Strona 228 z 228 PierwszyPierwszy ... 128178218226227228
Pokaż wyniki od 3 406 do 3 407 z 3407

Wątek: Lajfstajl, praca, edu, używki, żarcie, sexy, free time

Cytat Zamieszczone przez P4TRYK Zobacz posta
    może siedzą i sie opierdalają? 5-6 netto to raczej nikt nie idzie programować ogarnięty, no chyba ze na 1/2 etatu ( o ile mowimy netto na UoP)
    u nas nikt nie ma B2B.

Wszyscy od sprzątaczki po dyrektorów UoP na pełny etat (nie jestem pewny jak zarząd i prezes bo to już stanowiska typowo polityczne dla rodziny posłów i senatorów, więc sobie robią co chcą i jak chcą).

Możliwe, że faktycznie się opierdalają i cieszą wygodną, bezpieczną posadką bo stąd się nie da wylecieć.

Sztywny Pal Azji Awatar P4TRYK
    Cytat Zamieszczone przez rysiokoks Zobacz posta
    u nas nikt nie ma B2B.

Wszyscy od sprzątaczki po dyrektorów UoP na pełny etat (nie jestem pewny jak zarząd i prezes bo to już stanowiska typowo polityczne dla rodziny posłów i senatorów, więc sobie robią co chcą i jak chcą).

Możliwe, że faktycznie się opierdalają i cieszą wygodną, bezpieczną posadką bo stąd się nie da wylecieć.
    no i to jest puenta, 6k netto na uop to nadal nie wychodzi tak źle na stałą posadkę (urlopy, chorobowe itd). Na b2b ma sie o wiele wiecej, ale ja każde wakacje, choroby itd już wykładam ze swoich - czyli doliczasz do stawki (może dlatego od 4 lat nie choruje), jednak na wakacje jeszcze jako tako latam.
    Ostatnio edytowane przez P4TRYK ; Wczoraj o 22:11

Uprawnienia umieszczania postów