Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14

Wątek: ile sarmow zamiast grama testa?jak z watrobka

ile sarmow zamiast grama testa?jak z watrobka

Witam, poniewaz bardzo mocno zostalem wysyfiony od tescia, a sarmy to przyszlosc dopingy to pytanie: ile jakiego samu zastapi mi grama tescia? Warto bawic sie na tym czasue w sarmy? Zwyklych saa nie moge. Jak z watroba na sarmach w dojebanych dawkach?

2. Chcesz spalić tłuszcz?

spalacz tluszczu
    Sztywny Pal Azji
    Ja na sterydianach się nie znam, ale z tematu co wcześniej założyłeś wyczytałem, że chcesz być kulturystą i to Twoje wielkie marzenie.

Polecam przejrzeć jak wyglądają plecy wielu kulturystów, jeśli nie jesteś w stanie przeżyć tego, to jak poradzisz sobie z resztą problemów, które mogą przyjść?

No roelly winklaar, I cala topka ma czyste plecy. Ale wrocmy do pytania

Sztywny Pal Azji
    Spoko, on i reszta która nie ma problemów ma do tego dobrą genetykę. Ty nie masz. Ale jak nie wiedziałeś, że towar może spowodować trądzik zanim zacząłeś brać to nie sądzę, że zobaczymy Cię kiedyś na Olimpii z takim ogarnięciem.

Akurat topka kulturystów leci Izotretionine niewiele mniej, niż całorocznie. Widać po stanie skóry w poszczególnych okresach.

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez krissxd Zobacz posta
    Akurat topka kulturystów leci Izotretionine niewiele mniej, niż całorocznie. Widać po stanie skóry w poszczególnych okresach.
    Czyli sprawa się rozwiązała, WillBeP dorzuć do stacka i można lecieć na trening.
    Ostatnio edytowane przez fazzeerr ; 02-10-18 o 20:38

[QUOTE=WillBeP;806050] Jak z watroba na sarmach w dojebanych dawkach?[/QUOTE

Już po tym tekście wiadomo, że to jełop ze srebrnym łańcuchem na szyi w pakerce animala. Za wszelka cene aby wygrać torbę sportowa pełna białka i gainera, dyplom i pucharek i uścisk dłoni prezesa jakiegoś wiejskiego festynu. Mr O nie będziesz. Rany co za dno.

Jaszczomp BF
    Po pierwszym wpisie było widać, że to troll.. skoro "topka" Olympi nie ma syfów to napisz do nich co biorą.

Zwierzokoks Awatar prosekto
    prowokacja. temat do usuniecia
    «Czy On jest grzesznikiem, tego nie wiem. Jedno wiem: byłem niewidomy, a teraz widzę»

[QUOTE=KARLOS;806063]
    Cytat Zamieszczone przez WillBeP Zobacz posta
    Jak z watroba na sarmach w dojebanych dawkach?[/QUOTE

Już po tym tekście wiadomo, że to jełop ze srebrnym łańcuchem na szyi w pakerce animala. Za wszelka cene aby wygrać torbę sportowa pełna białka i gainera, dyplom i pucharek i uścisk dłoni prezesa jakiegoś wiejskiego festynu. Mr O nie będziesz. Rany co za dno.
    Spierdalaj fajo, dlaczego po mnie cisniesz? Sam jestes dno, ja mam swoje narzenia a ty sie wpierdalasz. Takie pacany jak ty psuja caly temat

12. Wybierz suplementy dla siebie

Powiem ci tak bo bralem rozne sarmy w roznych mixach. Sarm nie ma podjazdu do saa czy testa o ktorego pytasz nawet w dawce sarm 5g dziennie. A pamietaj ze i nie masz pewnosci co w srodku bedziesz mial
    Ostatnio edytowane przez maly mis ; 05-10-18 o 06:30

Dokladnie tylko reklamy sarmow kiedys byly takie ze mozna bylo sie nabrac ze niby maja dzialac jak koksy

Zwierzokoks Awatar prosekto
    @ ziki

I mniej szkodzą nic tylko brac kilogramami. Przyszłość dopingu. Hahaha. Leżę.

Ale przynjamniej cos sie dzieje:
    Diss KARLOS VE WILLIBE ożywi forum
    Ostatnio edytowane przez prosekto ; 05-10-18 o 09:07
    «Czy On jest grzesznikiem, tego nie wiem. Jedno wiem: byłem niewidomy, a teraz widzę»

Nie ma co disować. Cała Topka Olympia i ja nie mamy polotu. Proponuje 1g radu w ramach grama teścia, 05g osty na stawy, prozdrowotnie na lipidy Gw tak 300mg + heptil 2 tabletki przed masturbacją dla profilaktyki wątróbki.

Uprawnienia umieszczania postów