Strona 221 z 227 PierwszyPierwszy ... 121171211219220221222223 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3 301 do 3 315 z 3401

Wątek: Lajfstajl, praca, edu, używki, żarcie, sexy, free time

Sztywny Pal Azji
    Ty rysio, może chłop tanio wziął do remontu? Wiesz, jak powypadkowe auto za flaszkę i będzie ją gonił na siłownię i dietę jej ułoży?

Najgorsze, że ostatnimi czasy przez tą idiotyczną modę na wielkie tłuste dupska, grube laski tak się rozzuchwaliły w swoim jestejstwie i budowaniu pozytywnego wizerunku w mediach, że taki widok KASZALOT + szczupły/wysportowany typ będzie coraz częstszy.
    Ale tu to przesadzasz. Są grube "to wina społeczeństwa i genów" baby które znajdą amatorów, ale równocześnie ze wzrostem po jeden stronie jest też wzrost po stronie bycia fit i piękną. Siłowni coraz więcej, dietetyków i trenerów jak Żabek w dużym mieście, operacje plastyczne powszechnieją i tanieją. Będzie dobrze, nie martw się

Zwierzokoks Awatar Huskyman
    He he grube bo takie maja geny chyba w mózgu jak robia zakupy w biedrze i widze na taśmie czekolade milka xxl, browar, kiełbache i warzywa w postaci frytek

Cytat Zamieszczone przez Huskyman Zobacz posta
    Oho juz widze wieczny ból dupy przewoźników nie opłaca się to sprzedać tabor i iść na etat.
    jesli do mnie pijesz, to zle trafiles.
    nie pracuje u przewoznika tylko w spedycji.

nie kumam skad wzial sie poglad, ze praca w spedycji to dyspozytor ktory ogarnia kierowcow i auta

spedycja to przykladowo DHL, DB Schenker, DSV, a nie kurwa Jozek Transport

Masz swoj tabor? Ok, jestes przewoznikiem drogowym i prowadzisz uslugi transportowe.
    Nie masz swojego taboru tylko organizujesz transport korzystajac z przewoznikow drogowych?
    Jestes spedytorem.
    cos sie konczy, cos zaczyna.

Zwierzokoks Awatar Huskyman
    Ale ty mi to tłumaczysz? nie wyglupiaj sie, bo codziennie do mnie dzwonia i oferuja swoje usługi, że maja swój tabor a chca wrzucać moje ladunki na giełde. Z nie jednym Jozek Transport wódke pilem wiec wiem kto kim jest

A ktoś, kto pracuje w firmie z samochodami i szuka ładunków to kim jest? Szukaczem?

Jaszczomp BF
    Saperem ?

Krulem rzycia?

Cytat Zamieszczone przez fazzeerr Zobacz posta
    Ty rysio, może chłop tanio wziął do remontu? Wiesz, jak powypadkowe auto za flaszkę i będzie ją gonił na siłownię i dietę jej ułoży?
    z kobietami to tak nie działa niestety.

Jako singielka jest najlepszą wersja samej siebie. Po ślubie jest tylko gorzej. Jak za młodu nie potrafiła o siebie zadbać żeby upolować najlepszą partię to tym bardziej nie zrobi tego będąc zaślubiona z jakimś ogórkiem.

Kurwa, przejebać życie z jedzeniem.

Rozumiem tak jak ja z hazardem, narkotykami, lekami, alkoholem i dziwkami. Ale z JEDZENIEM?!
    Ostatnio edytowane przez rysiokoks ; 14-11-19 o 00:48

Dziwki?

Co ja czytam?

Sztywny Pal Azji
    No właśnie. Rysio wydawać by się mogło, że płacić za ruchanie nie musi przy tej jego całej zajebistości.
    Ostatnio edytowane przez fazzeerr ; 14-11-19 o 12:15

Rysiek na pewno nie płaci.

Jaszczomp BF
    Cytat Zamieszczone przez fazzeerr Zobacz posta
    No właśnie. Rysio wydawać by się mogło, że płacić za ruchanie nie musi przy tej jego całej zajebistości.
    Bo on płaci dziwce żeby mu koszulę prasowała nago.

Sztywny Pal Azji
    Dziwki potrafią dobrze prasować? Nawet jeśli, to czemu nie zlecić tego jakiejś napalonej 16 letniej witamince, co Rysio przygrucha na instagramie? Albo lepiej 28 letniej mężatce, w sumie 16 latka to pewnie męskich koszul w życiu się za wiele nie przeprasowała i nie ma wprawy

Wczoraj placki po węgiersku, dziś pizza domowa i zaraz burgery. Podlane solidnie Żywcem białym. Tak można leczyć rękę.

Uprawnienia umieszczania postów