Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789
Pokaż wyniki od 121 do 128 z 128

Wątek: zdrowie/doping badania - burza mozgow

Sztywny Pal Azji Awatar LukaszDr
    Prosekto daj info na PW jak przebadać owe produkty wraz z kosztami, to wezmę się za kilka ciekawostek i powrzucam z północy kraju .

Jaszczomp BF
    Cytat Zamieszczone przez prosekto Zobacz posta
    rozumiem Twoje podejscie. dla Ciebie to jest slabe i masz pelne prawo tak sadzic. dlatego mozesz wybrac inne laby. pozwalajac sobie na odrobine zloscliwosci - np swissa ktory w 10mg oxy ma 7mg wina, a w primie npp z dlugum testem jest balkan z polowa stezenia. kazdy bierze co lubi. ja tylko wstawiam papiery - nie oceniam

co rouzmiesz przez "lichy surowiec"? ze np 20mg "lichej" oxy jes slabsze niz 10 nielichej? rozszerz prosze swoja wypowiedz bo moze masz cos wartosciowego do przekazania
    Powiedzmy że lepiej kupić lab który zamiast 10mg daje 20 niż 5mg , ale jako szanujący się lab który nie raz tataj był wychwalany za jakość to powinien raczej trzymać się tego co na opakowaniu podaje, skoro w badaniach wyszło 20mg to mogli wypuścić info na opakowaniu 20mg, chyba że chcieli zrobić 10mg ale ktoś zbadał i wyszło 20mg i oni o tym nie wiedzieli.

Tyle... podsumowując że fajnie że stężenia nie są zaniżone, ale trochę słabo że wartość jest 2x taka i ktoś na nie świadomce może sobie krzywdę zrobić, o Oxie jaka panuje opinia to wiadomo, chyba większość wie że jak jest 10mg to pewnie ciężko nawet o 7mg żeby tam było , to ktoś załaduje x2 dawkę i przy takim SQ wyjdzie że zamiast np. 30mg wziął specjalnie np. 50mg zakładając że zaniżone może być ,co w efekcie da 100mg środka, a to już przebitka spora.

Słabo..to chodziło mi że każde odstępstwo od etykiety czy to na plus czy na minus solidnemu labowi raczej nie przystoi.
    Ostatnio edytowane przez macio09 ; 15-11-18 o 22:24

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez macio09 Zobacz posta
    Powiedzmy że lepiej kupić lab który zamiast 10mg daje 20 niż 5mg , ale jako szanujący się lab który nie raz tataj był wychwalany za jakość to powinien raczej trzymać się tego co na opakowaniu podaje, skoro w badaniach wyszło 20mg to mogli wypuścić info na opakowaniu 20mg, chyba że chcieli zrobić 10mg ale ktoś zbadał i wyszło 20mg i oni o tym nie wiedzieli.

Tyle... podsumowując że fajnie że stężenia nie są zaniżone, ale trochę słabo że wartość jest 2x taka i ktoś na nie świadomce może sobie krzywdę zrobić, o Oxie jaka panuje opinia to wiadomo, chyba większość wie że jak jest 10mg to pewnie ciężko nawet o 7mg żeby tam było , to ktoś załaduje x2 dawkę i przy takim SQ wyjdzie że zamiast np. 30mg wziął specjalnie np. 50mg zakładając że zaniżone może być ,co w efekcie da 100mg środka, a to już przebitka spora.

Słabo..to chodziło mi że każde odstępstwo od etykiety czy to na plus czy na minus solidnemu labowi raczej nie przystoi.
    Ja akurat sie w pełni zgodzę .
    Props ze jest wiecej niz ma byc ale przy tak duzej przebitce na mocnym oralu mozna zrobic sobie kuku.
    Jakkolwiek skoro srednia z 10 to 20mg to moglo rownie dobrze byc 5 tab po 10mg i 5 tab po 30mg.
    Dlatego ja zawsze zaczynam od najmniejszej dawki i ew zwieksze, niz od razu leciec na maks.
    Organoleptycznie metka tez jest raczej podsypana na plus bo to co te 30mg robi to poezja.

Dokładnie. Jest różnica w 150 antka a 300 lub 30 a 60 superdrolu. Oxa to jeszcze luz, ale może dlatego takie wzdęcia po niej są. Działa wzorowo, ale przy 3-4 tabs takie pierdzenie, że szok. Miałem wersję w kapsułkach, czerwony kolor.

Zwierzokoks Awatar prosekto
    Ta wersja w kapsułkach wyszlo 10.5mg w badaniach. Wiec może od wypełniacze wzdecia. Co do Antka to bardzo cenna uwaga - moze tez pójdzie do badania. Choć mi osobiście najbardziej zależy na halo i turze. Chociaż halo szkoda troche badać bo łatwo poznać po działaniu ze oryginal. Cobajwyzej ciekawosc stezsnia jak w antku. Ture na sobie malo testowalem wiec bardzo mnie i interesuje badanie
    Ostatnio edytowane przez prosekto ; 16-11-18 o 12:05
    "W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?"

Ja niedługo będe wciągał antka orala ze sq, to podziele się wrażeniami. Wcale bym się nie zmartwił, gdyby było tam x2

Sztywny Pal Azji
    Siema, mam pytanko. Wydaje mi się, że mógłby coś doradzic, ocenić
    Byłem u endokrynologa z wynikami i powiedział, że zajebioza wyniki, aczkolwiek wydaje mi sie, że raczej mocno średnio:

anty-TPO: <9 IU/ml 0-34
    Insulina: 14,8 uIU/ml 2,6-24,9
    TSH: 1,377 uIU/ml 0,350 - 4,940
    FT4 0,9 ng/dl 0,7-1,48
    FSH 3,34 mIU/ml 0,95-11,95
    LH: 4,79 mIU/ml 0,57-12,07
    Estradiol: 41 pg/ml 11-44
    Prolaktyna: 19,01 ng/ml 3,46-19,4

Wydaje mi się, że prolaktyna za wysoko i estradiol to samo. Jeśli testosteron wolny byłby jakos wysoko to moze ten estradiol jeszcze jakos.
    Jak myslisz ? Cały czas senny łażę, nic mi sie nie chce. A nie mam dostepu do jakiegos normalnego lekarza...

Zwierzokoks Awatar prosekto
    Cytat Zamieszczone przez AzAzElKK Zobacz posta
    Ja niedługo będe wciągał antka orala ze sq, to podziele się wrażeniami. Wcale bym się nie zmartwił, gdyby było tam x2
    hardkorowiec z Cb
    "W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?"

Uprawnienia umieszczania postów