Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Wątek: Warto poczytać

Trener Personalny Awatar Mawashi

2. Szukasz odpowiedniej odżywki?

Sztywny Pal Azji
    Fajny art. Mimo ze w polsce najczesciej umrzesz lub się wyleczysz zanim doczekasz terminu na MRI .
    Sam wiem po sobie. Jak mi cos "chruplo" na silowni przy MC to po usg, rtg i rezonansie odkryto pare smaczków w kregoslupie ktore w ogole nie mialy wplywu na samą kontuzje to juz zalecenia finalne to zeby lezec i sie nie ruszac ogolnie w ogole bo to.jebnie.(jakas genetyczna zmiana ze moj ostatni krag piersiowy wyglada jak ledzwiowy)

Maw jakbyś dysponował czasem i chęciami mógłbyś przedstawić filozofię dr JR, na którym jak sam widzę dużo się opierasz. To co z swojej praktyki uważasz za stosowne typu rodzaj treningu/preferencje/co warto itp. Nie wypracowanie, ale taki koncentrat.

Mądrego warto poczytać. Taka luźna prośba/koncepcja.

Dodam że Bartłomiej jest również niesamowicie przystojny.

Najlepszy translator do tego artykułu?

Cytat Zamieszczone przez Eclipse21 Zobacz posta
    Najlepszy translator do tego artykułu?
    google?

KARLOS - ok. Niezły pomysł.

Poczciwy dzik Awatar Krasina
    Fajne opracowanie.
    Dobry wstęp pod czytanki o "luzowaniu" tych taśm.

Panowie,
    szukam jak najobszerniejszego opracowania nt. diety śródziemnomorskiej. Ktoś coś może posiada?
    Albo jestem kaleką albo polski internet to dno i 5m mułu pod kątem merytoryki. Jak ktoś zna jakąś dobrą książkę to też jestem skłonny kupić.
    Anglojęzycznych stron jeszcze nie analizowałem, ale wszystko ku temu zmierza póki co.

Cytat Zamieszczone przez Krasina Zobacz posta
    Panowie,
    szukam jak najobszerniejszego opracowania nt. diety śródziemnomorskiej. Ktoś coś może posiada?
    Albo jestem kaleką albo polski internet to dno i 5m mułu pod kątem merytoryki. Jak ktoś zna jakąś dobrą książkę to też jestem skłonny kupić.
    Anglojęzycznych stron jeszcze nie analizowałem, ale wszystko ku temu zmierza póki co.
    https://extension.colostate.edu/docs...dnut/09386.pdf

Ale to c ow dokumencie to wiesz pewnie. Ja bym poszukał w przypisach i wtedy ryjesz głebiej. Co do publikacji w Pl to nie byłbym nadmiernym optymista.

To co załączyłeś i tak jest lepsze niż 3/4 polskich artykułów. Jutro wieczorem albo w weekend będę mieć więcej czasu to pokopię trochę w przypisach tak jak mówisz.
    Jeszcze podejrzewam, że literatura podróżnicza z lat ~60 z rejonów Krety byłaby fantastycznym źródłem.

Uprawnienia umieszczania postów