Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 40

Wątek: Eclipse21 | Minimum czasu | Maximum zaangażowania

Eclipse21 | Minimum czasu | Maximum zaangażowania

Dziennik "tak-o", od kilku lat nic nie notuje, nie zapisuje, trenuje intuicyjnie, krótko, intensywnie, 3-4x w tygodniu.

30.08.2018

35km na kolarzówce.

31.08 2018

Przez 40min:

A1. Wznosy hantli bokiem w opadzie
    A2. Wyciskanie kettlebells na ławce poziomej
    A3. Wiosło hantlą jednorącz w opadzie
    A4. Wykroki chodzone

B. Odwrotna tabata na AirBike (10/20sek x 8)

2. Chcesz spalić tłuszcz?

spalacz tluszczu
    Sztywny Pal Azji Awatar Cajmer
    Na kurwa wreszcie, zobaczymy jak magik cyrkowiec trenuje

W kółko jak chomik przez 40minut jeden po drugim. Tak to wyglada niemal zawsze

różowe hantle i kettle zatem?

Sezonowiec
    Noo, to będzie dziennik!
    "[...] No you wouldn't. [..] You're weak because you're weak." - Jim Wendler

Zwierzokoks Awatar Balduran
    O skurvol, będę obserwował!

Cytat Zamieszczone przez KeNiO Zobacz posta
    różowe hantle i kettle zatem?
    Trochę różowe, ale nie dlatego, że intensywność jest ogromna, po prostu ostatnio mocno schudłem, słabym jest, znam swoje miejsce w szeregu i nie pcham się do dużych obciążeń. Jak zawsze stawiam na >> jakość << ruchu. Rezygnacja z ćwiczeń bilateralnych na dół ciała (siady, ciągi) też mnie raczej oddaliła, a nie przybliżyła do ciężarów

Sztywny Pal Azji Awatar Siła
    Skąd decyzja o rezygnacji z siadów i ciągów?

Dysbalans między lewą, a prawą stroną.
    W skrócie: ciasne i poprzykurczane: prawy czworoboczny lędźwi, napinacz powięzi sz., przywodziciel, krawiecki, pasmo biodrowo-lędźwiowe, pośladkowy średni, upośledzony staw skokowy.
    Jeśli dotykały/dotykają mnie jakieś urazy/przeciążenia/kontuzje to tylko dotyczą prawej strony ciała
    Owszem, zrobię "ładne" siady i ciągi, ale żeby się do nich przygotowac i robić przynajmniej komfortowo potrzebowałbym z 30minut, a na to czasu nie mam.
    Czy coś robię z tym dysbalansem? Fizjo 1-2x w tygodniu i... tyle Szewc bez butów... nie mam czasu na pracę nad sobą we własnym zakresie. Chyba, że już mnie tak rwie i pali prawe biodro, że jestem zmuszony naprawić się "tu i teraz" samemu.

12. Wybierz suplementy dla siebie

Cytat Zamieszczone przez Eclipse21 Zobacz posta
    Trochę różowe, ale nie dlatego, że intensywność jest ogromna, po prostu ostatnio mocno schudłem, słabym jest, znam swoje miejsce w szeregu i nie pcham się do dużych obciążeń. Jak zawsze stawiam na >> jakość << ruchu. Rezygnacja z ćwiczeń bilateralnych na dół ciała (siady, ciągi) też mnie raczej oddaliła, a nie przybliżyła do ciężarów
    Po zeszłorocznej kontuzji pleców/pośladków po frontach również zrezygnowałem z tych cwiczen.
    RDL z hantlami jednonoz klasyk na poslad i dwugłowe. Wszelkie formy split przysiadu wystarcza by mięśnie ud nie były byle jakie. Siły tym człowiek nie zrobi jak piszesz śle w moim wieku i tymi kontuzjami czas był zmienić podejście.
    Teraz czas ogarnąć dramatycznie słaby ABS. Totalnie leży i kwiczy stabilizacja itp itd.

Poza tym siłownia mnie nuuuudzi.

Podrzuć pare innych zestawów na te obwodu.

Edyta.

Kierwa czytam to napisałeś powyżej i wypisz wymaluj ja. Z ta różnica ze ja lewostronnie rozdupcony
    Ostatnio edytowane przez KeNiO ; 01-09-18 o 12:00

Poczciwy dzik Awatar Dziadek
    Napiszę tylko, że kumpel z którym chodzę od kilku lat wspólnie na siłkę ćwiczy treningiem nazwijmy to obwodowym tzn. cieżary (wcale nie jakieś ogromne, generalnie lightowe, ale dużo repsów), kettlebell, TRX, sandbag, liny treningowe. Wszystko w ciągu, bez przerwy. I powiem Wam, że jest maga silny skurvol z niego. Do tego dobrze wygląda (chodzi mi o budowę ciała). Sam się zastanawiam patrząc na niego czy taka tradycyjna siłka jest konieczna do uzyskania dobrej sylwetki i niezłego poziomu siły.

Mam nadzieje, że uznacie, że to "w temacie"
    Ostatnio edytowane przez Dziadek ; 01-09-18 o 12:21

po kilkunastu latach pakowania bajsepsów, cycków, robienia siadów ATG (tylko takie przeca prawilne, bez względu na to czy człowiek sie do nich nadawał czy nie), ciągów czy innych pusz pressów, które są tak emocjonujące jak kopulacja żółwi czy innych rozwielitek, naturalną koleją rzeczy jest poszukiwanie innych metod/treningów oraz skrócenie czasu przebywania na siłowni (szczwególnie jeśli ktoś przede wszytskim jest trenerem.

Sztywny Pal Azji Awatar Siła
    Cytat Zamieszczone przez KeNiO Zobacz posta
    po kilkunastu latach pakowania bajsepsów, cycków, robienia siadów ATG (tylko takie przeca prawilne, bez względu na to czy człowiek sie do nich nadawał czy nie), ciągów czy innych pusz pressów, które są tak emocjonujące jak kopulacja żółwi czy innych rozwielitek, naturalną koleją rzeczy jest poszukiwanie innych metod/treningów oraz skrócenie czasu przebywania na siłowni (szczwególnie jeśli ktoś przede wszytskim jest trenerem.
    Ostatnio zacząłem kombinować z siadami bo bolało mnie po nich lewe biodro, a czasami obydwa, ciągnęło się to dobre pół roku. Oczywiście od zawsze ATG trzaskałem, kolana szły elegancko na boki ale mimo to, jak nagrałem od tyłu swoje stawy skokowe dopiero zauważyłem jak kostki zapadają się do środka pomimo że kolana były dalekie od ucieczki do środka. Teraz skupiam się na rozrywaniu podłogi stopami w trakcie każdego repa szczególnie w dolnej pozycji, siady dużo płytsze ale nadal poniżej równoległości i biodra przestały boleć, a łuk stopy w jednej i drugiej nodze jest zachowany.
    Ostatnio edytowane przez Siła ; 01-09-18 o 16:16

Siła - brawo zaczynajmy od podstaw - od stóp. Nie wiem czy to robisz, ale poświęć przed najbliższym treningiem 5 min na przerolowanie stóp (mają być tortury!) piłką lacrosse, ponaciągaj rękoma wszystkie palce ~ zmobilizuj je i działaj

01.09.2018

41km na kolarzówce.
    Ostatnio edytowane przez Eclipse21 ; 01-09-18 o 18:30

Uprawnienia umieszczania postów