Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Czy tak powinien wyglądać dzienny plan żywieniowy osoby trenującej rano?

Czy tak powinien wyglądać dzienny plan żywieniowy osoby trenującej rano?

Witam.
    Mam takie pytanie odnośnie prawidłowego odżywiania podczas dni w których trenuję siłowo.
    Od kilku tygodni chodzę na treningi rano, na czczo. Czy według Was taki dzienny jadłospis jest ok? Czy powinienem coś zmienić?
    Godzina 6:30 Trening
    Godzina 8:00 Serwatka (1 porcja)
    Godzina 11:30 Serek wiejski + chleb razowy z szynką z kurczaka i warzywami oraz serem
    Godzina 15:00 Ryż + Pierś z kurczaka i warzywami
    Godzina 18:00 Jogurt naturalny z płatkami górskimi, rodzynkami i płatkami crunchy
    Godzina 21:00 Zazwyczaj wpada tutaj twaróg półtłusty

Czy coś takiego ma sens? Ogólnie starałem się jadać pierś z warzywami zazwyczaj przed/po treningu. Ale zauważyłem że duża porcja węglowodanów z rana źle na mnie działa.

2. Chcesz spalić tłuszcz?

spalacz tluszczu
    Jaszczomp BF Awatar BzykuDG
    Jest spoko, o ile jesteś bikiniarą. Nie podałeś ilości, ale to jest jakaś Głodówka.
    Od razu po treningu rano wjeżdża konkretna porcja białka z węglami, a nie Tyn jeszcze chlebek z szynką 4h po treningu.

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez BzykuDG Zobacz posta
    Jest spoko, o ile jesteś bikiniarą. Nie podałeś ilości, ale to jest jakaś Głodówka.
    Od razu po treningu rano wjeżdża konkretna porcja białka z węglami, a nie Tyn jeszcze chlebek z szynką 4h po treningu.
    Nie podał ilości, ile waży, aktywności na treningu i poza nim i już stwierdzasz, że się głodzi? Rozumiem, że chleb zrobiony z pszenicy to jest bezwartościowy produkt, natomiast jakby zjadł makaron z tej samej pszenicy to byłoby już świetnie?

Jeśli, źle się czuje przy dużej ilości węglowodanów z rana, to ma na siłę wciskać? Bo co się stanie? Okno anaboliczne ucieknie? Nie mówiąc już 'od razu po treningu'. Dla wielu ludzi nie jest to dobre rozwiązanie, bo jest to niewygodne i bywa nieprzyjemne dla żołądka.

@Sparrowek

Ja bym proponował, przed treningiem białko, po treningu białko (w takim czasie przed i po, w którym nie odczuwasz dyskomfortu, jeśli bez problemu jest dla ciebie 30 min przed i zaraz po, to ok, jeśli nie to zmień)

Potem posiłki rozłożone tak jak Ci wygodnie. Przetestuj czy jedząc większy (więcej węglowodanów albo tłuszczy lub obu) posiłek przed snem masz więcej energii z rana i czy nie przeszkadza Ci to w spaniu.
    Ostatnio edytowane przez fazzeerr ; 15-07-18 o 13:54

Jaszczomp BF Awatar BzykuDG
    "tak" na wszystkie Twoje pytania.

Super, właśnie o taką odpowiedź mi chodziło, fazzeerr.
    Zastanawiałem się właśnie nie wypijać białko przed i po treningu oraz czy jadanie węgli ma jakiś większy wpływ jeśli nie jest w okienku przed/po treningu
    Dzięki za odpowiedź!
    Ostatnio edytowane przez Sparrowek ; 15-07-18 o 15:17

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów