Strona 3 z 213 PierwszyPierwszy 123451353103 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 3183

Wątek: Lajfstajl, praca, edu, używki, żarcie, sexy, free time

Przeraża mnie to co piszesz.

Zasmucił mnie Kipuś bardzo, Ty przeraziłeś..

Dzisiaj idę na grilla firmowego, nachlam się piwa, może mi przejdzie.

Trener Personalny Awatar Mawashi
    Cytat Zamieszczone przez rysiokoks Zobacz posta
    i naprawdę nie wyłapałeś w tym ironii?

sheeeet.
    Ja ałapałem. Dużo w tym prawdy co napisałeś.

Problem w tym, że do pewnego statusu społecznego i poziomu umysłowego/mentalnego się dochodzi. To jest pewien proces. To o czym piszesz przytrafia się zawsze, kiedy komuś wydaje sie, że to się da obejść i np. kupić.
    To nie koniecznie wieśniak co ojcowiznę sprzedał, ale czasem dziewczyna z call center w pcimiu co złapała pracę na recepcji w korpo.

Ten sam poziom.

Wychodzą z tego takie Dyzmy przebierańce. Coś jak mój dwuletni syn, który zakłada moja koszulę po pracy i buty w przedpokoju i mówi że idzie do pracy.
    Wygląda zabawnie, pociesznie i bywa to wzruszające.

Z tym że ona ma 2 lata.

Ja takich przebierańców roszczeniowych, głupiomądrych widuję codziennie.
    Najgorsze laski przebrane w ciuchy które do siebie nie pasują, bez gustu ale z Zary czy butiku handlującego podróbami z Chin. Spryskane perfumami od znajomego handlarza testerami tak, że w windzie można się zrzygać. Do kompletu biały piesek, taki mały chujek, co sra pod drzwiami od klatki (autentyk) a dama robi krok nad gównem i idzie dalej. Koniecznie gadając na cały ryj przez iPhona z promocji z jej równą tempą pizdą.

Wczoraj stoję w sypialni przy oknie, wieczorem z synem na parapecie oglądamy sobie co się dzieje. I nagle z klatki na przeciwko wychodzi kurwa elegancik w slim fit gajerze i różowej koszuli, łysy opalony Adonis typu bóg sukcesu seksu i biznesu w klubie w Łomży.
    Wynosi wór śmieci i wpierdala go do tego małego kosza przy klatce na pety i papierki i wraca do klatki. Za daleko kurwa do śmietnika.

Ręce opadają.

to tak samo jak ze spalaczami tłuszczu już o tym pisałem. Brało się ECA lub Clen skutki uboczne były znane dało się nad tym zapanować. Teraz na rynku pelno spalaczy jakieś tajne formuły, multum substancji nie do końca wiadomo co w końcu spala. A ludzie skarżą się że mają jakieś zjazdy itp
    Ostatnio edytowane przez mere ; 25-05-18 o 09:44

Sztywny Pal Azji Awatar Krasina
    A propos ludzi którym odpierdala,
    Ostatnio u mnie na wydziale skręciła się afera, bo paru głąbów z 1. roku gadali w kawiarni, że co to ma być, że profesorem na katedrze anatomii jest tylko docent (prof. nadzwyczajny, a nie belwederski) i różne niepochlebne opinie na jego temat Na ich nieszczęście słyszała to prorektor ds studenckich, wypytała o nazwiska i ciekawe jakie będą konsekwencje. Mam tylko nadzieję, że wyciągną je indywidualnie a nie grupowo, jak to uczelnie mają w zwyczaju.
    Podwójni debile, gadali o tym w takim miejscu. Mówili to denciaki z pierwszego roku, którzy chuja wiedzą o czymkolwiek, a ubliżają człowiekowi, który od 40 lat prężnie działa naukowo i zawodowo. Ręce opadają.

Inni potrafili doktorowi biologii molekularnej powiedzieć, że "ma nie kozaczyć bo nawet nie jest lekarzem i może niedługo nie pracować na tej uczelni" ))))) Tępe pizdy.
    Ostatnio edytowane przez Krasina ; 25-05-18 o 09:47

Cytat Zamieszczone przez Mawashi Zobacz posta

Ja takich przebierańców roszczeniowych, głupiomądrych widuję codziennie.
    Najgorsze laski przebrane w ciuchy które do siebie nie pasują, bez gustu ale z Zary czy butiku handlującego podróbami z Chin. Spryskane perfumami od znajomego handlarza testerami tak, że w windzie można się zrzygać. Do kompletu biały piesek, taki mały chujek, co sra pod drzwiami od klatki (autentyk) a dama robi krok nad gównem i idzie dalej. Koniecznie gadając na cały ryj przez iPhona z promocji z jej równą tempą pizdą.

jak już to wyszło to odbije trochę piłeczkę w stronę facetów...

Nieważne, czy dyrektor finansowy, taksówkarz, śmieciarz, murarz, czy ogrodnik (do każdego mam taki sam szacunek, zakładając, że jest dobrym człowiekiem), fryzura kurwa na SS, przedziałek, albo z wygolonym jednym bokiem - japieeeerrrrrdoleeee

Fryzura powinna przede wszystkim pasować do twojego wizerunku, ubrań, jakiegoś statusu, towarzystwa w jakim się obracasz, a tu kurwa wraca jakiś chłopek roztropek z ekipy remontowej w ogrodniczkach upierdolonych żółtą farbą, na ramionach jakieś koślawe tribale i oczywiście na łbie fryzurka a'la:

Rzecz jasna, nie taka ładna, tylko zrobiona gdzieś po taniości u Karyny na rogu, włosy przerzedzone, z zakolami, więc wygląda podwójnie śmiesznie... no jasna cholera, jak można sobie zrobić coś takiego z kępki włosów, która nadaje się tylko do zgolenia?

Naprawdę taki gość, czy inny otyły taksówkarz wyglądałby lepiej jakby zgolił się jak statham, jakiś delikatny zarost, zmyć te kurwa żałosne mazidła z łap jakimś laserem, albo 3 razy się zastanowić zanim się namaluje jakieś gówno na ciele i by było 10 razy lepiej.

A tak, chodzą z tymi kępkami zaczesanymi na bok na siłe. Sami kurwa modele

Do takiej fryzury trzeba mieć odpowiednią twarz, a nie nalaną okrągłą czerwoną gębę. Do okrągłego ryja, rzadkich włosów to tylko ogolić się na marines, jakiś zarost do tego (jak ma z czego) i tyle, a nie robić z siebie takiego grzyba, który na siłę próbuje być kimś kim nie jest.

I te chinosy różowe/czerwone/zielone, na niegzrabnych cielskach, jakieś kolorowe koszuleczki, trampeczki, czapeczki, nereczki, goście po 45-50 lat. Noż w dupę węża, nie każdy musi być Kubą Wojewódzkim

Gniję strasznie z tego.

Zamiast stawiać na klasykę, to się wbijają w takie pawie barwy aż szczypie w oczy nie raz. Do 14:00 zmiana przy łopacie, a od 14:00 w górę Tęczowi chłopcy radarowcy z grzywkami na bok
    Ostatnio edytowane przez rysiokoks ; 25-05-18 o 09:58

Cytat Zamieszczone przez KeNiO Zobacz posta
    Wy piszecie o szkole, że takie chore czasy się porobiły.

Zapraszam do zakładu poprawczego. To co Panie z ministerstwa porobiły ze łbami tych młodocianych (niestety w większości patoli przećpanych dopalaczami) bandytów to byście nie uwierzyli. Wg tych Pań to są dzieci skrzywdzone przez los, które trzeba traktować z największą troską, opieką itp. Tak w nich rozwinęto postawę roszczeniową że tylko u bardzo mocno bananowych dzieci takową się widuje. Nie wspomnę ile "gilotyn" każdego dyżuru wisi nad moim łbem (zakazów, nakazów, zaostrzeń, obostrzeń i nie dla małoletnich bandytów, ale dla wychowawców, którzy traktowani są jak zwyrodniali przestepcy).

szczerze? Zaczynam zastanawiać sie by jebnąć to i pójść na pomocnika murarza. Odjebie swoje, 8-10 godzin, ale łeb będę miał czysty od tego ścierwa.
    https://www.tvn24.pl/braniewo-dwoch-...,839923,s.html

Nie wyobrażam sobie tego. Nie ogarniam.
    Dwoje bogu ducha winnych ludzi z innej epoki, wychowanych na poziomie innych wartości brutalnie zderzyło się z degeneratami którzy nie mają pojęcia o życiu.

Dlatego bardziej boję się takich półmózgów u siebie na podwórku, niż np. imigrantów skądkolwiek by byli. Bardziej się boje takich idiotów niż wojsk Putina, czy złodziei czających się na mój majątek.
    Realny proces degeneracji społeczeństwa się zaczął i nie jest to żaden plan zniszczenia wartości europejskich przez obce siły. Sami to sobie robimy.
    Godząc się na to i wybierając tych, którzy się na to godzą.

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez KeNiO Zobacz posta
    dokładnie jest jak piszesz.

pracę w ZP rozpocząłem dekadę temu. Wówczas młodzież tam będąca była głównie uzależniona od alko, kleju ewentualnie samoróbek. Tylko Ci z bogatych rodzin (a było takich raptem kilku) lub dilerzy od koko i amfy.
    Teraz jest dramat, niemal każdy z nich walił i nadal łoi dopały. Co drugi jest od tego uzależniony. Mózgi mają posiekane okrutnie. Dziury w "mózgu" okrutne to robi. Najgorsze, że dla nich kolejny buch może być ostatnim. Mieliśmy 3 przypadki ućpania dopałami gdzie lądowali od razu na ojomie w ciężkim stanie.

Pomijając fakt że młodzież jest teraz w większości pizdowata, to po dopałach można sobie tylko wyobrazić jak taka jednostka funkcjonuje w warunkach wolnościowych. Niestety, w ZP mają dobrobyt. Dosłownie. Śniadanie, 2 śnieadanie, obiad z deserem, kolacyjka. Do tego pralnia która ogarnia im ciuszki. Z socjala dostają nike, pumy, adiki, itp itd. gdzie na codzień łażą w szmatach z lumpeksu

książkę by napisał, a dopiero za mną 10 lat...
    Dzięki za odpowiedź. Przerażające że wychowujesz dziecko naście lat, czasem kilka lat się wcześniej o nie starasz, a wystarczy jeden-dwa eksperymenty z ziomeczkami i grozi to kalectwem do końca życia.

To jeszcze dopytam, jeśli pozwolisz. Biorąc pod uwage oplakany stan polskiej psychiatrii oni wracają na wolność w podobnym stanie psychicznym jak weszli do ośrodka? Poza szkołą coś robią, czy bąki zbijają jak na wolności?
    A jak to jest z alko? To faktycznie jest pokolenie ktore się napatrzylo na zażulonych ojców i wujków i dlatego woli kreskę czy liczy się efekt, środek nieważny?

Cytat Zamieszczone przez Krasina Zobacz posta
    Inni potrafili doktorowi biologii molekularnej powiedzieć, że "ma nie kozaczyć bo nawet nie jest lekarzem i może niedługo nie pracować na tej uczelni" ))))) Tępe pizdy.
    Do mnie jeden kiedyś kozaczył na zaocznych, że go nie upierdolę bo on płaci za studia i jest ich mało. Zdziwił się. Nie żebym się mścił ale był autentycznie głąbem i nic nie potrafił.
    Nie rozpisuję cykli, ani w nich nie doradzam. Proszę więc o to nie pytać.

Poczciwy dzik Awatar satanic
    Najgorzej, że takich coraz więcej, byście widzieli co goście po dopalaczach odpierdalają u nas na komendzie w celi to nie jeden by nie wierzył, że to ludzie.

Cytat Zamieszczone przez Mawashi Zobacz posta
    https://www.tvn24.pl/braniewo-dwoch-...,839923,s.html

Nie wyobrażam sobie tego. Nie ogarniam.
    Dwoje bogu ducha winnych ludzi z innej epoki, wychowanych na poziomie innych wartości brutalnie zderzyło się z degeneratami którzy nie mają pojęcia o życiu.

Dlatego bardziej boję się takich półmózgów u siebie na podwórku, niż np. imigrantów skądkolwiek by byli. Bardziej się boje takich idiotów niż wojsk Putina, czy złodziei czających się na mój majątek.
    Realny proces degeneracji społeczeństwa się zaczął i nie jest to żaden plan zniszczenia wartości europejskich przez obce siły. Sami to sobie robimy.
    Godząc się na to i wybierając tych, którzy się na to godzą.
    Moja rada na takich typów nastoletnich uwalonych dopałami czy chuj wi czym: omijać i to szerokim łukiem. Nieststy, te życiowe łajzy, wypierdki społeczne idąc w grupie 3-5 chujków nigdy nie poleca na Ciebie z gołymi rękami. Każdy z nich coś ma za paskiem.
    Wierzcie mi, a nie będę Wam cytował, za jakie rozboje siedzą "tylko" w zakładzie poprawczym PÓŁ-OTWARTYM, to bylibyście dosłownie przerażeni co odpierdalają sądy, jak błahe wyroki dla tych zwyrodnialców są przyklepywane.

Cytat Zamieszczone przez siwy800 Zobacz posta
    Dzięki za odpowiedź. Przerażające że wychowujesz dziecko naście lat, czasem kilka lat się wcześniej o nie starasz, a wystarczy jeden-dwa eksperymenty z ziomeczkami i grozi to kalectwem do końca życia.

To jeszcze dopytam, jeśli pozwolisz. Biorąc pod uwage oplakany stan polskiej psychiatrii oni wracają na wolność w podobnym stanie psychicznym jak weszli do ośrodka? Poza szkołą coś robią, czy bąki zbijają jak na wolności?
    A jak to jest z alko? To faktycznie jest pokolenie ktore się napatrzylo na zażulonych ojców i wujków i dlatego woli kreskę czy liczy się efekt, środek nieważny?
    W ZP oprócz gimnazjum i zawodówki bardzo mocno działamy w środowisku otwartym. Oczywiście tylko z chętnymi wychowankami, a takich coraz mniej. Są to głównie prace społeczno-użyteczne na potrzeby instytucji (ja sam napisałem cały program terapii opartej o elementy dogoterapii i przez 2,5 roku objeździłem okoliczne schroniska dla zwierząt pomagając przy tych zwierzakach. Jak zaznaczyłem małolaty są coraz bardziej leniwi i roszczeniowi. Jak pytam czy jedziemy tu czy tam, to od razu pytanie: czy będzie za to pizza, kawa, papierosy itp. ręce kurwa opadają. Wolą w tym czasie napierdalać przez 6-8 godzin w Fifę na PSP4

staramy sie im organizować terapie dotyczące uzależnień, ale praktycznie nie możesz ich zmusić do uczestnictwa. To że siedzi w grupie na zajęciach terapeutycznych nie znaczy że chce cos z nich wynieśc dla siebie. Organizujemy spotkania z "czynnymi" więźniami, którzy jeszcze niedawno uznawali się za sztywną grypserę a teraz po 15 latach odsiadki zieją z tego i sami siebie za to nienawidzą, ze dali się wkręcić w takie głupoty. Żywe przykłady im sadzamy przed nosem, facetów, którzy nie jednego z nich gołymi rękami by oskórowali, ale do łbów taka refleksja nie trafia.

Taki przykład: 9-10 lat temu jak zapytałem kto jest chętny wyjść na boisko pograć w piłę to miałem 25 chętnych!!!! Teraz mam 3-5 chętnych, bo reszta owszem może i wyjść ale się poopalać!!!

Zwyrodnienie postępuje u nich coraz większe. Są coraz bardziej bestialscy w swoich działaniach a idzie za tym szalenie duża świadomość jaka odpowiedzialność im grozi. Są cwani i wiedzą że w 95% rozbojów do 17 r.ż. sąd nie uwali ich jak dorosłych, nawet jak komuś łeb urwą (a mam obecnie takich dwóch na stanie).

Cytat Zamieszczone przez satanic Zobacz posta
    Najgorzej, że takich coraz więcej, byście widzieli co goście po dopalaczach odpierdalają u nas na komendzie w celi to nie jeden by nie wierzył, że to ludzie.
    otóż to
    Ostatnio edytowane przez KeNiO ; 25-05-18 o 11:19

11. Pyszne odżywki białkowe

Maw również nie ogarniam tego.

Nie do pojęcia.

To co, dać nam broń?

Keniu powystrzelać to bydło..2 głową 2 korpus jak mawia jeden kapral
    Ostatnio edytowane przez Miętowy ; 25-05-18 o 11:43

Cytat Zamieszczone przez Miętowy Zobacz posta
    Mama również nie ogarniam tego.

Nie do pojęcia.

To co, dać nam broń?
    moim zdaniem każdy z nich powinen być od razu w takich placówkach kastrowany chemicznie. bydlęta są płodne jak jasna cholera. gdzie nie wsadzi to zasieje. jakie dzieci się rodzą z takich związków możecie się łatwo domyśleć.

broń nic nie da, jak skoczy na Ciebie 5 łebków. Owszem, na chwilę się ogonisz ale szybko znajdą miejsce Twojego zamieszkania i grzecznie zapukają basebolami do Twoich drzwi (piszę to z autopsji, bo miałem i taką sytuację)

Cytat Zamieszczone przez Miętowy Zobacz posta
    Mama również nie ogarniam tego.

Nie do pojęcia.

To co, dać nam broń?
    Jeszcze odszczekamy.

Czyli w zasadzie sens istnienia ZP jest teraz żaden bo i tak nie spełniają swojej roli. Ale jak mają spełaniać skoro zainteresowanie własnym losem "osadzonych" jest w zasadzie żadne. To samo tyczy się np. zawodówek gdzie pracuje moja żona. Większość z wyrokami i kuratorami i wielkie zdziwienie, że szkoły sobie nie radzą,a zawodówki to sam margines. A jak ma być jak ta gówniarzeria ma ciebie i w sumie siebie za nic. Jak czasem mi opowiada co się tam odpierdala to ręce opadają. Zresztą sam za czasów studenckich miałem praktyki w OHP to też swoje widziałem.
    Na zjebów faktycznie ma co ruszać. Raz jako bohater jednego pierdalnąłem, to dostałem potem z partyzanta i nastepnie poprawka kop w łeb. Finalnie skończyłem na SOR i tydzień w szpitalu. A gość jedyne co to wrócił do ZP bo młodociany. I co? I jajco w sumie.
    Ostatnio edytowane przez Kipuś ; 25-05-18 o 11:34
    Nie rozpisuję cykli, ani w nich nie doradzam. Proszę więc o to nie pytać.

Cytat Zamieszczone przez Kipuś Zobacz posta
    Czyli w zasadzie sens istnienia ZP jest teraz żaden bo i tak nie spełniają swojej roli. Ale jak mają spełaniać skoro zainteresowanie własnym losem "osadzonych" jest w zasadzie żadne. To samo tyczy się np. zawodówek gdzie pracuje moja żona. Większość z wyrokami i kuratorami i wielkie zdziwienie, że szkoły sobie nie radzą,a zawodówki to sam margines. A jak ma być jak ta gówniarzeria ma ciebie i w sumie siebie za nic. Jak czasem mi opowiada co się tam odpierdala to ręce opadają. Zresztą sam za czasów studenckich miałem praktyki w OHP to też swoje widziałem.
    ZP powinny istnieć, ale na innych zasadach.
    Bezsensowny mamy obecnie wymiar sprawiedliwości, który takich kanalii nie potrafi odpowiednio ustawić za czasu. Zamiast podawać wszystko na złotej tacy gnojki u nas powinni zapierdalać od 6 do 18 każdego dnia bez wyjątku, a pracy wokół jest mnóstwo. Nie na zasadzie "czy jaśnie wielmożny wychowanek zechciałby popracować".

Niestety wszystko psują Panie z nadzoru ministerialnego, które przypierdalają się tylko do pracowników o wszystko, zapominając z kim my na co dzień mamy do czynienia. Jak dodam, że owe panie z nadzoru często gęsto nie miały nawet dnia praktyki z taką młodzieżą to już chyba sami wiecie dokąd to będzie zmierzać.

Praca praca praca - to powinno być nieodłącznym elementem KAŻDEJ placówki penitencjarnej, a nie leżenie chujem do góry i stawianiem żądań.

Uprawnienia umieszczania postów