywek.

Dawaj na ring, dawaj na ring

Zara cie zniszczeń

Hu!

Ha!

Lepsze rzucanie skórzaną kulą do obręczy i skakanie jak małpa w wielkich murzyńskich butach....

Basket jest ok.

No pewnie.
    Murzyni maja więcej luzu.

A spuścizna plebejskiej rozrywki z Koloseum dla plebsu, bazującej na zwierzęcych prostych instynktach?

Hu!
    Ha!

Lejta się po ryju, wojownicy, bohatery!

Na wojnie zabije was dron i operator w okularach co być może nigdy nie widział nagiej kobiety.

Sztywny Pal Azji Awatar BESTIA12345
    Kiedyś biedni bili się dla bogatych, teraz bogaci biją się dla biednych.
    “Każdy człowiek umiera, nie każdy naprawdę żyje.“ William Wallace

Jaszczomp BF
    Ostatnio edytowane przez macio09 ; 06-01-20 o 22:02

Uprawnienia umieszczania postów