Strona 228 z 228 PierwszyPierwszy ... 128178218226227228
Pokaż wyniki od 3 406 do 3 418 z 3418

Wątek: Lajfstajl, praca, edu, używki, żarcie, sexy, free time

Cytat Zamieszczone przez P4TRYK Zobacz posta
    może siedzą i sie opierdalają? 5-6 netto to raczej nikt nie idzie programować ogarnięty, no chyba ze na 1/2 etatu ( o ile mowimy netto na UoP)
    u nas nikt nie ma B2B.

Wszyscy od sprzątaczki po dyrektorów UoP na pełny etat (nie jestem pewny jak zarząd i prezes bo to już stanowiska typowo polityczne dla rodziny posłów i senatorów, więc sobie robią co chcą i jak chcą).

Możliwe, że faktycznie się opierdalają i cieszą wygodną, bezpieczną posadką bo stąd się nie da wylecieć.

Sztywny Pal Azji Awatar P4TRYK
    Cytat Zamieszczone przez rysiokoks Zobacz posta
    u nas nikt nie ma B2B.

Wszyscy od sprzątaczki po dyrektorów UoP na pełny etat (nie jestem pewny jak zarząd i prezes bo to już stanowiska typowo polityczne dla rodziny posłów i senatorów, więc sobie robią co chcą i jak chcą).

Możliwe, że faktycznie się opierdalają i cieszą wygodną, bezpieczną posadką bo stąd się nie da wylecieć.
    no i to jest puenta, 6k netto na uop to nadal nie wychodzi tak źle na stałą posadkę (urlopy, chorobowe itd). Na b2b ma sie o wiele wiecej, ale ja każde wakacje, choroby itd już wykładam ze swoich - czyli doliczasz do stawki (może dlatego od 4 lat nie choruje), jednak na wakacje jeszcze jako tako latam.
    Ostatnio edytowane przez P4TRYK ; 20-01-20 o 22:11

5 tys na działalności to ciezko by bylo bo odliczając koszty firmy az takie kokosy nie zostaja

Chwila oderwania od apokalipsy...

uwaga...

TO po lewej to jutuber kubańczyk, 24 l.

Ta po prawej to Ola Ciupa, 29 l.

Oni są parą.

Proszę o wyjaśnienia zainteresowanych.

W którym momencie pierdolone lamusy na liścia, jutuberki, które za mojej gimbazy miałyby codzienne zabierane śniadanie i spuszczany łeb w kiblu, stały się najbardziej atrakcyjną PARTIĄ na rynku matrymonialnym?

Przecież oni mają już ten sam target lasek co piłkarze praktycznie.

Mój mózg właśnie wyjebał ERROR jak to zobaczyłem.

To nie może być prawda.
    Ostatnio edytowane przez rysiokoks ; 21-03-20 o 14:58

nie no kurwa nie wierze, że ona przed nim klęka i bierze jego śmierdzącego otłuszczonego siura do buzi. To jest niemożliwe. Nie nie nie.

nie... chce się obudzić

Czemu

Może ma to coś dzięki czemu po kilku zdaniach lalka wie że jest podległa?

Plastikowy rurociąg
    Ostatnio edytowane przez Miętowy ; 21-03-20 o 15:04

Cytat Zamieszczone przez Miętowy Zobacz posta
    Może ma to coś dzięki czemu po kilku zdaniach lalka wie że jest podległa?

Plastikowy rurociąg
    śmiechłem

Ale to prawda.

Tak też bywa.

Sztywny Pal Azji
    Nigdy nie pojmę jak taki życiowy wygryw rysio upodobał sobie za hobby przeglądanie jakiś trzeciorzędnych celebrytów kto się z kim rucha i narzekanie że ten to za słaby czy coś.

Cytat Zamieszczone przez fazzeerr Zobacz posta
    Nigdy nie pojmę jak taki życiowy wygryw rysio upodobał sobie za hobby przeglądanie jakiś trzeciorzędnych celebrytów kto się z kim rucha i narzekanie że ten to za słaby czy coś.

Nie przeglądam, z rzadka na coś trafię. W sumie nawet nie wiem jak na to wpadłem. Zupełnie przypadkiem.

Chyba dobrze bo za każdym razem jak się zbliże do socjali to coś mnie uderzy jak młodem w ryj.

Aż się boję sprawdzać z kim się spotykają chłopcy z wk z mordami jak pół dupy zza krzaka.

Praktycznia cała topka tych jutuberków młodych spotyka się z bladziami 9-10/10.

Jutuberki stały się dla kobiet partią na poziomie piłkarzy ekstraklasy co najmniej.

Przecież w 90% to są goście, którzy bez yt nie mogliby się do takich Ciup czy innych ig modelek zbliżyć na 5m.

No spójrzcie na te zdjęcia wyżej. Przecież to wbrew naturze.
    Ostatnio edytowane przez rysiokoks ; 21-03-20 o 18:25

Sztywny Pal Azji Awatar BESTIA12345
    Idź do podstawówki i spytaj się gowniakow kim chcą zostać w przyszłości, można się za głowę złapać.
    “Każdy człowiek umiera, nie każdy naprawdę żyje.“ William Wallace

Sztywny Pal Azji Awatar P4TRYK
    nie no, racje ma rysio, koles zwykły spermiarz i taki target

life is brutal
    Ostatnio edytowane przez P4TRYK ; 21-03-20 o 20:19

Uprawnienia umieszczania postów