Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Carb back loading dieta

Carb back loading dieta

Zastanawiam się nad zmianą diety i ta wydaje mi się najbardziej przystępna, myślę że nie będę się przy niej męczył, ale mało o tym jest w sieci a z tego co czytam na anglojęzycznych stronach jest wiele rzeczy które mi się wykluczają. Np: nie jemy az do posiłku po treningowego w ogóle wegli a pod tym przykładowe śniadanie: 4 jajka papryka szpinak trochę sera. Jak to się ma do braku wegli jak i papryka i szpinak i ser razem mają z 15g węglowodanów? To samo drugi i trzecu posiłek, pierś z indyka i warzywa ile zmieścisz, no to lekko 10-15g węgla weszło. I tak idąc mam już 50g wegli do samego treningu a później mogę wpierdalać jak swinia? Coś mi tu nie pasuje, wezcie wytłumaczcie mniej ogarniętemu koledze, może macie jakieś fajne linki które pomogą mi zrozumieć.

2. Szukasz odpowiedniej odżywki?

50g węgla to tyle co nic. Poziom amatorski czy pro? Jak amator to za dużo się nie przejmuj. Przed treningiem tak jak napisałeś, najlepsza pora na trening to popołudnie. Po treningu jesz węglowodany i białko, unikasz tłuszczu. Nie jedz tylko jak świnia, ale kontroluj całodzienny lub tygodniowy bilans kaloryczny. Imo prosta dieta, nawet na deficycie nie odczuwa się aż tak głodu.

100pro amator

Ile wegli mogę zjeść po treningu? I czy macie jakieś inne propozycje śniadania niż jajka?

Uprawnienia umieszczania postów