Strona 227 z 230 PierwszyPierwszy ... 127177217225226227228229 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3 391 do 3 405 z 3438

Wątek: Lajfstajl, praca, edu, używki, żarcie, sexy, free time

Z obserwacji zapewne

Cytat Zamieszczone przez Miętowy Zobacz posta
    Nie każdy będzie nucił, skąd to przekonanie?
    Dlatego napisałem "niemalże".
    Nie spotkałem nikogo kto by otwarcie, konktetnie skrytkował "hity" jak "Miłość w Zakopanem" itp. Raczej zaobserwowałem obojętność niż taką typową niechęć - weź co za gówno, wstyd słuchać etc.

Jaszczomp BF Awatar Poki
    Dziś na Esce była wstawka o tym chłopaku. Gość nagrał ten kawałek dla frajdy i z nadzieją, że zwołuje rynek muzyczny w Polsce jak ten amerykanin z kupionym samplem od jaiegoś holenderskiego producenta co w ubiegłym roku pobił rekordy muzyczne.
    Młodziak w marcu wydaje płytę. Pewnie za rok nikt o nim nie będzie pamiętał.
    ....:::: HeaVeN....HeaVeN'S BoDieS..WhIrL ArOunD Me..MakE Me WoNdeR::::....

jak znajdzie dobrego "managera", doradce, jak zwał tak zwał, to tak się w rok obłowi, poustawia medialnie, że jak dobrze poinwestuje pieniądze to do końca życia jest zabezpieczony finansowo i żyje jak pączek w maśle.

Artur Ostaszewski już by go wpakował do tańca z gwiazdami, Agenta, twoja twarz brzmi znajomo i chuj wie co jeszcze.

Nic o chłopaku nie wiem, ale jakby zaczął koncertować to na tym kawałku miałby terminarz zajebany po wioskach i klubach na 3 lata w przód.

myślę, że taki grey, banana, czy cherry we Wrocku są w stanie mu dać 10 klocków za wjazd i zaśpiewanie tej jednej piosenki i wyjazd bo na tym już sobie tak promocję imprezy zbudują, że klub będzie pękał w szwach.

machina ruszyła. Dzisiaj popularność jest bardzo w cenie. Każde gówniane reality show typu warsaw shore czy rucham swoją ex otwiera mnóstwo możliwości i robi z ludzi, którzy nic nie potrafią przyszłych milionerów. A co mówiąc jedna z najpopularniejszych piosenek w historii.

Jedną piosenką skręconą dla beki wygrał życie tak naprawdę.
    Ostatnio edytowane przez rysiokoks ; 14-01-20 o 16:15

Jaszczomp BF Awatar Poki
    Zgadza się, terminarz ma zajęty w każdy weekend na najbliższe kilka miesięcy. Tak przynajmniej twierdzi.
    ....:::: HeaVeN....HeaVeN'S BoDieS..WhIrL ArOunD Me..MakE Me WoNdeR::::....

myślę, że taki grey, banana, czy cherry we Wrocku są w stanie mu dać 10 klocków za wjazd i zaśpiewanie tej jednej piosenki i wyjazd bo na tym już sobie tak promocję imprezy zbudują, że klub będzie pękał w szwach.
    Banana Tam to mamuśki i wieś okoliczna się zjeżdża.
    Grey - stare obleśne dziady z kasą + 18-30lat laski mające do zaoferowania siebie, czyli pakiet (urodziłam się w miare ładna, pracuje w Żabce, na ostatnich wakacjach w Turcji kupiłam torebkę LV, gdzie napis przechodzi przez szew, ale nikt nie wie, że to podróba)
    Cherry- Taki nawet nawet House. Może być.
    Xdemon - Kiedyś podobno klasa. W tym momencie wsiury w nike z decathlonu. Jeśli nie masz koszulki CK, albo Armani, na którą pewnie łeb w Amazonie jebał nadgodziny i chodzi tylko i wyłącznie w niej do klubu to nie masz wjazdu. Studenckie czwartki OK na foczki. Reszta patologia. Na zapleczu skład z chujowym koksem, który jest po 300-350 pędzony przez ochrone.

Cytat Zamieszczone przez Koxik Zobacz posta
    Banana Tam to mamuśki i wieś okoliczna się zjeżdża.
    Grey - stare obleśne dziady z kasą + 18-30lat laski mające do zaoferowania siebie, czyli pakiet (urodziłam się w miare ładna, pracuje w Żabce, na ostatnich wakacjach w Turcji kupiłam torebkę LV, gdzie napis przechodzi przez szew, ale nikt nie wie, że to podróba)
    Cherry- Taki nawet nawet House. Może być.
    Xdemon - Kiedyś podobno klasa. W tym momencie wsiury w nike z decathlonu. Jeśli nie masz koszulki CK, albo Armani, na którą pewnie łeb w Amazonie jebał nadgodziny i chodzi tylko i wyłącznie w niej do klubu to nie masz wjazdu. Studenckie czwartki OK na foczki. Reszta patologia. Na zapleczu skład z chujowym koksem, który jest po 300-350 pędzony przez ochrone.
    Przecież to co napisałeś wyżej nie wyklucza tego co ja napisałem.

Pewnie typowy lamus, gdzie nigdzie się nie może odnaleźć, tam bogate dziady, tu plastikowe panny szukającego bogatego fiuta, tam wsiury.

Co za kurwa melepeta negatywnie nastawiona musisz być szczęśliwym człowiekiem z takim nastawieniem w wieku 22 lat, zgorzkniałe dziecko.

Najlepiej zapierdalaj do setki ze studentami wsh w bluzach z croppa i ciesz się życiem.

Jak zobaczę gnoja 22 letniego w Greyu w sobotę to sam mu przypierdole z liścia. To klub dla dużych chłopców, a nie osrańców, gołodupców co 3 lata temu ujebali maturę z matmy.
    Ostatnio edytowane przez rysiokoks ; 14-01-20 o 16:38

Jaszczomp BF
    Gość do tej piosenki w pół roku zarobił na fajne auto i mieszkanie ... 1 piosenką.
    Ostatnio edytowane przez macio09 ; 14-01-20 o 16:59

To nadal nie jest powód by to klikać..ja jestem stary to mi łatwiej.

Podobno w rok milion peknie zarobków tego artysty
    Ostatnio edytowane przez ziki2000 ; 14-01-20 o 17:32

jak bedziecie klikac to i nawet dwa pekna

dzisiaj się dowiedziałem, że programiści .NET u mnie w ssp zarabiają w okolicach 5,5-6 klocków netto.

Ja pierdole, jak sobie przypomnę jak szukali programisty, tą ścianę wymagań, to obstawiałem z 11-13 tys. netto. minimum.

Możliwe, że nawet wklejałem tu te wymagania i się nabijałem kilka miesięcy temu.

To tu byle zasraniec na fikcyjnym stanowisku, pociotek wójta, czy radnego z ramienia pis, od przewracania faktur i spraw nikomu niepotrzebnych, ma podobne pieniądze.

Na chuj ci goście tu siedzą to nie mam pojęcia.
    Ostatnio edytowane przez rysiokoks ; 20-01-20 o 16:58

Cytat Zamieszczone przez rysiokoks Zobacz posta
    dzisiaj się dowiedziałem, że programiści .NET u mnie w ssp zarabiają w okolicach 5,5-6 klocków netto.

To Warszawa? Bieda.