Strona 188 z 213 PierwszyPierwszy ... 88138178186187188189190198 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2 806 do 2 820 z 3183

Wątek: Lajfstajl, praca, edu, używki, żarcie, sexy, free time

Może jednak trzeba było wziąć "śmiecia ukraińskiego".
    Moim rodzicom ogrzewanie gazowe zakładało dwóch gości-Polak i Ukrainiec. Wg ojca facet z Ukrainy był bystrzejszy i dokładniejszy w robocie.

"wiec ok + polak, nie jakis śmieć ukraiński"

Już mówiłem, powtórzę: wracaj na siłownię cycu. Tylko nie autem.

Fazzeerr - dzięki za link!!! Skorzystam :* zajebisty pomysł z tym drukiem.

japierdole, panna, którą dmuchałem na lewo, solidne 7/10 ma instagrama, ponad 4k followersów, a zdjęcia takie, że bym jej nie poznał, poza skalą ocen, pewnie 99% jej follow to stulejarze co do niej gruche biją.

Uświadomcie mnie ponieważ nie posiadam konta na ig i nie robię sobie samojebek... czy instagram ma jakieś narzędzie do obróbki zdjęć dla prostych ludzi, żeby każda suka umiała sobie poprzerabiać zdjęcia? Czy są jakieś programy dla szonów żeby dały sobie rade z obróbką czy jak to kurwa jest? No nie wierze, że nagle każda legginsiara potrafi obsłużyć photoshopa.

Ta laska miałaby problem żeby otworzyć plik spakowany winrarem i co nagle nakurwia w zaawansowanym programie graficznym na luzaku?

Chyba o czymś nie wiem....

Żagiel
    Są specjalne aplikacje na telefony, które zwężają pas, powiększają dupę i takiem tam. Teraz to wszystko można. Nawet kilka dni temu Knfie wrzucił artykuł na ten temat.
    Ostatnio edytowane przez Biały19894 ; 08-02-19 o 12:36

Cytat Zamieszczone przez Miętowy Zobacz posta

Okej dziadek. Twója prośba dla mnie rozkazem.

Cytat Zamieszczone przez rysiokoks Zobacz posta
    japierdole, panna, którą dmuchałem na lewo, solidne 7/10 ma instagrama, ponad 4k followersów, a zdjęcia takie, że bym jej nie poznał, poza skalą ocen, pewnie 99% jej follow to stulejarze co do niej gruche biją.

Uświadomcie mnie ponieważ nie posiadam konta na ig i nie robię sobie samojebek... czy instagram ma jakieś narzędzie do obróbki zdjęć dla prostych ludzi, żeby każda suka umiała sobie poprzerabiać zdjęcia? Czy są jakieś programy dla szonów żeby dały sobie rade z obróbką czy jak to kurwa jest? No nie wierze, że nagle każda legginsiara potrafi obsłużyć photoshopa.

Ta laska miałaby problem żeby otworzyć plik spakowany winrarem i co nagle nakurwia w zaawansowanym programie graficznym na luzaku?

Chyba o czymś nie wiem....
    Dokładnie jak napisane zostało są apki proste w obsłudze tzn tylko zaznaczasz i przesuwasz suwakiem dla efektu, ot cała filozofia sam sie dlugo uczyłem kiedys sony vegas itp programów a wiec zeby nie takie proste apki to 80% tych zdjec co piszesz byłaby bez podrasowania

Cytat Zamieszczone przez ziki2000 Zobacz posta
    Dokładnie jak napisane zostało są apki proste w obsłudze tzn tylko zaznaczasz i przesuwasz suwakiem dla efektu, ot cała filozofia sam sie dlugo uczyłem kiedys sony vegas itp programów a wiec zeby nie takie proste apki to 80% tych zdjec co piszesz byłaby bez podrasowania
    Photoshop fajny, ale jakieś 25% funkcji tylko ogarniam

Cytat Zamieszczone przez mleqs Zobacz posta
    Może jednak trzeba było wziąć "śmiecia ukraińskiego".
    Moim rodzicom ogrzewanie gazowe zakładało dwóch gości-Polak i Ukrainiec. Wg ojca facet z Ukrainy był bystrzejszy i dokładniejszy w robocie.
    Nie spotkałem sie jeszcze z robotnikiem ukraińskim (nie widdziałem u siebie żadnej oferty). Co do mojego podejścia do Ukrainców to po prostu na złych może trafiłem.
    1. Wydzierających się rozpierdalających butelki pod blokiem
    2. Pracujących na stanowiskach gdzie jest wymagany kontakt z klientem - a oni nic po Polsku
    3. Rok temu na siłce, będąc z Panną swoją, zostawilismy tel. gdzieś tam - koleś podszedł, wziął tel panny i zaczął wpisywać swój nr - podbiegłem, spytałem co robi, a on jakby nigdy nic, mówi że chciał po prostu mieć jakąś znajomą w PL. na szczęście mieszkał na tym samym osiedlu gdzie moja zanim razem mieszkaliśmy, wiec łatwo było go spotkać
    2m 110kg to zawsze lepiej jak przecinak 1,7m. Oczywiscie mowa o 99%, bo znajdzie sie 1% który by złożył takiego bez problemu

Nie jeden Polak też by się tak zachował, ale niestety trafiło na Ukrainca. Gdyby to był Polak, to na niego bym kurwił.

Za to szacunek dla Ukraincow, że wychodza na ulice i protestuja, że za 15zł/h nie beda pracować, a polaczek - morda w kubeł i zapierdala
    Ostatnio edytowane przez Koxik ; 08-02-19 o 13:43

Trener Personalny Awatar Mawashi
    U mnie w okolicy ukrainiec zakłada ogrody, sadzie zieleń przy ogrodzeniach domków, etc. Kurwa od rana do nocy w sezonie, efekty super. Jak z synem chodziłem na spacer to i chwilke znalazł zeby pogadać, usmiechnał sie, dał wrzucić młodemu torfu pod jakiegoś krzaczka co wsadzał u klienta.

Zalezy na kogo trafisz. Pewnie tak samo tam trudno o fachowca jak u nas, mowie o takich z prawdziwego zdazenia. Chociaz nie mam zadnego punktu odniesienia.

W budowlance robiłem z ojcem przez ponad rok, mój tata do dzisiaj robi mniej wymagające tematy i mimo 20 lat w branży cały czas ma prace u stalych klientów albo z polecenia. Do gazety dał ogłoszenie chyba w 96 roku ostatnio

Ukraincy, Białorusinie...cos o tym wiem mieszkajać tak blisko ich granic
    Ogólnie jeżeli przyjeżdzają do pracy to faktycznie pracuja i starają się, złego słowa nie powiem ,ani żaden inwestor który ich bierze też nie narzeka, robia taniej niz polaczki i przeważnie solidnie, oczywiście czasami coś zjebia ale to często jeszcze kolesie z łapanki

Cytat Zamieszczone przez Koxik Zobacz posta
    Nie spotkałem sie jeszcze z robotnikiem ukraińskim (nie widdziałem u siebie żadnej oferty). Co do mojego podejścia do Ukrainców to po prostu na złych może trafiłem.
    1. Wydzierających się rozpierdalających butelki pod blokiem
    2. Pracujących na stanowiskach gdzie jest wymagany kontakt z klientem - a oni nic po Polsku
    3. Rok temu na siłce, będąc z Panną swoją, zostawilismy tel. gdzieś tam - koleś podszedł, wziął tel panny i zaczął wpisywać swój nr - podbiegłem, spytałem co robi, a on jakby nigdy nic, mówi że chciał po prostu mieć jakąś znajomą w PL. na szczęście mieszkał na tym samym osiedlu gdzie moja zanim razem mieszkaliśmy, wiec łatwo było go spotkać
    2m 110kg to zawsze lepiej jak przecinak 1,7m. Oczywiscie mowa o 99%, bo znajdzie sie 1% który by złożył takiego bez problemu

Nie jeden Polak też by się tak zachował, ale niestety trafiło na Ukrainca. Gdyby to był Polak, to na niego bym kurwił.

Za to szacunek dla Ukraincow, że wychodza na ulice i protestuja, że za 15zł/h nie beda pracować, a polaczek - morda w kubeł i zapierdala
    Nie wiem gdzie oni tak protestuja jak w PL za tyle z chęcią pracują :P
    Ostatnio edytowane przez Mawashi ; 08-02-19 o 15:39

Cytat Zamieszczone przez ziki2000 Zobacz posta
    Cytat Zamieszczone przez Biały19894 Zobacz posta
    Są specjalne aplikacje na telefony, które zwężają pas, powiększają dupę i takiem tam. Teraz to wszystko można. Nawet kilka dni temu Knfie wrzucił artykuł na ten temat.
    daaaamn.

Gdzie te czasy, że się umawiało z sukami przez fotkę i przynajmniej 8 na 10 wyglądało tak jak na zdjęciach.

Wtedy co najwyżej pulchne laski robiły sobie zdjęcia samego ryja, albo obierało taką perspektywę, żeby było widać tylko obfity biust + ryj. No ewentualnie rozświetlenie lampą błyskową jak cera trądzikowa.

A dzisiaj?

Co znajdę jakąś dupę znajomą na ig to jak inny człowiek na zdjęciach.

A bawi się ktoś w tindera? Było coś ruchane? Czy to raczej dla gimbusów?

Jaszczomp BF
    Co do ukraińców ... we wrześniu rodzicom przywozili z Euro lodówkę i kuchenkę ... przyjechało dwóch typów, jeden Polak drugi Ukrainiec ... gdyby ten Polak robił tak jak ten ukrainiec to niech te ukraince tutaj przyjeżdżają...

Polak podejście, lodówkę pierdolnąć w przedpokoju po chuj do kuchni wnosić, ukrainiec jak zobaczył że nawet już przejścia do drzwi nie ma to gada żeby brał i wnosił dalej, ten już zniesmaczony... potem wypisywanie papierów pyta się tam o te pierdoły i pyta czy zabrać folie itd mówię tak .. on potem widziałem że zaznaczył przy śmieciach "nie" (chyba 6 pytań było i tam wszędzie było tak a przy jednym zrobił nie jak potem zobaczyłem) , wychodzą z chaty, ten z ukrainy bierze te folie, a ten u gada "zostaw to" , ja mu gadam że jak zostaw jak podobno mają to zabrać, a ten "no ale mam zaznaczone że nie" to mu grzecznie mówię że chuj mnie interesuje co ma zaznaczone, ja powiedziałem że ma być zabrane i kolega to słyszał bo zaczął zbierać wtedy te folie i ma to zabrać .. a on "ale jak na dole są śmietniki zamknięte to my tego nie bierzemy" to mu znowu grzecznie mówię że niech moment poczeka zadzwonie do euro i zapytam czy te śmieci mają zabrać czy mają do mojego śmietnika wyrzucić... to stulił pysk, zabrali i poszli.
    Ostatnio edytowane przez macio09 ; 08-02-19 o 16:36

W oleole jak zamawialem to zawsze rozpakuja, posprzataja itd...raz zle podłączyli pralke to po złożeniu skarbi wydzwaniali i przepraszali a wiec ogolnie fachowo

Cytat Zamieszczone przez Miętowy Zobacz posta

Kim Ty jesteś, że nazywasz innych śmieciami?

Miętki, masz cierpliwość.

Zastanawiam się czy nie wyczyścić forum z gówniarzy.

Uprawnienia umieszczania postów