Strona 1 z 208 1231151101 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 3116

Wątek: Lajfstajl, praca, edu, używki, żarcie, sexy, free time

Lajfstajl, praca, edu, używki, żarcie, sexy, free time

Temat o wszystkim i niczym, żeby ciągle nie zaśmiecać "Przechujów ..." jakimś smętnym pierdoleniem o życiu.

Żeby się zrobiło weselej, to piszcie co dzisiaj żrecie w robocie. Ja mam:

800g piersi w formie roladek pieczonych z pomidorami suszonymi, oliwkami i wędzonym serem
    200g kaszy (nie wiem co to za kasza, takie drobne ziarna )
    surówka z buraczków

Opierdolę to na 2 razy popijając 1 L pepsi limonkową bez cukru.

#redukcja #gej #fitnesfrik #pojemniki Treca

2. Chcesz spalić tłuszcz?

spalacz tluszczu
    3 kanapki, białko ,kawa.

Od rana do 15.23.

Może że 2 jogurty, a jak skończę koło 18 to idę do restauracji.

Tam burger zapewne.

Wieczorem trening kosza.

Fit, szczupły, boli mnie lewy bark i plecy.

Po koszu piwo i truskawki z makaronem i twarogiem.

Jutro bez treningu, grill firmowy, dużo piwa.
    W sobotę trening na kacu.

Tyle.
    Ostatnio edytowane przez Miętowy ; 24-05-18 o 14:26

Sztywny Pal Azji
    1. Twaróg na sernik wymieszany z rozmrożonymi porzeczkami, orzechami włoskimi i ekspandowaną gryką/płatkami
    2. Kupna zupa pomidorowa, do niej kawalek mozarelli
    3. Domowe curry z indykiem, warzywami i nerkowcami i ryż jako obiad.

Bogactwo!
    Ostatnio edytowane przez siwy800 ; 24-05-18 o 14:42

zalosc ze nie sushi w porze lunchu z prezesem, tylko zarcie z pojemnikow jak fitfreaki

Sztywny Pal Azji
    -dorsz wczorajszy + wupece
    -schab z warzywami + świerzuch
    -makaron z serem
    A wieczorem drink + kiełbasa z ogniska
    "Trening picia uczy sikać bez rozpinania spodni." Bosski DM

Sztywny Pal Azji Awatar Cajmer
    Ja nic nie żre do 20:00 ale potem....

z ciekawości wpisałem sobie w apke ile wczoraj w ciągu 3h zjadłem

a temat chuj wie czy wypali bo wszyscy i tak będą dalej pisać o życiu w przechujach

Wy lepiej napiszcie jak wasze baby znoszą że was ciągle nie ma w domu za biznesami, treningami i weekendowym chlaniem, może ja podłapię jakąś wymówkę bo moja kwęka ciągle. A rachunki się same nie zapłacą

Sztywny Pal Azji
    Nie chlam w weekend:P. Staramy się robić w tym samym czasie obowiązki domowe, np. gotowanie. Na siłkę lazilismy razem (póki się dalo).

Cytat Zamieszczone przez Gats Zobacz posta
    Wy lepiej napiszcie jak wasze baby znoszą że was ciągle nie ma w domu za biznesami, treningami i weekendowym chlaniem, może ja podłapię jakąś wymówkę bo moja kwęka ciągle. A rachunki się same nie zapłacą
    Tak układam dzień żeby 20:00 być już wolnym jak ptak. W sobotę max 4-6h pracy nad prywatnymi zleceniami + trening, a niedziela już kompletnie na wyjebce, max jogging, albo basen.

Ogólnie chuj z takim życiem, ciągle mało czasu za wszystko. Moja doba powinna mieć 30h żebym zdąrzył ze wszystkim i z czystym sumieniem kładł się spać.

A taki jestem już znerwicowany, że jak w niedziele nic nie robię to czuję jakiś dziwny niepokój i mam wyrzuty sumienia, że nic nie robię

Cajmer rzezbi, -300kcal

12. Wybierz suplementy dla siebie

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez Gats Zobacz posta
    Wychodzę z domu i 8, żona 8:30 zawozi dzieci do przedszkola. Kończę o 16, o 16:20 jadę po dzieci. W domu jesteśmy wszyscy o 17. Roboty
    Siłka razem pn, śr, pt, chyba że żona odpuszcza. Sobota- żona pracuje do 14, ja robię pomiary zazwyczaj do 12 i biorę dzieci na spacer odebrać, żonę i zjeść lody.
    Chlanie- tyle żeby nie obudzić się na kacu i nie pieprzyć zbyt wielu głupot (zwłaszcza o pompowaniu karabinów), zawsze w towarzystwie żony.
    Da się pracować więcej, tylko po co?
    Więcej hajsu? Fajnie, ale za jaką cenę? Zawsze było by mało.
    Zaraz bierzemy dzieci na basen. W drodze powrotnej usną i... ognisko.
    "Trening picia uczy sikać bez rozpinania spodni." Bosski DM

Rano
    Pol bochenka chleba razowego, serek grani, polędwica sopocka, pomidor
    Później: resztę chleba i jajecznica na maśle
    Obiad: 200g jakiegoś cyca, ziemniaki i jakaś sslat
    Na spacerze z synem: lody plus resztkę kanapki której niedojadl

W planach trening ale już mi się nie chce.

Jaszczomp BF Awatar Poki
    Ponieważ narazie splend nudziarzy się tu zrobił to podrzucę temato-zapytanie.

Zauważyliście, że w ostatnich 2 latach odkąd każdy zaczął się bogacić to większość polaczków, która nigdy nie pokazywała się z wysoką kulturą codzienną zrobiła się nieznośnie roszczeniowa? Teraz jak ktoś ma z Tobą wspólny interes to jesteś śmieciem, ścierwem, który powinnien skomleć bo panicz odłożył swoje 5000zł i przyszedł do Ciebie po towar/usługę lub popisowo zabrał partnerkę/żonę na obiad do ogódka w centrum miasta. Ciężko się uśmiechnąć i być uprzejmym? Ostatnio po 20:00 byłem w jednej z najpopularniejszej w Poznaniu manofakturze lodów tradycyjnych, gdzie dziewczyny uwijają się w takim tempie, że nikt z nas nie chciałby tam trafić, a kolejka jest zawsze na min. 5m. Spojrzałem ile mają w skarbonce z napisem "zbieramy na wakacje" i te drobne to nie wiem czy by im wystarczył by każda kupiła sobie porcję loda w punkcie, gdzie pracuje. Naprawdę to jest ta tajemnica sztuki oszczędzania, że płacąc 18zł 20-sto złotówką, 2zł zabiera się do portfela?

Ja jebie.....
    ....:::: HeaVeN....HeaVeN'S BoDieS..WhIrL ArOunD Me..MakE Me WoNdeR::::....

Sztywny Pal Azji Awatar Cajmer
    Cytat Zamieszczone przez tommy Zobacz posta
    Cajmer rzezbi, -300kcal
    A to jeszcze założenie z przed kurwa 2 lat, nie wchodziłem tam dawno. A jem z 2700-3500 zależy od dnia

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez Poki Zobacz posta
    Ponieważ narazie splend nudziarzy się tu zrobił to podrzucę temato-zapytanie.

Zauważyliście, że w ostatnich 2 latach odkąd każdy zaczął się bogacić to większość polaczków, która nigdy nie pokazywała się z wysoką kulturą codzienną zrobiła się nieznośnie roszczeniowa? Teraz jak ktoś ma z Tobą wspólny interes to jesteś śmieciem, ścierwem, który powinnien skomleć bo panicz odłożył swoje 5000zł i przyszedł do Ciebie po towar/usługę lub popisowo zabrał partnerkę/żonę na obiad do ogódka w centrum miasta. Ciężko się uśmiechnąć i być uprzejmym? Ostatnio po 20:00 byłem w jednej z najpopularniejszej w Poznaniu manofakturze lodów tradycyjnych, gdzie dziewczyny uwijają się w takim tempie, że nikt z nas nie chciałby tam trafić, a kolejka jest zawsze na min. 5m. Spojrzałem ile mają w skarbonce z napisem "zbieramy na wakacje" i te drobne to nie wiem czy by im wystarczył by każda kupiła sobie porcję loda w punkcie, gdzie pracuje. Naprawdę to jest ta tajemnica sztuki oszczędzania, że płacąc 18zł 20-sto złotówką, 2zł zabiera się do portfela?

Ja jebie.....
    Oczywiście. A jak miasta jedziesz, to musisz przycwaniaczyc na oplacie parkingowej i zająć trawnik lub chodnik.

Uprawnienia umieszczania postów