Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Sposoby na obniżenie ciśnienia

Sposoby na obniżenie ciśnienia

Znalazłem ciekawą stronę na temat obniżania ciśnienia.
    http://nadcisnienie.naturalneleczenie.com.pl
    Dowiedziałem się na przykład o niezwykłych właściwościach siemienia lnianego albo o tym, że omega 3 działa dopiero przy bardzo dużych dawkach. Co sądzicie o informacjach na niej zawartych? Niby medycyna naturalna, która się źle kojarzy, ale w przypadku ciśnienia nawet lekarze polecają pewne naturalne metody takie jak aktywność fizyczna czy ograniczenie soli.

2. Szukasz odpowiedniej odżywki?

Mi wystarczyło zrzucić trochę kilo leczyłem się ponad 3 lata na nadciśnienie. Od 6 miesięcy nie biorę żadnych tabletek i czuję się bdb. Piję kawę, monsterem też nie pogardzę.
    Jak trafiłem do lekarza pierwszy raz to miałem 200/110 w wieku 24 lat.. Wróciłem do aktywności fizycznej i ciśnienie idealne 120/80, a mierze co 2 miesiące przy oddawaniu krwi.

Nie spodziewałem się, że sama aktywność fizyczna i zrzucenie wagi może zdziałać takie cuda. Słysząłem o obniżeniu ciśnienia z ponad 200 ale dzięki jakiejś drastycznej diecie ryżowej.

Nie przeglądałem strony, ale od siebie polecę l-argininę. Stała suplementacja 5g dziennie.
    Poleciłem kilku znajomym i bardzo zadowoleni. Polecam najpierw sprawdzić jak działa jednorazowa dawka, potem podzielona 2-3 razy dziennie. Bo może okazać się, że lepiej na Ciebie będzie działało 2x2,5g zamiast 1x5g

Uprawnienia umieszczania postów