Strona 2 z 228 PierwszyPierwszy 12341252102 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 3418

Wątek: Lajfstajl, praca, edu, używki, żarcie, sexy, free time

Hehehe, tylko polaczki takie. Akcja na lotnisku. Polaczki priority line wykupione, zagraniczni siedza, a polaczki poukładali walizki w priority line, żeby jak najszybciej wejść i zająć swoje, najlepsze, miejsca. Kurde, co my za naród jesteśmy

Poczciwy dzik Awatar satanic
    Pobudka o 7 śniadanie płatki owsiane z żurawiną, wyjazd na budowę o 11 jakieś kanapki i parówki/ kiełbaski co tam w lodówce o 15 obiad co żona ugotuje, o 18 koniec roboty na budowie i wpadł Lwówek Jankes. Wieczorem relaks i jutro to samo mam urlop to działam u siebie nie ćwiczę na siłowni 2 lata, ale w końcu na jesień/zima wybieram się na operację przepukliny na kręgosłupie.

Cytat Zamieszczone przez Poki Zobacz posta
    Ponieważ narazie splend nudziarzy się tu zrobił to podrzucę temato-zapytanie.

Zauważyliście, że w ostatnich 2 latach odkąd każdy zaczął się bogacić to większość polaczków, która nigdy nie pokazywała się z wysoką kulturą codzienną zrobiła się nieznośnie roszczeniowa? Teraz jak ktoś ma z Tobą wspólny interes to jesteś śmieciem, ścierwem, który powinnien skomleć bo panicz odłożył swoje 5000zł i przyszedł do Ciebie po towar/usługę lub popisowo zabrał partnerkę/żonę na obiad do ogódka w centrum miasta. Ciężko się uśmiechnąć i być uprzejmym? Ostatnio po 20:00 byłem w jednej z najpopularniejszej w Poznaniu manofakturze lodów tradycyjnych, gdzie dziewczyny uwijają się w takim tempie, że nikt z nas nie chciałby tam trafić, a kolejka jest zawsze na min. 5m. Spojrzałem ile mają w skarbonce z napisem "zbieramy na wakacje" i te drobne to nie wiem czy by im wystarczył by każda kupiła sobie porcję loda w punkcie, gdzie pracuje. Naprawdę to jest ta tajemnica sztuki oszczędzania, że płacąc 18zł 20-sto złotówką, 2zł zabiera się do portfela?

Ja jebie.....
    nieznośnie roszczeniowa i na dodatek GŁUPIO-MĄDRA, jak to zwykłem powiadać na wszelkiej maści prostaczków, którzy z nadmiaru czasu chyba, siedzą przed internetem (teraz każdy bezrobotny dzieciorób z cyklu 500+ ma internet) i czyta przepisy prawne, żeby ci je tylko wypierdolić na pierwszym lepszym zakręcie.

Co mam konkretnie na myśli?

Chamy po zawodówkach prujące się do nauczycieli cytując przepisy prawne, które wyczytali 15 min przed zebraniem w przeglądarce na komórce, którzy to 10 lat wcześniej ze spuszczoną głową i w obsranych gumiakach przyszliby do szkoły ze spuszczonym wzrokiem i witali się grzecznie zwrotem "Dzień dobry, Pani magister/profesor", przepraszając za to, że ich bękart był niegrzeczny

dalej...

wszędobylscy paparazzi kręcący policjantów i ich wyczyny. Teraz co widzę jakąś interwencje, to zaraz 20 debili z telefonami przy ryjach policjantów, cytujący oczywiście pokracznie przepisy prawne, które im na to pozwalają, o tym, że nie można ich dotknąć bo nietykalność cielesna, itd..

dalej...

Idź do jakiegoś średnio chamskiego nocnego klubu. Na bank zobaczysz scenę, kiedy ochroniarz wyprowadza za rękę z klubu jakąś dymiącą naćpaną sukę, która po drodze pluje mu w pysk, plackuje, rozpieprza szklanke na głowie, na koniec jeszcze wyrecytuje wszystkie swoje prawa i prawa jakie złamał ochroniarz wyprowadzając ją, a na koniec wyjdzie z klubu, zadzwoni na policje i powie, że pobił i zmolestował ją ochroniarz- KLASYK.

Wiecie co mam na myśli? Każdy się z tym spotkał.

Ludzie, którzy 20 lat wstecz wyrzucali gówno spod krów, dzisiaj opierdalają 2 hektary przerobione na działki budowlane i nagle z dnia na dzień staję się RADCĄ PRAWNYM, DORADCĄ INWESTYCYJNYM, DORADCĄ BIZNESOWYM, EKSPERTEM W SPRAWACH SERCOWYCH i chuj wie kim jeszcze, mimo, że dalej jest tym samym gównem zawiniętym w sreberko.

ehh...
    Nieograniczony dostęp do informacji w kieszeni każdego, potrafiło pojebać całe pokolenia prostych ludzi, którzy nagle uwierzyli w to, że są wszystkowiedzący, Pany świata kurwa ich mać

ps. poki , do słoika nikt nie wrzuca, pewnie tipy do łapy dają małolatkom, albo za stanik
    Ostatnio edytowane przez rysiokoks ; 24-05-18 o 20:19

Cytat Zamieszczone przez rysiokoks Zobacz posta
    nieznośnie roszczeniowa i na dodatek GŁUPIO-MĄDRA, jak to zwykłem powiadać na wszelkiej maści prostaczków, którzy z nadmiaru czasu chyba, siedzą przed internetem (teraz każdy bezrobotny dzieciorób z cyklu 500+ ma internet) i czyta przepisy prawne, żeby ci je tylko wypierdolić na pierwszym lepszym zakręcie.

Co mam konkretnie na myśli?

Chamy po zawodówkach prujące się do nauczycieli cytując przepisy prawne, które wyczytali 15 min przed zebraniem w przeglądarce na komórce, którzy to 10 lat wcześniej ze spuszczoną głową i w obsranych gumiakach przyszliby do szkoły ze spuszczonym wzrokiem i witali się grzecznie zwrotem "Dzień dobry, Pani magister/profesor", przepraszając za to, że ich bękart był niegrzeczny

dalej...

wszędobylscy paparazzi kręcący policjantów i ich wyczyny. Teraz co widzę jakąś interwencje, to zaraz 20 debili z telefonami przy ryjach policjantów, cytujący oczywiście pokracznie przepisy prawne, które im na to pozwalają, o tym, że nie można ich dotknąć bo nietykalność cielesna, itd..

dalej...

Idź do jakiegoś średnio chamskiego nocnego klubu. Na bank zobaczysz scenę, kiedy ochroniarz wyprowadza za rękę z klubu jakąś dymiącą naćpaną sukę, która po drodze pluje mu w pysk, plackuje, rozpieprza szklanke na głowie, na koniec jeszcze wyrecytuje wszystkie swoje prawa i prawa jakie złamał ochroniarz wyprowadzając ją, a na koniec wyjdzie z klubu, zadzwoni na policje i powie, że pobił i zmolestował ją ochroniarz- KLASYK.

Wiecie co mam na myśli? Każdy się z tym spotkał.

Ludzie, którzy 20 lat wstecz wyrzucali gówno spod krów, dzisiaj opierdalają 2 hektary przerobione na działki budowlane i nagle z dnia na dzień staję się RADCĄ PRAWNYM, DORADCĄ INWESTYCYJNYM, DORADCĄ BIZNESOWYM, EKSPERTEM W SPRAWACH SERCOWYCH i chuj wie kim jeszcze, mimo, że dalej jest tym samym gównem zawiniętym w sreberko.

ehh...
    Nieograniczony dostęp do informacji w kieszeni każdego, potrafiło pojebać całe pokolenia prostych ludzi, którzy nagle uwierzyli w to, że są wszystkowiedzący, Pany świata kurwa ich mać

ps. poki , do słoika nikt nie wrzuca, pewnie tipy do łapy dają małolatkom, albo za stanik
    ja jebe
    dawnoś nic tak mądrego nie napisał

graty

Nigdy nie zostawiłem auta na trawniku, chodniku czy innym miejscu niegodnym człowieka nie zbudowanego z gówna.

CD dnia - piwo po treningu,brak siły na jedzenie, sram na to.

Będę szczuplejszy.

Boli lewy bark, dwugłowylowy i lewa dupa, dolne plecy.

Ale skoczę z miejsca na 3.10 ,zmierzone, zasięg stojąc 2.42
    Gorzej że spadaniem.. aż chrupie rdza.
    No i zajebałem kolesiowi sprzed nosa piękną trójkę z odejścia, jak Harden

Sztywny Pal Azji
    Piękne czasy nastały na forum. Nareszcie mamy wybór. Brawo, brawo, brawo.
    https://youtu.be/UsjzUyWHYvw?t=310

Z tą szkoła to 100% racji. Moja kobieta pracuje jako nauczyciel akurat nauczanie wczesnoszkolne. To powiem wam że patologia jedna dziewczyna ewidentnie troche opóźniona w rozwoju nie nauczyła sie czytać. To starzy z ryjem na moja że jej nei nauczyła czytać, ojciec dres przychodził na spotkania albo najebany albo naćpany. DO tego rodziece co odwalają jeden drugiego popchnie to starzy od razu polica i prokuratura. Dochodzi d otego jak był ten mem że dawniej rodzice sie pytali czy byłeś grzeczny w szkole a teraz rodzic sie pyta dziecka czy nauczyciel był dla Ciebie miły.

A ja wracam powoli do formy o ile przed zajściem mojej chodziłem na boks 3x w tyg do tego basen to kondycja przy 104kg była ogromna. Teraz po 10 miesiacach +6 kg i jak byłem ostatnio biegać to mysalłem że wypluje płuca po 2,5km . Ale powoli zbuduje kondycję i uderzam na judo. Chciaż zawsze gustowałem w uderzanych czy to boks czy kravka ale teraz jużjestem na stary żeby isc na trening i przepychać sie z 20 letnimi dresami

Sezonowiec
    Cytat Zamieszczone przez paavo Zobacz posta
    Piękne czasy nastały na forum. Nareszcie mamy wybór. Brawo, brawo, brawo.
    https://youtu.be/UsjzUyWHYvw?t=310
    Bez dodatkowej daniny, bez dodatkowych urzędników, można piękne czasy na forum

Cytat Zamieszczone przez Miętowy Zobacz posta
    No i zajebałem kolesiowi sprzed nosa piękną trójkę z odejścia, jak Harden
    Harden 0/20 w ostatnich trójkach :^)

Wczoraj potreningowo na sen wleciały 3 belgijskie aktualnie w lidlu dostępne
    - 25 % w Bulkpowders: http://referme.to/30o9z5o

Rychu, jaki wielkopański hejt. Jeszcze nie widziałem takiego co radca prawnym albo doradca inwestycyjnym stał się z dnia na dzień, ale spoko. Z mojego doświadczenia najbardziej się łokciami przepychają budżetówka i korpoludki, i mają największe przekonanie o wyższości, ale chuj.

i co, rozchoruje się pan policjant od filmowania? Przy ich kurwa wyczynach to powinni cały czas być pod nadzorem video

Cytat Zamieszczone przez mere Zobacz posta
    Z tą szkoła to 100% racji. Moja kobieta pracuje jako nauczyciel akurat nauczanie wczesnoszkolne. To powiem wam że patologia jedna dziewczyna ewidentnie troche opóźniona w rozwoju nie nauczyła sie czytać. To starzy z ryjem na moja że jej nei nauczyła czytać, ojciec dres przychodził na spotkania albo najebany albo naćpany. DO tego rodziece co odwalają jeden drugiego popchnie to starzy od razu polica i prokuratura. Dochodzi d otego jak był ten mem że dawniej rodzice sie pytali czy byłeś grzeczny w szkole a teraz rodzic sie pyta dziecka czy nauczyciel był dla Ciebie miły.
    Wy piszecie o szkole, że takie chore czasy się porobiły.

Zapraszam do zakładu poprawczego. To co Panie z ministerstwa porobiły ze łbami tych młodocianych (niestety w większości patoli przećpanych dopalaczami) bandytów to byście nie uwierzyli. Wg tych Pań to są dzieci skrzywdzone przez los, które trzeba traktować z największą troską, opieką itp. Tak w nich rozwinęto postawę roszczeniową że tylko u bardzo mocno bananowych dzieci takową się widuje. Nie wspomnę ile "gilotyn" każdego dyżuru wisi nad moim łbem (zakazów, nakazów, zaostrzeń, obostrzeń i nie dla małoletnich bandytów, ale dla wychowawców, którzy traktowani są jak zwyrodniali przestepcy).

szczerze? Zaczynam zastanawiać sie by jebnąć to i pójść na pomocnika murarza. Odjebie swoje, 8-10 godzin, ale łeb będę miał czysty od tego ścierwa.
    Ostatnio edytowane przez KeNiO ; 25-05-18 o 08:25

Cytat Zamieszczone przez siwy800 Zobacz posta
    Rychu, jaki wielkopański hejt. Jeszcze nie widziałem takiego co radca prawnym albo doradca inwestycyjnym stał się z dnia na dzień, ale spoko. Z mojego doświadczenia najbardziej się łokciami przepychają budżetówka i korpoludki, i mają największe przekonanie o wyższości, ale chuj.

i co, rozchoruje się pan policjant od filmowania? Przy ich kurwa wyczynach to powinni cały czas być pod nadzorem video
    i naprawdę nie wyłapałeś w tym ironii?

sheeeet.

Cytat Zamieszczone przez KeNiO Zobacz posta
    Wy piszecie o szkole, że takie chore czasy się porobiły.

Zapraszam do zakładu poprawczego. To co Panie z ministerstwa porobiły ze łbami tych młodocianych (niestety w większości patoli przećpanych dopalaczami) bandytów to byście nie uwierzyli. Wg tych Pań to są dzieci skrzywdzone przez los, które trzeba traktować z największą troską, opieką itp. Tak w nich rozwinęto postawę roszczeniową że tylko u bardzo mocno bananowych dzieci takową się widuje. Nie wspomnę ile "gilotyn" każdego dyżuru wisi nad moim łbem (zakazów, nakazów, zaostrzeń, obostrzeń i nie dla małoletnich bandytów, ale dla wychowawców, którzy traktowani są jak zwyrodniali przestepcy).

szczerze? Zaczynam zastanawiać sie by jebnąć to i pójść na pomocnika murarza. Odjebie swoje, 8-10 godzin, ale łeb będę miał czysty od tego ścierwa.
    A powiedz, czy to faktycznie jest tak jak mówią, że dopalacze i nowe środki nie wyniszczają tak fizycznie jak klasyczne dragi, za to trwale ryją beret (wieksze zmiany neurologiczne plus uwydatnienie zaburzen psychicznych)? A może to kwestia wieku inicjacji (on się w ogóle zmienił?)?

Sztywny Pal Azji Awatar Krasina
    Siwy poczytaj hyperreal - tam jest kompendium na temat dopalaczy. Niszczą tak samo pod każdym względem. Zwłaszcza tych, którzy nie umieją nad sytuacją zapanować. A prawda jest taka, że pogarszają sytuację, bo nowe środki = nieznane reakcje organizmu czy w ostateczności problem z podawaniem leków już w szpitalu bo nie wiadomo jakie będą reakcje.

Keniu no niestety taka lewacka propaganda do nas doszła, teraz nikt nie jest sobie winny za porażki, a winy doszukuje się w społeczeństwie.

Cytat Zamieszczone przez siwy800 Zobacz posta
    A powiedz, czy to faktycznie jest tak jak mówią, że dopalacze i nowe środki nie wyniszczają tak fizycznie jak klasyczne dragi, za to trwale ryją beret (wieksze zmiany neurologiczne plus uwydatnienie zaburzen psychicznych)? A może to kwestia wieku inicjacji (on się w ogóle zmienił?)?
    dokładnie jest jak piszesz.

pracę w ZP rozpocząłem dekadę temu. Wówczas młodzież tam będąca była głównie uzależniona od alko, kleju ewentualnie samoróbek. Tylko Ci z bogatych rodzin (a było takich raptem kilku) lub dilerzy od koko i amfy.
    Teraz jest dramat, niemal każdy z nich walił i nadal łoi dopały. Co drugi jest od tego uzależniony. Mózgi mają posiekane okrutnie. Dziury w "mózgu" okrutne to robi. Najgorsze, że dla nich kolejny buch może być ostatnim. Mieliśmy 3 przypadki ućpania dopałami gdzie lądowali od razu na ojomie w ciężkim stanie.

Pomijając fakt że młodzież jest teraz w większości pizdowata, to po dopałach można sobie tylko wyobrazić jak taka jednostka funkcjonuje w warunkach wolnościowych. Niestety, w ZP mają dobrobyt. Dosłownie. Śniadanie, 2 śnieadanie, obiad z deserem, kolacyjka. Do tego pralnia która ogarnia im ciuszki. Z socjala dostają nike, pumy, adiki, itp itd. gdzie na codzień łażą w szmatach z lumpeksu

książkę by napisał, a dopiero za mną 10 lat...

16. Chcesz spalić tłuszcz?

spalacz tluszczu

Uprawnienia umieszczania postów