Strona 6 z 9 PierwszyPierwszy ... 45678 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 76 do 90 z 128

Wątek: zdrowie/doping badania - burza mozgow

Sztywny Pal Azji Awatar BESTIA12345
    Jedna rodzina? 13 osób potwierdzonych a kilka podejrzenia.
    “Każdy człowiek umiera, nie każdy naprawdę żyje.“ William Wallace

Zwierzokoks Awatar prosekto
    Cytat Zamieszczone przez BESTIA12345 Zobacz posta
    Jedna rodzina? 13 osób potwierdzonych a kilka podejrzenia.
    daj spokoj. wałem to smierdzi z kilometra
    "W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?"

Cytat Zamieszczone przez spike Zobacz posta
    Kriss ale czołówka BB leci na tym %) prawda taka że Oni nawet antydopingowej nie mają a jak mają i tak nie przystąpią. W sportach gdzie liczy się jakość nikt nie pozwoli na branie czegoś co ma "działać/klepac" tutaj ma być co ma być.
    ponioslo mnie przy tamtym stwierdzeniu. chodzilo mi o to, ze kulturystka nie jest wymiernym wyznacznikiem poniewaz nie ma tan ani testow antydopingowych, ani wyczynu sportowego. starczy byle cos klepalo i miske przytrzymac.

Cytat Zamieszczone przez KeNiO Zobacz posta
    trochę Cię poniosło z tym porównaniem kokxu do żarcia;
    no sorry ale jak ktoś chce gh na miesięczną kurację za 300-400pln i łudzi się że dostaje legit sprzęt to ma braki w myśleniu;
    W ogóle nie poniosło. Jakimś cudem w danym gospodarstwie powstaje xxx kg piersi z kurczaka, a tworzy się z tego liczba czterocyfrowa na zakładzie. Także dobre promo nie jest złe i porównanie jest jak najbardziej trafne. Bierzesz, bo tanio, a z drugiej strony jak weźmiesz drogo to nie zwalnia Cię od tego, że możesz dostać gówno Wały są wszędzie i mogą pojawić się na każdym etapie.

Panowie,
    szukam najlepszego stacka/protokołu na regeneracje stawów, ścięgien.
    Kiedys był supervar BCL i bardzo mi pomógł, osta jakis czas temu nie za bardzo...
    Leci obecnie cypek 250e7d.
    Zaproponujcie jakies skuteczne rozwiązanie.
    Dziękuję.

Cytat Zamieszczone przez prosekto Zobacz posta

zdjecie opakowania 160 jednostek miejscowych
    oraz pdf z kopia dokumentu dopuszczenia do obrotu farmaceutycznego
    Miałem się dobrać i dobrałem. Dopiero dwa shoty. Leci 2ui PWO - treningi ok. 17.

+ Termogeneza, grzanie na treningu niemiłosiernie. Czuć działanie.
    + Apetyt w górę.
    + Stabilny cukier o dziwo, ale za szybko, aby powiedzieć o niestabilności.
    + SEEEEN! Krótko, ale treściwie. Sny wyraźne, czuć, że fazy są zmienione na korzyść.
    + Skrócone serie, mocny bufor mleczanu.

- Tutaj uważam to za minus, ale jest w wielu przypadkach jest to plus. A mianowicie ciężko wejść na tętno, dobicie do 170 graniczyło z cudem, a jest to dla mnie normalna sprawa. Pożyjemy zobaczymy.

W każdym razie cudów po 2ui się nie spodziewam, ale na moje potrzeby jest jak najbardziej ok.
    Także duże prawdopodobieństwo, że w środku jest co ma być po pierwszych odczuciach, ale 2 shoty to ciągle za mało na dobrą opinię. 2 miesiące już by można było coś wydukać.

Jak ktoś ma kilka luźnych złotych - brać.

Cytat Zamieszczone przez krissxd Zobacz posta
    Miałem się dobrać i dobrałem. Dopiero dwa shoty. Leci 2ui PWO - treningi ok. 17.

+ Termogeneza, grzanie na treningu niemiłosiernie. Czuć działanie.
    + Apetyt w górę.
    + Stabilny cukier o dziwo, ale za szybko, aby powiedzieć o niestabilności.
    + SEEEEN! Krótko, ale treściwie. Sny wyraźne, czuć, że fazy są zmienione na korzyść.
    + Skrócone serie, mocny bufor mleczanu.

- Tutaj uważam to za minus, ale jest w wielu przypadkach jest to plus. A mianowicie ciężko wejść na tętno, dobicie do 170 graniczyło z cudem, a jest to dla mnie normalna sprawa. Pożyjemy zobaczymy.

W każdym razie cudów po 2ui się nie spodziewam, ale na moje potrzeby jest jak najbardziej ok.
    Także duże prawdopodobieństwo, że w środku jest co ma być po pierwszych odczuciach, ale 2 shoty to ciągle za mało na dobrą opinię. 2 miesiące już by można było coś wydukać.

Jak ktoś ma kilka luźnych złotych - brać.
    to mozesz sie zdzwic z tymi cudami. bo ja w zeszle wakacje 121kg na 1.5 iu rastana cypio plus halotestin, a obecniena 500mg susty i 5.3 iu gro 99kg. tnie jak wsciekly.

sen masz racje - 8 godizn nie ma szans przespac na tym w ciagu doby.

wszystko co opisales potwierdzam. termogeneze tez. na zadnym hgh tak nie grzeje
    Ostatnio edytowane przez prosekto ; 08-11-18 o 00:34

Sztywny Pal Azji Awatar spike
    Krissxd
    Ja thermogeneze na początku odczuwałem teraz sporadycznie tyle że ja wszedłem na 4 i.u.... Co do snu racja regeneracja o wiele lepsza niż na samym saa.

Co do ciekawostek rozmowa z utytułowanym kulturysta. Dwa miesiące wcześniej xx firmy cypio chwali bardzo że samopoczucie ekstra, dziś że już inne lepsze. Pytam się dlaczego a on ze te drugie "cypio" lepiej na badaniach wychodzi %)
    Ja mu mówię że prawdziwe cypio że względu na długie estry na badaniach jakiś kosmicznych wyników nie wyjdzie. Druga sprawa że wiedziałem na 100% że w jednym jest cypio a w drugim miks enan prop. Ot kulturystyczne myślenie %)
    Najlepszy as mistrz Europy i Polski w kulturyce "provironu i hcg się nie podrabia bo apteka" do zawodów jechał na gipsie %) za 20 pln

Krissxd
    Ja thermogeneze na początku odczuwałem teraz sporadycznie tyle że ja wszedłem na 4 i.u.... Co do snu racja regeneracja o wiele lepsza niż na samym saa.

Co do ciekawostek rozmowa z utytułowanym kulturysta. Dwa miesiące wcześniej xx firmy cypio chwali bardzo że samopoczucie ekstra, dziś że już inne lepsze. Pytam się dlaczego a on ze te drugie "cypio" lepiej na badaniach wychodzi %)
    Ja mu mówię że prawdziwe cypio że względu na długie estry na badaniach jakiś kosmicznych wyników nie wyjdzie. Druga sprawa że wiedziałem na 100% że w jednym jest cypio a w drugim miks enan prop. Ot kulturystyczne myślenie %)
    Najlepszy as mistrz Europy i Polski w kulturyce "provironu i hcg się nie podrabia bo apteka" do zawodów jechał na gipsie %) za 20 pln
    Co do kulturystów. Pełna zgoda. Kulturysta ze ścisłej starej czołówki. Twarz bardzo dużej firmy odzywkowej dostal długą inse w prochu jako hgh i mówił że bardzo dobry hormon....

Co do testa to mialem ostatnio 3 analogiczne sytuacje z meta ze ludzie mówili że oryginał lipa A rynkowa sztos bo -cyt.- " az kostki pachną " ;-)
    Ostatnio edytowane przez prosekto ; 08-11-18 o 12:48

Ot kulturystyczne myślenie %)
    Taa tak samo jak bayer i substancje ktorych nigdy nie robił albo latajace z uk wałki tadka za połowę ceny apteczniaka. Jak pewniaka sam nie wyciagniesz albo od kogos zaufanego to później zdziwienie ze apteke waluja.

Sztywny Pal Azji Awatar spike
    Cytat Zamieszczone przez prosekto Zobacz posta
    to mozesz sie zdzwic z tymi cudami. bo ja w zeszle wakacje 121kg na 1.5 iu rastana cypio plus halotestin, a obecniena 500mg susty i 5.3 iu gro 99kg. tnie jak wsciekly.

sen masz racje - 8 godizn nie ma szans przespac na tym w ciagu doby.

wszystko co opisales potwierdzam. termogeneze tez. na zadnym hgh tak nie grzeje
    Tak z ciekawości dlaczego susta na wycince? Nie chodzi mi że źle lecz wywnioskowalem że chce mocno wyciąć się to może lepiej na cypio?

Tak z ciekawości dlaczego susta na wycince? Nie chodzi mi że źle lecz wywnioskowalem że chce mocno wyciąć się to może lepiej na cypio?
    Wzialem stestowac ExportMed bo duzo pochlebnych opinii A przy okazji pomyślałem że fajnie wypełni przy rygorystycznej diecie, i faktycznie tak jest, ale czuje ze tłuszcz jest rozbity ale ciągle uwodniony i ciężko to dociąć A ja żadnych ia nigdy nie używam. Może nie ma takiej tragedii jak na enanie ale jednak. Pojde tak jak mowisz - zmienię na 400 cypio w tym tygodniu i odloze 400 primy. Master e w sporej dawce 2 tyg temu wrzuciłem wiec juz cos tam zaczyna tez kręcić. Po zmianie susty na cypio powinno ruszyć znow. Dzięki
    Ostatnio edytowane przez prosekto ; 08-11-18 o 23:32

Poczciwy dzik
    Mialem ochote sciagnac chinskie GH co je sprzedaja po 100iu ale jak Was poczytalem to mi sie odechcialo..
    :/
    Bo juz kiedys sprobowalem i byl tam jakis miks. I chyba sie nic w temacie nie zmienia jak widze

Cytat Zamieszczone przez bst Zobacz posta
    Mialem ochote sciagnac chinskie GH co je sprzedaja po 100iu ale jak Was poczytalem to mi sie odechcialo..
    :/
    Bo juz kiedys sprobowalem i byl tam jakis miks. I chyba sie nic w temacie nie zmienia jak widze
    nie jstes nawiniakiem, wiec nie bierz

A na SA tak wszyscy pimpuja i zchwalaja chińczyka

Uprawnienia umieszczania postów