Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Wątek: Przestroga - Tradzik po sterydach

Przestroga - Tradzik po sterydach

Witam wszystkich koksiarzy. Chce was przestrzec lekko przed dopingiem. Moim zdaniem najgorszym skutkiem ubocznym wcale nie jest gino, a tradzik. Mnie tak wysyfilo i to dopiero po pol roku walenia tescia, ze mialem cale plecy czerwone w syfach i z ropą. Czasem tez lala sie z nich krew. Poszedl tetralysal, ktory nic nie dal a potem izotek. Izotek wyleczyl orzez pol roku syfy, ale co z tego skoro pozostaly blizny a nawet gorzej niz blizny bo tzw keloidy czyli blizny przerostowe (bliznowce). Mam je na plecach i barkach. Ale co jakbym mial je na ryju? :/ leczenie tego typu blizn jest bardzi trudne, najlepszy jest laser ale z tego co widze dalej nie naprawia tego do 100%. Chcialem byc zawodowym kulturysta, sport jest moim zyciem i zdecydowalem sie na doping. Godzilem sie na wszelkie skutki uboczne, ale nie przewidzialem, ze zrobia sie blizny po tradziku oraz, ze moze wysyfic az w takim stopniu. Mój błąd, z tym ze nie widzialem nikogo w syfach na mojej silce a jak juz to w lekko nasilonych. Kolejna sprawa to to, ze chyba nikt chcacy sie dopingowac nie mysli az tak o skutkach ubocznych albo bagatelizuje je dla wyzszego celu. Moim zdaniem koksowanie nie bylo tego warte, jakby mnie nie wysyfilo to by bylo warte - ALE TO JEST RULETKA. Napisalem to specjalnie, abyscie mieli wieksza swiadomosc tego co sie moze stac. Jesli admin nie usunie postu to opisze tez moja walke z tymi oto bliznowcami. Na koniec dodam, ze mysle iz warto sie pochylic nad SARMamu, ktore sa znacznie mniej androgenne daja mniej skutkow ubocznych a wcale nie sa takie drogie bo nie trzeba profilaktyki oplacac zbytnio. Pozdro

2. Szukasz odpowiedniej odżywki?

Dodam tez, ze niewiem jak dziala tradzik mlodzienczy , ale z tego co czytam to dziala przez nadmiar hormonow jak testosteron i przez nadwrazliwosc na androgeny. To by oznaczalo, ze osoby z tradizkiem mlodzienczym nie powinny w ogole sie zabierac za SAA. Ja tradziku mlodzienczego nie mialem prawie wcale a po SAA porazka

OK rysiek, dzięki.

Nmzc. Narazie probowalem cepan i lipa, teraz zamowilem derma roller - mikronakluwanie

Sztywny Pal Azji Awatar Cajmer
    Moja skóra jest tak nieskazitelna, że az mnie to drażni. Muszę iść wbić z 3g. Dzięki za radę elo pozdro

Cytat Zamieszczone przez WillBeP Zobacz posta
    Witam wszystkich koksiarzy. Chce was przestrzec lekko przed dopingiem. Moim zdaniem najgorszym skutkiem ubocznym wcale nie jest gino, a tradzik. Mnie tak wysyfilo i to dopiero po pol roku walenia tescia, ze mialem cale plecy czerwone w syfach i z ropą. Czasem tez lala sie z nich krew. Poszedl tetralysal, ktory nic nie dal a potem izotek. Izotek wyleczyl orzez pol roku syfy, ale co z tego skoro pozostaly blizny a nawet gorzej niz blizny bo tzw keloidy czyli blizny przerostowe (bliznowce). Mam je na plecach i barkach. Ale co jakbym mial je na ryju? :/ leczenie tego typu blizn jest bardzi trudne, najlepszy jest laser ale z tego co widze dalej nie naprawia tego do 100%. Chcialem byc zawodowym kulturysta, sport jest moim zyciem i zdecydowalem sie na doping. Godzilem sie na wszelkie skutki uboczne, ale nie przewidzialem, ze zrobia sie blizny po tradziku oraz, ze moze wysyfic az w takim stopniu. Mój błąd, z tym ze nie widzialem nikogo w syfach na mojej silce a jak juz to w lekko nasilonych. Kolejna sprawa to to, ze chyba nikt chcacy sie dopingowac nie mysli az tak o skutkach ubocznych albo bagatelizuje je dla wyzszego celu. Moim zdaniem koksowanie nie bylo tego warte, jakby mnie nie wysyfilo to by bylo warte - ALE TO JEST RULETKA. Napisalem to specjalnie, abyscie mieli wieksza swiadomosc tego co sie moze stac. Jesli admin nie usunie postu to opisze tez moja walke z tymi oto bliznowcami. Na koniec dodam, ze mysle iz warto sie pochylic nad SARMamu, ktore sa znacznie mniej androgenne daja mniej skutkow ubocznych a wcale nie sa takie drogie bo nie trzeba profilaktyki oplacac zbytnio. Pozdro
    dzieki

Sztywny Pal Azji Awatar Siła
    Poka zdjęcia tych pleców

Słaby troll. Ryszard to przynajmniej jakiś poziom trzyma.

.

...
    Ostatnio edytowane przez Pan_Cyga ; 10-08-18 o 09:46 Powód: .

O to chodzilo z jakims Ryskiem tak? Ja nie trolluje, to ze was to nie dotyczy to nie zdarzy ze tak nie jest. Macie dowod z waszego ulubionego portalu http://www.ergo-log.com/scarred.html . To smutne ze mnie olewacie cieplym moczem. Dalbym zdjecia ale juz sa plecy wyleczone , tylko pare bliznowcow zostalo. Byla tragedia

12. Wybierz suplementy dla siebie

Jaszczomp BF Awatar Poki
    Miałeś tendencje. Koks je uwydatnił/aktywował. Każdy/większość ma świadomość, ale też większość skutków ubocznych, które są nagłaśniane nigdy nie doświadcza.
    ....:::: HeaVeN....HeaVeN'S BoDieS..WhIrL ArOunD Me..MakE Me WoNdeR::::....

Uprawnienia umieszczania postów